Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

1 hour ago, Havočka said:

^i ovde ima pandura u publici, i ali organizator ti zabrani da se drogiras tako da ste valjda sigurni xDD

Ima pandura u publici ali tu su kao posetioci i ljudi koji vole tu muziku, a ne da bi privodili ili hapsili. Svi znamo ko su, placaju karte kao i svi ostali i ne prave nikakve probleme.
Festival je u samom centru grada. Bukvalno ne moras ni da udjes da bi se gledali bendovi, ljudi se setaju pored ulaza, zastanu, pogledaju malo i produze dalje.
Samim tim duvanje, smrkanje i ostalo konzumiranje nije preporuceno jer si u samom centru grada. Organizator ti nista ne brani jer to radis na svoju odgovornost, a ni u svom gradu takve stvari neces raditi u samom centru grada pred toliko ljudi, zasto bi to neko radio i ovde? Za sve ima mesto i vreme, pa i za to.
17. godina sam posetilac festivala, nisam bio samo na dve-tri veceri jer smo putovali na neki drugi koncert i do sada za tih 17 godina nisam video da je policija tu ikome pravila problem.
Line up je ove godine ok. Za zvuk nemojte ocekivati ista jer za sve ove godine samo par bendova sam tamo gledao da su me interesovali, a da su zvucali ok.
 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frail body su sinoć u Festu održali najbolji koncert koji sam odgledao ne samo ove već možda par godina unazad.Jesam očekivao mnogo,ali sam/smo dobili i više od toga.Zvuk je bio huge,nema palamuđenja između pesama,sve se nastavljaju jedna na drugu,tihi delovi impresivno prelaze u screamo delove...ma,mlevenje.Gitarista/pevač je zverina,na trenutke je delovalo kao da svira dve gitare,tihi momak na basu sa Ken mode majicom je podivljao na kraju,ali je šou čini mi se ukrao bubnjar,još mi prikucava u glavi,Bog bre.

Hvala onom suvom,visokom Rusu iz Nekropole na dovođenju,car si brt,dolaziću na sve što organizujete:))

Inače,super poseta,skoro krcat Fest,atmosfera KONAČNO na nekom koncertu vrhunska,šutka i stejdžićdajvingić od prve do poslednje pesme,bravo za ekipicu.HC bre.Rusa bilo jedno 80%,Srba 17 ukupno:)

E da,nisam u Festu bio milion godina,propustih i da su sredili plato kod Pinkija,zapravo do jaja je Fest za ovakve koncerte,mnogo podsetilo na onaj Celeste koncert od pre deset(?) godina...

Edited by Mickey mouse
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw neko je zaboravio obe Frail Body ploce na stanici nocne 15..

Cak sam video nekog pijanog lika ispred festa da nosa to, moguce da su njegove ali ko zna. Pitao sam organizatora da objavi na stori da se javi vlasnik ali nista nije okacio, tako da imam nesudjenu celu diskografiju benda na vinilu trenutno :haha:

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Kumodraski Vo said:

Btw neko je zaboravio obe Frail Body ploce na stanici nocne 15..

Cak sam video nekog pijanog lika ispred festa da nosa to, moguce da su njegove ali ko zna. Pitao sam organizatora da objavi na stori da se javi vlasnik ali nista nije okacio, tako da imam nesudjenu celu diskografiju benda na vinilu trenutno :haha:

ovo znas da se srbinu nikad ne bi desilo 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dom kulture, Lazarevo
26. oktobar 2024.
INTRO:
Dobrodošli u srce banatske tame, mesto autentičnog rustičnog gotika, ravničarske depresije i sivila; na nesveto tle nad kojim kruže mirisi i ostaci kužnih močvarnih isparenja iz prošlih vremena u određena doba godine i oblaci teške prašine današnjice; malu naseobinu besomučno šibanu velikim istorijskim događajima, totalitarnim ideologijama i iredentizmima svake vrste, migracijama i kolonizacijama; naselje u kojem se slojevi krvave istorije čovečanstva XIX i XX veka jasno mogu sagledati u njegovim spomenicima, ruinama i mogilama; selo u kojem su svoje utočište pronašli naši očevi i dedovi na drugom talasu kolonizacije Vojvodine, gonjeni teškim životom posle Drugog svetskog rata, prohujalim ratnim strahotama i nenamirenim osvetama u krvi, na obećanoj zemlji koja ih rado uzima sebi, a ponekad i vraća nama, deci ovog veka, koja smo udahnuli sav taj mrak iz njihovih priča i nastojimo da mu damo smisao u potrazi za ličnim slobodama i ostvarenjima.
Dobrodošli na šesto okupljanje u najveće METAL selo u Srbiji!
LINEUP:
THE BLOODY EARTH (Niš, Srbija)
funeral doom, death doom
https://thebloodyearth.bandcamp.com/album/crnoslovlje
SVARTGREN (Beograd, Srbija)
black metal
https://svartgren.bandcamp.com/album/divlja-vatra
MOGILA DEATHCULT (Požarevac, Srbija)
stygian death metal
https://mogiladeathcult.bandcamp.com/
OATHBRINGER (Kragujevac, Srbija)
heavy metal
https://oathbringer.bandcamp.com/
FORGOTTEN SCREAM (Zrenjanin, Srbija)
modern metal
https://forgottenscream.bandcamp.com/
POLYWHY (Novi Sad, Srbija)
post-hardcore, mathcore, noisecore
https://polywhyofficial.bandcamp.com/album/wanton-psalms
+ secret guests

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bih. Možda i više, ali to nisam imao prilike da proverim. 5 mi je bio maksimum jer je teško vremenski sve to sabiti za jedno popodne i veče ako uzmemo u obzir da sam morao da menjam lokacije.

Rekord mi je bio sa jednom maratonkom 5 sati bez prestanka. Samo dok nakrenem čašu koka kole pa onda nastavi. Ni jedna druga nije mogla da izdrži toliko, a ova je bila mašina i dan danas smo drugari. 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...