Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

nije trebalo da se menja ime anthrax teme, to je bilo kultno.

:mhihi:

 

А баш сам навикао на онај стари наслов ''METALLICA - THE FINAL CHAPTER''.

Џиновска, упечатљива слова Лемијева. Ето, после 7 година неке промене и са Металиком да се десе. Мада, некада је ова тема и била пинована...

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divlji Tigre,sto promijeni naslov teme?

Nema više potreba da stoji naziv "METALLICA - THE FINAL CHAPTER".

Kada je Lemi otvorio ovu temu na forumu su se verovatno otvarale svakakve teme o ovom bendu (razna glasanja, teme tipa Cliff vs Jason...) i zato je tema imala takav naslov.

 

Мада, некада је ова тема и била пинована...

Možda opet bude pinovane teme o bendovima kao na Heavy podforumu.

Moram da razmislim.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес' вала, биле су свакојаке теме, сећам се. :)

 

Metallica vs Slayer, Megadeth vs Metallica, Slayer vs. Pantera...затим Friedman vs Hammet, a била је и тема посвећена Слејеровом ''Seasons in the Abyss''. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tada je bilo katastrofa mnogo tema...kada sam postavljen za moderatora,sve sam pobrisao,i otvorio ovu jednu.Zato se i zvala The Final Chapter.Realno,nema vise potrebe za tim naslovom,ali mogao je i ostati,svejedno.

To je bilo toliko krvavo,da je islo u takve banalnosti da je cak bila tema "Ko bi bio lepsi les-Burton ili Steve Harris".

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo toliko krvavo,da je islo u takve banalnosti da je cak bila tema "Ko bi bio lepsi les-Burton ili Steve Harris".

:)

 

Овога се већ не сећам. Тема је једноставно морала да заврши у архиви. :udri::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MORE OPENING ACT NEWS

 

While we are still enjoying our European summer vacation, a quick note here about the Fall shows in North America. Our French friends Gojira will be joining us, along with Lamb of God, for shows September 14 - October 18, while Lars' brethren from Denmark Volbeat will hanging for the shows October 26 - December 12. One other quick thing - unfortunately Lamb of God cannot continue on with us in December, so we'll have more news about those shows for you later. See you out there!

 

:o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal Church sa sve znacima uzvika,Testament,Kreator,Overkill..i dalje su ostale teme velikim slovima naslovljene.

Zasto ne pinujes veliku cetvorku?

Imam nameru da to uradim.

Za pinovanje tema moram da razmislim, glupo mi je da se teme mešaju sa ona 3 obaveštenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Ja u klin,ti u plocu. 4 benda od kojih je sve pocelo i koji su bili uzori svima ostalima.

 

 

Tako nekako :bigblue: . Mislim da je fora da budu pinovani najpoznatiji bendovi a ne najstariji, tako da je Anthrax daleko ispod Kreatora ili Testamenta. Neka ostane i ovako, ja se ne bunim, samo treba korigovati da imena pojedinih tema ne budu pisana velikim slovima

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pinovanje tema moram da razmislim, glupo mi je da se teme mešaju sa ona 3 obaveštenja.

Pa i jeste malo glupo,kad bi postojao nacin da se to odvoji nekako.

 

Tako nekako :bigblue: . Mislim da je fora da budu pinovani najpoznatiji bendovi a ne najstariji, tako da je Anthrax daleko ispod Kreatora ili Testamenta. Neka ostane i ovako, ja se ne bunim, samo treba korigovati da imena pojedinih tema ne budu pisana velikim slovima

 

Jbg,ko im je kriv sto se ranije nijesu pojavili xD

 

 

Ma ok,ne smeta ni meni,samo malo teze nalazim ovu temu otkad nije onako robusan naslov.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nameru da to uradim.

Za pinovanje tema moram da razmislim, glupo mi je da se teme mešaju sa ona 3 obaveštenja.

 

Od obaveštenja ostavi samo ono za domaće thrash bendove (ako se slažeš sa tim), ovo ostaloje i onako suvišno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok,ne smeta ni meni,samo malo teze nalazim ovu temu otkad nije onako robusan naslov.

И код мене повремено. Није лоше да се промени у ''MetallicA'', значи велико ''А''...као што је на лого-у.

 

metallicaold.gif

 

Види шта ти је симетрија и лепота. Mоја најдража варијанта :wub:

 

 

Ja već promenio. :P

 

Враћај брајко, како знаш и умеш! Мојне крв да падне. :)

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

25.07.1983. je izasao prvi thrash album.Prosle godine na isti dan sam propustio metallicu u sofiji,i to bas na moj rodjendan :(

HVALA metallica, bez tebe ne bi bilo albuma kao sto su killing is my business;peace sells;so far,so good...so what?;rust in peace...:D

Edited by Slavski Koljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...