Jump to content

Prirodna nega tela


Machka Naopachka

Recommended Posts

Moja zena recimo voli sminku, iako joj uopste nije potrebna, i meni je to ok. Malo sminke ne skodi, i kada je to odradjeno dobro i sa ukusom, izgleda odlicno, ne volim kada vidim devojke koje izgledaju kao klovnovi sa tonu sminke preko lica.

Dakle, poenta je da se to njoj svidja, a ne da to radi zbog mene ili slicno. Sta vise, toliko se izvestila da moze da otvori privatan biznis. :haha:

 

Sto se tice sapuna i slicnih stvarcica, koristimo sve sto je prirodnije moguce. Ja recimo ovih dana koristim jedan sapun koji ima u sebi jedno desetak lekovitih biljaka, nakon upotrebe osecam se kao da letim, koza sva sija. Nikad hemikalije i ostala sranja. Samo prirodno i lekovito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stolet: circulus vitiosus :haha:

 

no kada smo kod podocnjaka ima fora: stavite hladnu kasiku u frizider nekih 10 minuta, izvadite je i stavite u predeo podocnjaka... i radi :haha:

 

predostavljam da hladnoca izaziva skupljanje krvnih sudova i samim tim slabije oticanje vezivnog tkiva podocnjaka, cak sam mu dala i po analizi :haha:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sminka je tu da istakne ono sto je lepo, ko je grob nema pomoci...

I ja sam protivnik previse sminke, posebno gomile pudera ne licu...

 

n1140458183_30255418_8695.jpg

 

 

Inače, samo devojke u trenerkama i duksevima sa vezanom kosom, okolokućno pakovanje all the way.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, nego vam je to vid ulepsavanja, kao nama sminkanje,to sam htela reci ;)

 

Pazi, jedno je korišćenje resursa koje već imaš a drugo je posezanje za resursima sa strane. ;)

 

 

 

Previše učim Operativne sisteme ovih dana.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, jedno je korišćenje resursa koje već imaš a drugo je posezanje za resursima sa strane. ;)

 

 

 

Previše učim Operativne sisteme ovih dana.

Pa ne uzimam ja tudje oci, trepavice ili lice...i ja posedujem taj resurs ;)

Uzaludna prica.

 

Верујем да би му и лајв верзија послужила ;)

Ima u knjizari u Beogradskoj dve super ribe prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...