Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

E vidis, ja se recimo, tu ne vidim i ne mogu se zamislit u tom nekom filmu kontas...Mada vrijeme ce pokazat svoje, jednog dana pa kako god...Ipak, jebiga, ne kazem da mora lik ostat "vijeran" jednom zvuku, al bas toliko da "ugejizira", malo pretjerano...

Najodvratniji primjer svega toga je Jeff Walker...Lik je nakon remek-dijela tipa Necroticisma i Heartworka ili Swansonga, Symphonies-a i Reek-a izdavao jebena country rock/metal sranja za napusene hadaljcine teksaske...fuj! To NIJE metal!!!

 

 

Upravo to i ja kazem. Neki ljudi iako vole metal, i bave se time, ipak vide i malo dalje od metala........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slipknot u Beogradu

Friday, 23 January 2009

Kako Kontra magazin ekskluzivno saznaje američki sastav Slipknot održaće koncert u Beogradu 17. juna. Bend će nastupiti u Hali sportova na Novom Beogradu a u okviru svetske turneje na kojoj promovišu novi album "All Hope Is Gone". Slipknot je devetočlani američki metal bend iz Des Moinesa, Iowa. Sastav je osnovan 1995. godine a prepoznatljivi su po svom muzičkom izrazu koji je mešavina metala i schock rocka, ali i po prepoznatljivom imidžu budući da uvek nastupaju sa maskama.

Album "All Hope Is Gone" je objavljen 20. avgusta 2008. godine i debitovao je na prvom mestu američke liste najprodavanijih albuma. Pored novog albuma članovi benda imaju nove maske i uniforme. Bend je do sada sedam puta bio nominovan za Grammy nagradu a njihovi album redovno dostižu milionske tiraže. Prodaja ulaznice počeće uskoro.

 

http://kontraweb.net/vesti/slipknot-u-beogradu.html

 

otkud ovi

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse da verujem dok ne cujem vise infoa...iako sam inace optimista...

 

EDIT ovo je poslednji zvanican datum na turneji 03/11/09 Sacramento, CA ARCO Arena

 

sto znaci dve stvari: do marta ce zavrsiti prvi leg turneje, a drugo, kingsi ne igraju to vece i sledece sigurno :D

 

ne, ali ozbiljno, dok ne cujem iz pouzdanijeg izvora...

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to bi voleo da vidim, jedini nu metal bend koji maxsimalno vorshipujem.

Meni su jedni od najomraženijih :) , al' nema veze, nadam se da će koncert dobro proći, naročito ako organizuje neka firma koja dovodi i meni zanimljivije bendove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu..... kurac, dosta vishe s tim koncertima.

Lunar je u pravu, moram da se organizujem nekako, zbog para. Malo tamo zakinem, malo 'vamo, malo uopste ne jedem na faksu do leta,

i eto ga SlipKnoT, Gorgoroth, In Flames, i Amarth. (mozda jos nesto ako se najavi) :)

 

EDIT: Zna neko neku dobru studentsku zadrugu? :)

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUUUUU....jbt.....dobio sam aritmiju...... dajte ljudi brzo proveravajte ovu informaciju...ovo nije za zezanje.... Ja za ovo zivim!!! Jedino sto ja odma sada povezujem u glavi, to je da je Slipknot potvrdio ucesce na Rock 'am Ring-u 2009, koji se odrzava od 5 do 8 juna, sto znaci da ce biti tada u evropi, tako da ova informacija nije nemoguca......

Javljajte sta god cujete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo tamo zakinem, malo 'vamo, malo uopste ne jedem na faksu do leta, i eto ga SlipKnoT, Gorgoroth, In Flames, i Amarth. (mozda jos nesto ako se najavi) :)

I ako bude Metallica dolazila, predgrupa im je Lamb of God! :rockdevil:

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...