Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ne znam kakvi su ovi iz prestonice ali ovi sto su se doselili na Sever kao da su najgore Ruse/Ukrajince/Beloruse kod nas poslali.
Mislio sam da smo mi Srbi nepristojni divljaci i stoka ali ovi su bez preterivanja 2-3x gori.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, dimmu1 said:

Ne znam kakvi su ovi iz prestonice ali ovi sto su se doselili na Sever kao da su najgore Ruse/Ukrajince/Beloruse kod nas poslali.
Mislio sam da smo mi Srbi nepristojni divljaci i stoka ali ovi su bez preterivanja 2-3x gori.

Ту ништа није чудно. Кад наиђе поплава говна увек прва испливају на површину. Тако је било и код нас. Кад су почели они ратови 90-их сав шљам , багра и отпад су први све распродали, побегли из Хрватске , Босне или одакле год и доселили се у Бгд покуповавши све добре некретнине и одмах су се сви ухлебили, нашли добре послове а она сиротиња и прави родољуби су остали да гину и ратују за своју земљу. Тако је и са тим русима. Зато не треба да те чуди степен љигавости тих људи.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

52 minutes ago, Dinarski Ratnik said:

Misliš da ginu i ratuju da bi Zelenski prodao Ukrajinu Blackrock-u i da bi Putin naselio Donbas azijskim migrantima

Не, мислио сам управо оно што сам написао а ти ако си неписмен назад на Динару па се прво описмени.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, Havočka said:

Ja ih isto upoznah brda ove godine i fini su ljudi

Ja sam imao sreće da upoznam samo Ruskinje jer ih je Aranđelovac pun i mogu reći da sam poprilično zadovoljan. Sve su u top formi bez grama sala, trčkaraju po parku i vole da im pomažem u šopingu osnovnih namirnica.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Notirati da u raspali Dorćol plac ne idem više na koncerte,ozvučenje kršić,aj to bih i preživeo,al carevi su uspeli da im posle 15 minuta svirke nestane točeno pivo🤣 Ali zato ima flaširani moćni ali zato 0.3 birra morettttti za 500plus dindži.Koji kurac se dešava sa ovim klubovima ovde,nek si jebu mater,sa sve ovim raspalim Rusima što su se dovukli ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...