Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Ja sam na kendalovoj video košmar, ali niti sam komentarisao niti lupio minus, jer me briga ko šta voli. Sve je subjektivno.

 

Kuruz - Rasizam? Ti si prvi počeo podelu na žute i bele.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj problem zapadnjaka nastaje iz razloga što azijatkinje uglavnom izgledaju mlađe od belkinja istog godišta. U ovom slučaju, devojka ima 25 godina i svetski je poznat model nakon što je par njenih slika objavljeno na nekom blogu.

 

Stvar percepcije. Ne osuđujem te što se tebi to sviđa, ali takođe mislim da to nije problem. Samo kažem da meni ovakve fotke nikad neće pokretati mojo (:haha:):

 

Elly Tran Ha iz Vijetnama, poznatija kao Valerie Lee.

 

 

311061_247116045340195_104685516249916_728264_963211378_n.jpg

 

12642_166731159139_133603344139_2555874_1899822_n.jpg

 

 

 

 

Moram jos koju od nje.

 

ellytran4.jpg

 

 

 

 

Ja tu vidim dete.

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo kako bilo, ove Najcine ih jedu obe za doručak, a neko joj još i minus lupio. OK, znam, smorila je snajka sa kvalitetom, but(t) deal with it. :bigblue:

 

Aj' malo anal.ize: ova Kendalova naliči pomalo na nosioca neke blage retardacije, uz par solidnih dojki i ostalih odlikovanja, a Vargova apostolka neje loša, ali se osem dojkama lepotom posebno ne ističe međ' viđenijim azijatskim lepotinjama, na stranu to što doima pomalo jeftino.

Sve u svemu, nateg'o bih ih. :mhihi:

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz - Rasizam? Ti si prvi počeo podelu na žute i bele.

 

Budalaština. Crne devojke niko ne zove Afrikankama, nego crnkinjama. Azijatkinje su žute, kako god ih zvao. I nisam delio, nego rekao da mi se ova žuta ne sviđa i da mi je neverovatno da ima toliko ljudi kojima se ona Kendalova ne dopada.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vitamin - Onda moram reći da mi je žao što imaš takve mentalne asocijacije, jer ovo očigledno nije dete u pitanju već tipična zgodna azijatkinja srednjih dvadesetih godina mršavije građe i prirodno većih grudi. Mada nisam iznenađen, istok i zapad imaju različite poglede na lepotu.

Ko šta vidi u nekoj slici, njegov je problem.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budalaština. Crne devojke niko ne zove Afrikankama, nego crnkinjama. Azijatkinje su žute, kako god ih zvao. I nisam delio, nego rekao da mi se ova žuta ne sviđa i da mi je neverovatno da ima toliko ljudi kojima se ona Kendalova ne dopada.

 

Meni su ružne i jedna i druga. Ona Kendalova ciganštura mi pomalo liči na tebe, pa možda zbog toga, a Novalisova mi se ne sviđa jer nisam fan azijatske lepote, još nisam video Azijatkinju koja mi se svidela, but to each his own.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baka, e jesi car, samo što nisam "tražio sebe" već sam na nekom sajtu/portalu slučajno video tu devojku sa tim imenom pa sam pomislio da bi bio štos da je postujem ovde. Ali dobro, ljudima se nije svidela, nema veze.

 

Note to self: nikada više ne postuj na temi "Najlepše žene". :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...