Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

42 minutes ago, Grobodan said:

Kako bilo, možeš i na bm forumu

Onaj drakstor definitivno nije za metal, pogotovo za bm, nista se ne cuje. Ok je bilo s obzirom na to i na posetu od 50ak ljudi koja izgleda kao neki skup anonimnih alkoholicara u onolikoj prostoriji. Ljuska ok, korpspejnti, peglanje fino. Nemci onako meni nisu nesto, moderni bm stil ali su puni energije i oni su se najvise potrudili da dignu atmosferu. US skroz korektna svirka, ono sto je moglo da se cuje je bilo do jaja, ali deluje da su se smorili sto je bilo malo ljudi pa su nekako samo odradili posao i zapalili. Sto kaze ortak svirali su sve za neki bpm vise samo da sto pre zavrse :haha:  Merc prilicno jeftin - ploce 2000 diskovi 1000, majice msm isto 2000..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se plasim da ce govno zvuk biti za DHG tamo. Drugstore jako kul izgleda, ali je mesto za elektroniku. 

doduse, samo sam Ozric Tentacles gledao tamo i prilicno je los zvuk bio. 

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Kumodraski Vo said:

Onaj drakstor definitivno nije za metal, pogotovo za bm, nista se ne cuje. Ok je bilo s obzirom na to i na posetu od 50ak ljudi koja izgleda kao neki skup anonimnih alkoholicara u onolikoj prostoriji. Ljuska ok, korpspejnti, peglanje fino. Nemci onako meni nisu nesto, moderni bm stil ali su puni energije i oni su se najvise potrudili da dignu atmosferu. US skroz korektna svirka, ono sto je moglo da se cuje je bilo do jaja, ali deluje da su se smorili sto je bilo malo ljudi pa su nekako samo odradili posao i zapalili. Sto kaze ortak svirali su sve za neki bpm vise samo da sto pre zavrse :haha:  Merc prilicno jeftin - ploce 2000 diskovi 1000, majice msm isto 2000..

Nekropola carevi, nemaju publike da napune Fest a prave svirku u Drugstoru.

Ne mora da znači da će zvuk biti krš, ali za DHG teško može bolji prostor u Bgd od ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam dosta puta u Drugstoreu na gitarskoj muzici i zvuk nikad nije bio kako treba, ok je samo ako je izvođač takav da ima dosta efekata nekih i da se stvara zvučni zid (A place to bury strangers), za neku preciznu svirku nije. Što je praznije, to je gore jer više odzvanja onaj hangar. Nevezano za zvuk, prostor je baš atmosferičan i u kombinaciji sa DHG muzikom može biti baš magično, ali da će zvuk biti precizan to čisto sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povedite rodbinu i prijatelje da bude makar 100 ljudi na DHG. Ako i toliko. Ali kako mi je to čudno da se metal prebacio u Drugstore, koji i sam ima krizu sada kada su se druga mesta otvorila i realno uzimaju im lebac nasušni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Mickey mouse said:

Nekropola carevi, nemaju publike da napune Fest a prave svirku u Drugstoru.

Ne mora da znači da će zvuk biti krš, ali za DHG teško može bolji prostor u Bgd od ovoga...

Nesto mi ne deluje ni da su oni sami odusevljeni celom pricom

462061544-1903118130166193-8368921261163

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Kumodraski Vo said:

Nesto mi ne deluje ni da su oni sami odusevljeni celom pricom

462061544-1903118130166193-8368921261163

Ko se ovo prosrao sa ovom objavom, ovi iz Nekroskopa ili neko od bendova? Lepo reče Havočka iznad mene stanje stvari.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to opada rusko interesovanje za koncerte? jel bilo rusa?

bilo mi cudno sto nisam nijednog cuo na Fifth Angelu, ali rekoh mozda samo ne vole oldschool heavy. 

na Miscreance/Suppression u jebenom jugospedu 2023 bilo 60% rusi minimum

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Kumodraski Vo said:

Nesto mi ne deluje ni da su oni sami odusevljeni celom pricom

462061544-1903118130166193-8368921261163

Nekroskop ruska braća su ludi bre ko konji.

Mislim da im je DHG jedini koncert "regularno"zakazan,ovo sve ostalo su uleteli kada je bendovima trebala pomoć da popune datum na turneji tipa Frail body i ovi iz objave ili im je neko otkazao taj datum,tipa Sadist koji je trebalo da svira u Rumuniji taj dan pa im otkazano.

Jedino polunormalno objašnjenje za ovo gore je da imaju neki dil sa Dragstorom,inače su luđi nego što sam mislio.

Aj držim palčeve da su valjda dovoljno bogati koliko su blesavi da ne odustanu,pošto dovode dobre bandove:))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/8/2024 at 8:45 AM, Mickey mouse said:

Nekroskop ruska braća su ludi bre ko konji.

Mislim da im je DHG jedini koncert "regularno"zakazan,ovo sve ostalo su uleteli kada je bendovima trebala pomoć da popune datum na turneji tipa Frail body i ovi iz objave ili im je neko otkazao taj datum,tipa Sadist koji je trebalo da svira u Rumuniji taj dan pa im otkazano.

Jedino polunormalno objašnjenje za ovo gore je da imaju neki dil sa Dragstorom,inače su luđi nego što sam mislio.

Aj držim palčeve da su valjda dovoljno bogati koliko su blesavi da ne odustanu,pošto dovode dobre bandove:))

 

Mislim da za Sadist nije tačno (osim ako su imali nešto u planu u Rumuniji pored Temišvara)

456251270_877968117522112_84120707173327

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, samo što je pre te tvoje slike bila još jedna:

Опис фотографије није доступан.

Pa je nešto kasnije usledilo...

"It is a fact that we live in a precarious era, where a signed contract and months-long agreements have less and less value! We have just been informed that Sadist's show in Bucharest, scheduled for September 21st, has been canceled by the local promoter!"

E onda uskaču ruska braća, pa ide ta tvoja slika.

Drugim rečima, nema potrebe da me ispravljaš😃

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, izvinjavam se gospodine, ali iskreno - malo me i zabole šta i kako, bitno da se koncert(i) dešavaju i da ima nekog izbora. Na nama je da podržimo ili ne. Pa, dok bude računice, biće, jbg, tako je trenutno.

Nisam znao da su Nekroskop Rusi, znam da ih ima više ali komuniciram sa Ivanom, ne deluje mi da je Rus 😄 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...