Jump to content

Amon Amarth


Empty

Recommended Posts

Blago meni kad vam n-ti isti album, i to ni manje ni više nego polovinom marta, može biti kandidat za album godine... Daj bože u top 10 da uđe. Eee, ali da bi bio u top 10, mora se prvo preslušati 10 albuma godišnje.

 

Brate ajde ne kenjaj molim te i ne pravi se pametan na svakoj temi vec duze vreme mi ides na kurac.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ajde ne kenjaj molim te i ne pravi se pametan na svakoj temi vec duze vreme mi ides na kurac.

 

E i to me baš zabole :haha:

 

Mene nesto smorio na prvo slusanje, ocekivao sam da ce da me pregazi na prvu loptu kao prethodna 2.

 

Mene isto nije nešto oduvalo, ali isto mi se desilo i sa prošlim, trebalo mi je vremena da mi uđu pesme u uši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i to me baš zabole :haha:

Brate ja ti kazem a ti kako hoces,jedes govna i omalovazavas ljude gde god da krenes da pises ko kad si uvatio boga za kurac...

Meni je album bas cathy ko sto rece Grob gore...sve ulece na prvu loptu u usi...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da za "NAS KOJI SLUSAMO 10 albuma godisnje",kod mene smrtnika kad se desi da cujem album koji mi se totalno svidi i totalno ti pase od prvog slusanja jednostavno taj osecaj skoro nikad nije prevario i do kraja godine se nasao na SUBJEKTIVNOJ top listi,sebe bar poznajem,ajde zivili mi...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja necu da se izjasnjavam jos, retko koji album mi je na prvo slusanje jako dobar. A da lici na sve prethodne je tacno.

 

mene ako ne odvali album na prvo slušanje neće ni posle 10... može mi postati podnošljiv, dobar, čak i drag, ali nikad da uleti među omiljene koje mogu slušam svaki dan...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene ako ne odvali album na prvo slušanje neće ni posle 10... može mi postati podnošljiv, dobar, čak i drag, ali nikad da uleti među omiljene koje mogu slušam svaki dan...

Upravo brate,ma pusti njih neka palamude koliko oce bar sebe poznajes i kad kazes nesto znas zasto si rekao...

2 do 3 slusanja pazljivo su sasvim dovoljna da vidis da li album ima predispozicije da se nadje u vrhuncu tvog muzickog zadovoljstva.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako izadje novi thorns zakljucavajte godinu.ako ne,ta prica u decembru.svasta nesto izlazi ove godine,ne zajebavajte se.ovo cu skinem nekad,ubaceno je,ona obrada mi je ogadila bend bar na mjesec dana,a privju pjesma nit smrdi nit mirise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...