Jump to content

Prirodna nega tela


Machka Naopachka

Recommended Posts

Ili ženskog izgleda.

 

Koji se vrti oko muških želja? Nije koka nego je jaje.

 

Samo što mašite obojica :haha:

 

Zensko dupe i sise su podlozni promenama, kako pozitivnim, tako i negativnim, na vasu zalost mali kurac ostaje mali :mhihi:

 

Ma i mali i veliki, i debeli i tanki, i mlitavi i kruti, zabrinjavajuće ozbiljna većina su laze-maze... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što komplikuješ sebi život bezveze? Momci se ne opterećuju time da li se ti mažeš biljnim ili mineralnim glicerinom i da li koristiš to jojo ulje. Bitno je da imaš dobro dupe i sise i da održavaš ribicu u pristojnom stanju. Sve ostalo su finese.

 

 

Amin.

 

Ok, rekao je prince a ti si se složio.

 

Btw kad god krene neka rasprava sa tobom, to se izgubi u sitničarenju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, pa nemojmo tako.

 

Koji se vrti oko muških želja? Nije koka nego je jaje.

Ovo zvuči kao da kažeš da sam rekao da se žene trude oko sebe samo zbog muškaraca. Sa time se ne slažem. ALI, znamo koliko šminke koristi ženski rod, npr. Za koga je to? Žena zna kako izgleda bez šminke i zna da nije promenila ništa na licu kada se našminkala. Zbog sebe se šminka? Hajde, molim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, samo što ja to uvek kažem, šminka je potpuno nebitna. Bojenje kose je individualna stvar.

Problem u šminci je kada je ima previše, tj. kada značajno menja stanje stvari. Da ne pominjem i koliko ume da smeta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lou, pa kako kad je tako, evo gledaj sad :haha:

 

Naručila sam i biljni glicerin i jojobino ulje ovde u Srbiji, isporuka je preko kurirske službe. Cena vrlo povoljna, tako da kome treba kontakt, neka se javi na PP.

 

Što komplikuješ sebi život bezveze? Momci se ne opterećuju time da li se ti mažeš biljnim ili mineralnim glicerinom i da li koristiš to jojo ulje. Bitno je da imaš dobro dupe i sise i da održavaš ribicu u pristojnom stanju. Sve ostalo su finese.

 

Amin.

 

Ona priča o tome gde je nabavila sastojke za kremu (ako sam dobro razumela) koju pravi.

Dodje Prince, naravno niko ga ništa pitao nije, i kaže, šta se cimaš muškim to ništa nije bitno.

Dodje Lou, valjda misli da ga je Prince pozvao i kaže AMIN, u prevodu "svaka ti je na mestu, Prinče"

 

Šta nisam razumela?

 

O, pa nemojmo tako.

 

 

Ovo zvuči kao da kažeš da sam rekao da se žene trude oko sebe samo zbog muškaraca. Sa time se ne slažem. ALI, znamo koliko šminke koristi ženski rod, npr. Za koga je to? Žena zna kako izgleda bez šminke i zna da nije promenila ništa na licu kada se našminkala. Zbog sebe se šminka? Hajde, molim te.

 

A šminka je treća kategorija, ALI, ne radimo ni to samo i isključivo zbog vas... zapravo, postoji dosta aktivnosti koje žene ne rade zbog muškaraca, verovali ili ne... :ph34r:

Kako bih ovo sročila... žensko u glavnom voli dobro da izgleda (a i muško, u ostalom, samo su standardi različiti), ali to nije samo zbog toga da bi se muškarcima dopala. Da je tako, žene se ne bi mlatile ni sa čim osim, ko što je Prince tako lepo sročio, sise, dupe i čista pička ;)

 

I da te preduhitrim, ne isključujem privlačenje mužjaka kao faktor, samo kažem da to nije jedini faktor. I cjenim odokativno da je potreba da dodješ na prevashodno "žensku" temu i prosereš se u stilu "šta se cimaš, nama to nije bitno" čiiista razmaženost ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo si mi razjasnio zasto svaki decko posle odredjenog vremena zabavljanja pocne da prosipa pricu kako je bolje da se ne farbam, ne sminkam, da treba da izgledam prirodno i slicno :haha:

 

Da si se zabavljala sa mnom, rekao bih ti to prvog dana. Ma i pre nego da te smuvam bih ti rekao. Ako si lepa, šminka ti ne treba. Ako si ružna - napravim fetiš od toga i opet ti ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cjenim odokativno da je potreba da dodješ na prevashodno "žensku" temu i prosereš se u stilu "šta se cimaš, nama to nije bitno" čiiista razmaženost ;)

Jedva čekam da čujem argument za ovo. Razmazila me je dostupnost internet veze, pa mogu da otvaram stranice foruma, čitam i pišem po nahođenju, pritom nikoga ne vređajući?

