Jump to content

Primal Fear


Baal

Recommended Posts

Јеси ли сигуран, знајући од чега им се састоји репертоар?

 

Ok, sinoc sam bio bloody pissed...sada sam smiren uz Porcupine Tree..i odgovor mi je da bih razmislio...Nemam pojma. Stvarno ogavan, ogavan album.

 

Ne znam šta fali novom albumu. Uklapa se savršeno sa drugim jakim heavy albumima ove godine: Grave Digger, Saxon, Manowar, W.A.S.P., King Diamond...

 

 

To je to. Laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

German power metallers PRIMAL FEAR have issued the following update:

 

"A newly released study by the Institute for Policy Innovation (IPI) from Texas estimates that global music piracy is costing the U.S. economic output 12.5 billion dollars and 71,060 jobs every year! It came as a shock to us to realize what extreme level illegal downloading has reached for PRIMAL FEAR and the metal scene.

 

"We've put months of hard work into our forthcoming CD, 'New Religion', which has cost a huge investment on our part to deliver the fans the best possible product we can. Now we've found out that according to objective statistics, four weeks before the official release our new CD it has already been downloaded illegally in numbers reaching into five digits! Those numbers are very disappointing! Still we're very proud of our new album."

 

 

njihov problem je sto ce ljudi sada preko neta prvo chut koliko je govno album, pa zbog toga niko nece da ga kupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to!!!Ne bih ga vala kupio nikako...makar da ima lep omot, kad ono :bljuv:

 

@Princ Tame : Vala naravno da ces spavati uz ovaj album...stvarno mi nije jasno : da li samo volis da udaras kontre drugima ili stvarno imas toliko nizak kriterijum da ti se svaka bljuvotina svidja, samo zato sto nosi ime koje nosi...

Ovo ne moze da se poredi ni sa grandovim izdanjima, a kamo li sa svim Heavy imenima koja si naveo...novi album je sramota za heavy : Bezidejan, Nedinamican i komercijalizovan(u negativnom aspektu te reci!!)

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne teram kontru, nego ću reći sledeću stvar - da je ovaj album izdao neki novi bend, koji se tek pojavio, rekli biste - super, novi doprinos heavy metalu. Ali, pošto je Primal Fear u pitanju, svi su skloni da ga upoređuju sa ranijim albumima. Ako je promena stila problem, ona je napravljena već na Seven Seals. Ovaj album meni zvuči bolje od Seven Seals.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih...da je ovo napravio bilo koji drugi bend preskocio bih album kao sto vec jesam zato sto nema nikakve elemente koji bi licno mene zadrzali da ga slusam...a cinjenica da se radi o PF, jednom od najcenjenijih HM sastava, samo jos dodaje so na ranu...

Meni je na primer Seven Seals genijalan album, i ni na trenutak me nije zanimalo sto nije kao i predhodni - ako si onom kritikom ciljao na mene...ali ovaj novi je, makar meni, totalni downfall!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne teram kontru, nego ću reći sledeću stvar - da je ovaj album izdao neki novi bend, koji se tek pojavio, rekli biste - super, novi doprinos heavy metalu. Ali, pošto je Primal Fear u pitanju, svi su skloni da ga upoređuju sa ranijim albumima. Ako je promena stila problem, ona je napravljena već na Seven Seals. Ovaj album meni zvuči bolje od Seven Seals.
Ti jadan i ne vidish shta kucash..lepo kaze Starbrejker... Da ovo nije Primal Fear, verovatno bih stao sa slushanjem albuma posle 3 pesme! Ali em imam respect za benda, em Sinner..em Ralf... ali jebiga...mary the ice cube..
Meni je na primer Seven Seals genijalan album, i ni na trenutak me nije zanimalo sto nije kao i predhodni - ako si onom kritikom ciljao na mene...ali ovaj novi je, makar meni, totalni downfall!
Takodjer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je bas razocarenje veliko. ja nisam nikakav ekspert po pitanju primal feaa niti sam cuo sve njihove albume ali ovaj album sam ukupno preslusao mozda jednom i stvarno vise nisam mogao. sa mog aspekta veoma dosadno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je bezveze.Al' totalno bezveze.Ne zbog pesama kao sto su "Everytime It Rains" ili "Fighting The Darkness" (koje im usput leze kao pokidani kurton),vec zbog pesama u globalu koje su prosecne ili ispodprosecne,i koje su vec milion puta odsvirali.Poslusajte recimo "New Religion" ili "Blood On Your Hands",i recite da ovakve intro riffove nisu imali na svakom jebenom albumu,s tim da su u ovom slucaju i dosadni.Jedina pesma koja mi se svidela jeste "Psycho"...dobra stvar.Ostalo bezveze.

Jako slab albuma...ali bas jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta fali novom albumu. Uklapa se savršeno sa drugim jakim heavy albumima ove godine: Grave Digger, Saxon, Manowar, W.A.S.P., King Diamond...

kako sta mu fali... sreda i krajevi mu fale..

a ti si naso da stavis novi manowar u red sa novim diggerom i novim saxonom... tu nesto ne stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overall novi album je totalno razocarenje, po mnogima.Sreca u nesreci je to sto me je Seven Seals totalno impresionirao, inace bih se verovatno do sada odrekao ovog benda za svagda.Ne znam sta im je to trebalo, i ako i naredni album bude ovoliko monoton, bezidejan i bez inspiracije bolje i da se raspadnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...