Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hahah :haha:

 

A stvarno bre, šta je to sex bez obaveza?

Mislim, kakve su to obaveze u pitanju?

 

Jel' to ono... mora da usisaš kuću posle seksa, ili da pomogneš dragoj da spremi zimnicu. Ili pak da ideš u smarački šoping koji traje nekoliko sati i u kome svakih 3 metara moraš da zastaneš i da se praviš da ti se sviđa ono što vidiš u izlogu ( to bi ja nazvao "obaveza prisilnog ushićenja"), ili da posle seksa gledaš seriju ili film koju draga izabere?

 

Imaju li one neke obaveze prema nama? Možemo li mi reći "Ok bejbe... može sex, ali imaš obavezu da odeš po pivo posle seksa"? Ili bi to odma bila ucena? :haha:

 

Pun sam pitanja. :da::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotle da ti postujesh na njemu.

 

Bas tako. Kada bi se svi slagali samnom i bili isti kao ja bilo bi mi dosadno i ne bi se ovde baktao ovoliko. Ovako tu sam. :meshuggah:

 

 

Inace vidim da imas ti vece probleme od mene. :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@johhnyzzz:jel to istina da si ti otvorio ovu temu samo da bi pokazao onoj placipicki Razbijacu da nije u pravu?

zabole me za razbijaća, on ima svoj stav a ja svoj... ali još neko je u toj raspravi spomenuo da, parafraziram, "ako bih smatrao neobavezni sex prevarom onda ne postoji ni jedna čista veza" čime je (valjda) hteo da kaže kako to ne treba posmatrati kao prevaru pa me je interesovalo koliko ljudi je "zatucano" kao ja, a koliko njih (vas) ima širokih shvatanja...

 

edit... da tema se izrodila iz rasprave sa razbijaćem, ali daleko od toga da želim (ili mogu) njemu išta da dokažem...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

E johnny,johnnyzzz, tek sad videh ovu temu.Koji si ti kompleksaš derane,e moj ti.Zbog rasprave samnom,vezano za moje lićne stavove,ti otvaraš temu o tome?Kompleksi te baš biju,a?

 

Nedo bog da poćnem da prićam o velićini moje kite,i tu bi sigurno otvorio temu,ali sobzirom ko bi tu zalazio,ja ti se kunem da ni post ne bih ostavio.Svejedno,ti si kompleksaš.

 

Što se ove teme tiće.Ne mislim da je seks bez emocija prevara.Po ćemu to?

Na koji naćin si ti devojku/dećka prevario,ako si se recimo u klubu kresnuo sa nekim,bila super atmosfera,ti nasevan,opije,digo ti se,vido zanimljivu plavku,prišao,zbario,opalio,sutradan se razišli...šta je tu prevara?to je po meni avantura.

Tu nema štete.

 

Za mene,prevara je da ja pored devojke,imam još jednu ribu,kojoj poklanjam isto toliko pažnje koliko i prvoj devojci,s kojom idem na letovanja,kupujem poklone,kurce palce,a ovoj ovamo mazem oci nekim glupostima,lazem,odlazem sexualne ćinove itd.to je prevara!

a ne karanje usputnih individua,koje više nikad ne vidim u životu.

Ja sam deseine puta jebavo kurve po klubovima,i dođem kući iskaram ženu,i to duplo bolje nego onu kurvu,a ova moja sva cveta,a i meni super.

 

Ljudi,odrastite,21.vek je.Iskreno ću reći,ovo nisam hteo do sad pominjati,na randomu sam okaćio sliku sa jednom nišlijskom cigankom,jeste,ćista bedevija,nije škart.nju sam privolio/nagovorio da se kresnemo ja,ona i moja supruga.i jebali smo se u hotelu ''Veneda''.Znate li kakav je paljevinski osećaj...kad vidite da vam neka cura liže ženinu macu,a vi ovu otpozadi taslaćite u dupe,i još više se naložite...moja žena voli takve stvari. u novom sadu smo 2007,imali i jedan snošaj sa nekim parom od 30-tak godina,koje smo našli u oglasima,ali neću sad o tome.

Ja još što hoću da probam sa mojom suprugom su svinger žurke.

 

Znaći,sve u svemu,sex je super,sex je najbolji,jebite se ljudi,nemajte predrasuda!

nije prevara ako pojebete kad vam se digne.

bolje jebanje nego drkanje,upamtite reći ćika Pece vojvođanskog jebaća.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razbijac: u pravu si ali kad su u pitanju retki ljudi koji umeju da razgranice emocije. Vecina istripuje da treba da oseca nesto prema toj kres varijanti, pocne da se grize zbog ribe i sl. U prevodu moras biti mnogo zreo da u isto vreme volis ribu a ne volis kres varijante. Lako je tamo nekom emotivno zatvorenom liku da jebe sta stigne a prema ribi bude skroz korektan. Ovi normalniji ipak imaju posle kojekakve dileme.

