Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ne znam gde bih drugde pitao pa aj ovde...

Jel imao neko iskustva sa tapkarosima u inostranstvu? Hteo bih da gledam Godspeed u Berlinu za koji dan, ali je rasprodato odavno, a ne uspevam da ugrabim kartu ni na ticketswapu jer cim neko oglasi ode odmah.

Pa me zanima kakva su iskustva, da li ima poente uopste da se nacrtam tamo ranije u nadi da ce neko da prodaje kartu na licu mesta, ili je to stvar proslosti po Evropi.

Ako nista bar sam uzeo kartu za Ulcerate :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/11/2024 at 7:48 PM, Sandman said:

Ne znam gde bih drugde pitao pa aj ovde...

Jel imao neko iskustva sa tapkarosima u inostranstvu? Hteo bih da gledam Godspeed u Berlinu za koji dan, ali je rasprodato odavno, a ne uspevam da ugrabim kartu ni na ticketswapu jer cim neko oglasi ode odmah.

Pa me zanima kakva su iskustva, da li ima poente uopste da se nacrtam tamo ranije u nadi da ce neko da prodaje kartu na licu mesta, ili je to stvar proslosti po Evropi.

Ako nista bar sam uzeo kartu za Ulcerate 😄

Prošle godine sam prodao kartu viška tapkarošu u Berlinu, tako da mogu reći da ih ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/11/2024 at 7:48 PM, Sandman said:

Ne znam gde bih drugde pitao pa aj ovde...

Jel imao neko iskustva sa tapkarosima u inostranstvu? Hteo bih da gledam Godspeed u Berlinu za koji dan, ali je rasprodato odavno, a ne uspevam da ugrabim kartu ni na ticketswapu jer cim neko oglasi ode odmah.

Pa me zanima kakva su iskustva, da li ima poente uopste da se nacrtam tamo ranije u nadi da ce neko da prodaje kartu na licu mesta, ili je to stvar proslosti po Evropi.

Ako nista bar sam uzeo kartu za Ulcerate 😄

Nadji FB grupu za metal u tom gradu, tipa Metal in Berlin (u Minhenu imamo Metal in München) i trazi tamo da potrazujes kartu, ljudi prodaju karte najcesce po tim FB grupama kada ne mogu da idu na koncert. Uvek trazi preuzimanje uzivo, nikad slanje para direktno (jer ima scammera ofc).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super Khirki sinoć u Festu, baš su sila uživo (posebno bubnjar obogaćuje sve svojim eklektičnim stilom) i sad već imaju malu ali odanu bazu fanova u Srbiji tako da je i atmosfera bila sasvim dobra. Bilo možda 70, 80 ljudi, moj detektor za Ruse mi kaže da nije bio prisutan nijedan primerak, zanimljivo.

Predgrupa bili novosađani Skylos koji zvuče kao i svaki drugi random bend koji obitava u pojasu između stonera, grungea i butt rocka.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpuno su drugaciji vajb i muzika, ne znam cemu poredjenje osim sto su iz grcke oba benda i sto pomalo koketiraju sa narodnjacima, neko manje, neko vise

villagersi su sporiji, ambijentalniji, magicniji, otkud znam

khirki vise power, rokenrol, maiden, svega

oba benda kidaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

"I am in the process of booking an extensive European tour for Toby Driver and Alora Crucible for late Feb–early April, routing through Czech, Poland, Hungary, Romania, the Balkans and Greece, Italy, Spain, Portugal, France, Switzerland, Belgium, Netherlands, Germany, UK, Iceland, and elsewhere! If you'd like to book a show get in touch as soon as possible, as the itinerary is taking shape!! Thanks!!"

Ruska braćo-sad se pokažite!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vikend u NS-u:

18.10.2024.

20:30 - 21:20 THE STONE

21:40 - 22:30 KAOZ / SLO

22:50 - 23:40 PHANTASMAGORIA / CRO

19.10.2024.

20:00 - 20:30 FIRST FLAME

20:50 - 21:20 DOWNSTROY

21:40 - 22:10 BOMBARDER

22:30 - 23:00 VOX POPULI

23:20 - 23:50 INFEST

00:10 - 00:40 GROUND ZERO

460721123_1055502666581208_6737041469234

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо је била сасвим добра свирка.

Простор: Запа База и блек метал баш не иду. Атмосфера и осветљење као да сам отишао у Перон на Марка Генгбенгера, само нема Мајкл Џексона и пичака (не рачунам нас карактерне). Супер је што конобар доноси алкохол, али само зато што је, у најбољем случају, до фртаљ капацитета било попуњено, ај нек буде и до трећине. Избор пива смеће, цене момачке

Звук: може; муљаво подношљив на Слузи и Грози, сасвим ок на Еленди

Бендови:

  • Сервант сам закачио само последње 2 песме. Штета што нисам могао доћи на почетак јер ми се допало оно што сам чуо
  • Гроза - "ми волимо пољски блек метал и желимо да се вратимо словенским коренима и скинемо икону Св. Илије громовника с тавана иако смо Швабе". Беемот силов'о Мглу па испаде Гроза. Мени сасвим ок, али недовољно да се купи плоча.
  • Еленде - разуверили су ме у мисли да Аустрија поред Самонинга и Харакирија нема у понуди ваљан блекић. Вокалисти бих могао да поверујем да је вољан да се самозадави каблом од микрофона да није пичка, али гитариста са дредовима и фејсхагер фејспејнтом се апсолутно не уклапа у оно што бенд оће да каже.

Позитиван утисак: блек метал деда у првим редовима који је био и на Тааке, има нешто нове метал деце којој тек расте коса, прихватљиве цене мрча

Негативних нема, али сам изненађен изостанком познатих лица која виђам на свакој свирци у БГу (можда су отишли на Соен).

Жал за младос' и малом салом Дома или СКЦа где су блек метал свирке имале драж и где су све металике биле прљаве и распале а не матори хипстери.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...