 

Deluje kao da si nešto shvatila lično. Tj. cjenim odokativno. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, stvar je u tome što obično raščlaniš sve na sitna crevca i pogrešno uvežeš konce, onda imam potrebu da odgovorim u detalje i tako u krug

Djes Djenis, ne daj se iznervirati.

 

Ma kakva dostupnost, nije do dostupnosti nego do MIRODJIJA efekta ;)

 

A lično inače sve shvatam, u glavnom zato što sam *kahm* ličnost.

Ajm so smart :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machko sila je sa tobom! ;)

 

Ja volim kada odvojim dan nedeljno samo za sebe i odradim kompletno sredjivanje, uvek gledam da dokupim neku dobru kremu za telo-lice, razne preparate za kosu itd. Zasto? da duze traje ono sto imam, a posle toga se osecam fantasticno :haha: Poenta prica negujemo se zbog sebe da nama bude lepo, a ne zbog muskaraca.

Opet ja ne volim da se sminkam, ali kada to radim to bude u prirodnom fazonu, ne prenapadno, i to ne radim zobg muskaraca vec zbog sebe jer se ja osecam bolje posle toga. Vazno je da je meni lepo, ako se i muzu svidja jos bolje, zna me on uzduz i popreko :haha:

 

Eh da isprobala sam Avonovu kolekciju complete balance za mesovitu kozu lica (pena za ciscenje lica, maska i krema) i odusevljena sam koliko su dobri efekti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, da normalne žene toliko pate za nečim što će se dopasti muškarcima, ne bi ni bile na ovoj temi već bi diskutovale o novim video igrama na računarskom delu foruma :haha:

 

Sve je OK dok ne preraste u preterivanje i opsesiju, samo umereno. Čak i da je poenta u čistom zadovoljavanju prohteva suprotnog pola, i dobar deo muške populacije ima sasvim sasvim dovoljno tripova vezanih za to :mhihi: Na kraju krajeva, stara mudrost, ne valja baš generalizovati. Koliko sam upoznao devojaka koje kažu da to 'rade zbog sebe' samo da bi rekle 'jao vidi ovu na šta liči', toliko sam upoznao derana koji se pucaju, vežbaju isključivo i samo da bi jebali :mhihi: Ali, Bože moj, te stvari samo pojednostavljuju izbor ljudi sa kojima vredi provoditi život :lol:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko sam upoznao derana koji se pucaju, vežbaju isključivo i samo da bi jebali :mhihi:

Pitao ja burazera, nakon što mi je jedared izložio plan vežbanja i ishrane, čemu tolika žurba i priča oko toga. Poluozbiljno je rekao:

 

"Da bih bio seksi."

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, da normalne žene toliko pate za nečim što će se dopasti muškarcima, ne bi ni bile na ovoj temi već bi diskutovale o novim video igrama na računarskom delu foruma :haha:

 

Sve je OK dok ne preraste u preterivanje i opsesiju, samo umereno. Čak i da je poenta u čistom zadovoljavanju prohteva suprotnog pola, i dobar deo muške populacije ima sasvim sasvim dovoljno tripova vezanih za to :mhihi: Na kraju krajeva, stara mudrost, ne valja baš generalizovati. Koliko sam upoznao devojaka koje kažu da to 'rade zbog sebe' samo da bi rekle 'jao vidi ovu na šta liči', toliko sam upoznao derana koji se pucaju, vežbaju isključivo i samo da bi jebali :mhihi:Ali, Bože moj, te stvari samo pojednostavljuju izbor ljudi sa kojima vredi provoditi život :lol:

 

haha, tacno tako, ne treba generalizovati... sta znam ja u nekim "mladjim" godinama nisam ni razbijala glavu oko sminke, kremica itd. sta znam poslednje dve-tri godine eto nesto vise vodim racuna, ali zbog sebe, jer sam skapirala da me tako te "trivijalne" stvari opustaju i zabavljaju :haha:

 

Stavila ja neku sivo-zelenu masku pre neko vece i reakcija od muza mi bila je "aaaaa her ghost in the fog i ti fazoni" ti momenti priceless :haha:

 

Opet imam ortakinja koje npr ustaju dva sata ranije da bi stavile full sminku, nije im tesko, jer se tako nasminkane osecaju lepse, a to sto su neispavane, boze moj :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...