A osim ako ste i ti i riba skrndelji pa jos i bez kinte ne vidim zasto bi privodili bedevije, samo se jednom zivi :P

Okej je jebuckati sa strane ako to sluzi rusenju iluzije o dobroj vezi.

Ako je veza dobra u smislu da ti je zivot bolji zbog nje, lakse ti ide ucenje/posao, puni te energijom, zajedno napredujete, imate dobar seks, puno tema za razgovor ni jedan kres ne moze to da pokvari.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razbijac: u pravu si ali kad su u pitanju retki ljudi koji umeju da razgranice emocije. Vecina istripuje da treba da oseca nesto prema toj kres varijanti, pocne da se grize zbog ribe i sl. U prevodu moras biti mnogo zreo da u isto vreme volis ribu a ne volis kres varijante. Lako je tamo nekom emotivno zatvorenom liku da jebe sta stigne a prema ribi bude skroz korektan. Ovi normalniji ipak imaju posle kojekakve dileme.

A osim ako ste i ti i riba skrndelji pa jos i bez kinte ne vidim zasto bi privodili bedevije, samo se jednom zivi :P

Okej je jebuckati sa strane ako to sluzi rusenju iluzije o dobroj vezi.

Ako je veza dobra u smislu da ti je zivot bolji zbog nje, lakse ti ide ucenje/posao, puni te energijom, zajedno napredujete, imate dobar seks, puno tema za razgovor ni jedan kres ne moze to da pokvari.

Jel ti to hoćeš nešto da nam kažeš? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Za mene je sex u živanje.eksperimentisanje,isprobavanje,emocije su nešto drugo.

ja jesam emotivan ćovek,ali emocije neću ispoljavati prema svakoj osobi.

drugo,masa likova,ja znam,riba im dadne pićku,nestane iz njiovog zivota,i oni se zaljube ko majmuni u bananu.e, i ondak shvate,kurva otisla zauvek,krenu da se bedaće,i padaju u tugu.meni to nikad nije trebalo.

 

ne radi se o emotivnom zatvaranju što ti prićaš DUPLA VATRO,već o tome da zašto bih se ja upustao u neko intimiziranje sa nekim koga samo jebem,praktićno ni ne poljubim,već samo ga samo utrljavam u rupu na rupu.Masa likova,danas se boji da ako kresne neku sa strane,izgubiće onu,kojoj daje sve.gluposti.nego ima jedan problem,masa devojaka je danas u kurcu.primera radi,od ortaka,riba je raskinula sa njim,zato što je nekoj ribi na fejs buku slao poljupce dok se ova tuširala,posle mentol se nije izlogovo,ona videla,ispizdela i isterala ga iz stana.do danas se nisu pomirili.

 

Ja opet,mogu da skontam takve stvari,ali opet sve zavisi i sa kakvom ste osobom.ja ono što ne razumem je da masa ljudi ide,fura zajedno,a recimo uopšte nisu jedno za drugo.i veza pre postaje patnja nego milina i radost.toga danas ima masa u srbiji.

 

i po ćemu to treba biti skrndelj da bi jebo sa strane.vidim,ono što jebava hju hefner,sve skrndelji...idi begaj.

 

koliki sam skrndelj ne znam,ali znam da je veoma mali broj žena ostao ravnodušan na moje muvanje i startovanje.većinu minđica koje sam navato,jebao sam.ne mogu da se žalim.

 

i znam, jednog dana,kad budem unuka cupkao na krilu,prićaću mu sve šta sam radio,i kad odraste,bić luđi nego ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је то супер што причате, али различити људи различито реагују на различите ствари.

 

Када је Разбијач на рандому писао како воли своју жену, а качио слике тамо неких успутних - признајем, буквално ми се смучило. Некако ми је баш било жао кад помислим на његову жену и осећај који јој се јави када се он врати из изласка са друштвом, а она се пита са којом ли је овога пута био... Али, онда прочитам Разбијачев пост на овој теми и видим да је он буквално на њене очи је*ао неку другу. То САСВИМ мења ствари. Очито њих двоје имају однос у којима су такве ствари пожељне. И нема ту више шта да се прича. Онда то СТВАРНО није превара, јер она за то зна и, очито, подржава.

 

Али, као што рекох на почетку, сви смо ми различити. Било је тренутака у мом младом животу у којима сам мислила да је крес комбинација најпожељнији могући вид односа између мушкарца и жене. Просто, размишљам: знају обоје у сваком тренутку на чему су, нема лажи, нема обећања, нема главобоље. Све је супер. Не знам шта ми се десило, али више не размишљам тако. Далеко од тога да осуђујем оне који тако размишљају или тако живе, али само знам да, везу не осећам као ВЕЗУ ако (... ух, звучаћу, у најбољем случају, морбидно :haha:... ) немам ексклузивно право на међуножје особе са којом сам у вези. :haha: То је то. Не кријем да сам посесивна и онај ко се упушта у везу са мном зна да је секс са другом особом за мене превара. Нећу ни да будем у вези са неким ко не гледа на међуљудске односе макар слично као и ја... Дакле, посесивност се подразумева. :haha: Према томе: секс са стране у мојој вези јесте превара. Секс са стране у Разбијачевом браку није превара. Зато сам избрисала онај првобитни глас "ДА" из poll-а.

