Jump to content

Fudbalski transferi


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Bogme, ako ostavimo po strani Zvezdino prolece i zakulisne radnje - Truic nam uzeo titulu prosle godine... Pravio male maimune od Obradovica i kapitena Vranjanca u Krusevcu... Kljucni bodovi prosuti

 

I onda tu menadjer lepo izdvoi naibolje sekvence, umota u youtube klip, pod nazivom Kako sam srusio bivse sampione i ucesnike LS... I neki tamo Bielsa se upeca... Jos ti izvori lazi i obmana nisu presusili... Kako montirau, bolje nego Bunjuel i Eizenstain zaedno, rekao bi Bercek

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, da rus nije dosao u Englesku Celzi bi sada bio 12.na tabeli

 

Bili su oko 3-4 mesta na tabeli niz godina unazad pre Abramovicevog dolaska, plus 3 osvojena kupa i dva evropska trofeja. U poslednjoj Bejtsovoj sezoni su izborili Ligu Sampiona pobedom nad Liverpulom u poslednjem kolu, i imali generalno jako lep tim te sezone i bili finansijski stabilni. Ne vidim razlog za toliki pad na tabeli (do 12. mesta). Besmisleno.

 

Stranac je stranac, odakle god dosao, sve je to isti kurac tako da cuti i budi srecan.

 

Rekao sam da sam protivnik dolaska Juznoamerikanaca u Englesku generalno. Nisam spominjao Celsi konkretno. Volim muski fudbal koji se igra u Engleskoj i ne volim da gledam cigansture koje se valjaju po terenu. Volim Bartona, Shawcrossa i Wise-a. Ne volim Williana, Suareza ni Sanceza.

 

ti bi navijao za Junajted

 

Sigurno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne laprdaj, kakvi kupovi i evropski trofeji...Celzi je bio kurtonski klub dok nije dosao Abramovic i to je cinjenica. Po broju titula nisu bili medju prvih 20 engleskih timova. Tamo neki Sanderlend i Sefild su za njih bile klubcine.

 

Engleski fudbal je tu gde jeste zbog stranih igraca i stranih investitora. Samo,jedino i iskljucivo zbog toga. Da zavisi od engleza, pusili bi kurac gde god se okrenu.

 

Ti mozda volis muski fudbal koji se igrao u Engleskoj pre 30 godina...sada se to vise ne igra nigde, pa cak ni u Engleskoj. Napredovao fudbal, nece valjda ostati na nivou golman-stoper-baaaaaaam protivnicki sesnaesterac. A tamo laktovi u vugla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da sam protiv svih stranaca vec samo protiv ciganstura. Anri, Balak, Vidic, Ivanovic, Drogba i Hipija su gospoda i ostavili su trag u engleskom fudbalu.

 

S druge strane, kakav trag su ostavili recimo Brazilci osim sto se neprekidno valjaju po travi? Robinjo, Baptista, Elano, David Luiz, Vilijan, Paulinjo, Fernandinjo i Oskar? Smesno bre.

 

Postovao sam Zilberta Silvu i Aleksa recimo. Aleks je bio stena od igraca, ko bi rekao da je Brazilac.

 

Koji je Argentinac osim Teveza, Aguera i Maskerana ostavio trag? Kako se snasao Veron svojevremeno? Krespo? Svelo se sve na prosecnog Zabaletu. Videcemo kako ce se Di Marija snaci.

 

Kako napreduje Falkao ove sezone?

 

Sancez igra kao nesto dobro sad, dok mu Walters ne slomi nogu.

 

Juznoamerikanci su se mnogo bolje snalazili u Spaniji recimo i to je cinjenica. Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinjo su tamo proveli najbolje dane.

 

Samo sto dalje od Engleske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...