 

EDIT: Мрзим нови жути смајли.

Edited by Fantasia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Све је то супер што причате, али различити људи различито реагују на различите ствари.

 

Када је Разбијач на рандому писао како воли своју жену, а качио слике тамо неких успутних - признајем, буквално ми се смучило. Некако ми је баш било жао кад помислим на његову жену и осећај који јој се јави када се он врати из изласка са друштвом, а она се пита са којом ли је овога пута био... Али, онда прочитам Разбијачев пост на овој теми и видим да је он буквално на њене очи је*ао неку другу. То САСВИМ мења ствари. Очито њих двоје имају однос у којима су такве ствари пожељне. И нема ту више шта да се прича. Онда то СТВАРНО није превара, јер она за то зна и, очито, подржава.

 

Али, као што рекох на почетку, сви смо ми различити. Било је тренутака у мом младом животу у којима сам мислила да је крес комбинација најпожељнији могући вид односа између мушкарца и жене. Просто, размишљам: знају обоје у сваком тренутку на чему су, нема лажи, нема обећања, нема главобоље. Све је супер. Не знам шта ми се десило, али више не размишљам тако. Далеко од тога да осуђујем оне који тако размишљају или тако живе, али само знам да, везу не осећам као ВЕЗУ ако (... ух, звучаћу, у најбољем случају, морбидно :haha:... ) немам ексклузивно право на међуножје особе са којом сам у вези. :haha: То је то. Не кријем да сам посесивна и онај ко се упушта у везу са мном зна да је секс са другом особом за мене превара. Нећу ни да будем у вези са неким ко не гледа на међуљудске односе макар слично као и ја... Дакле, посесивност се подразумева. :haha: Према томе: секс са стране у мојој вези јесте превара. Секс са стране у Разбијачевом браку није превара. Зато сам избрисала онај првобитни глас "ДА" из poll-а.

 

EDIT: Мрзим нови жути смајли.

 

Maco,da bi mogla da imaš eksluziva pravo na nećije međunožje,ondak taj neko mora biti nevin.zar ne?

ekskluzivno pravo nije ako je on pre teebe imao 3-4 zenske,kojima je davao ''ekskluziva'' upotrebu istog.

 

što se moje žene tiće,jebao sam i nju i ciganku to veće.bilo je svega.ne mogu reći.završnica je bila...ah uh oh...slapovi nijagare.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugo,masa likova,ja znam,riba im dadne pićku,nestane iz njiovog zivota,i oni se zaljube ko majmuni u bananu.e, i ondak shvate,kurva otisla zauvek,krenu da se bedaće,i padaju u tugu.meni to nikad nije trebalo.

Izvini ako podrzavas teoriju da je sex nekad samo sex zasto je ta riba kurva? Ona je uzela sta je htela. Kurva je ako mu je obecavala kule i gradove u emotivnom obliku, obmana nije kul.

 

 

ne radi se o emotivnom zatvaranju što ti prićaš DUPLA VATRO,već o tome da zašto bih se ja upustao u neko intimiziranje sa nekim koga samo jebem

Ocigledno nisi shvatio. Ja kazem da je vecina ljudi drugacija od tebe i ni po cemu ti nisam kontrirala kad ste ti i tebi slicni u pitanju. Kazem da je otvorenim ljudima tesko da razgranice da su neki ljudi samo polni organ a neki sve.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ok. :haha: Waaaay too much information! :haha:

Ниси ме разумео: ексклузивно право на нечије међуножје не подразумева да та особа мора да буде невина. Јок, брате. Ал' мора да буде само мој док је са мном. Јел' сад јасније?

 

(Знам, знам... Сад ћете рећи да је сулудо очекивати тако нешто, али... у мом свету није. Додуше, у мом свету Тарја још увек пева у Најтвишу, ал' нек' ми буде.)

 

EDIT: Упућено Разбијачу. Ускочи ми Double Fire у пост. :)

Edited by Fantasia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Izvini ako podrzavas teoriju da je sex nekad samo sex zasto je ta riba kurva? Ona je uzela sta je htela. Kurva je ako mu je obecavala kule i gradove u emotivnom obliku, obmana nije kul.

 

 

 

Ocigledno nisi shvatio. Ja kazem da je vecina ljudi drugacija od tebe i ni po cemu ti nisam kontrirala kad ste ti i tebi slicni u pitanju. Kazem da je otvorenim ljudima tesko da razgranice da su neki ljudi samo polni organ a neki sve.

 

sad ti mene ne kontaš.''kurva'' koristim kao izraz,ne mora da znaći da je prava kurva.po toj logici,i ja sam kurvar.a nisam.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Знам, знам... Сад ћете рећи да је сулудо очекивати тако нешто, али... у мом свету није. Додуше, у мом свету Тарја још увек пева у Најтвишу, ал' нек' ми буде.)

So, how you doin'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...