Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

25.07.1983. je izasao prvi thrash album.Prosle godine na isti dan sam propustio metallicu u sofiji,i to bas na moj rodjendan :(

HVALA metallica, bez tebe ne bi bilo albuma kao sto su killing is my business;peace sells;so far,so good...so what?;rust in peace...:D

 

Јеби се. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da hvala i za kill em all,ride the lighting,master of puppets i and justice for all :D I zelim da kirk nauci da svira i da prestane da svira one blues solaze brzinom jebivetra.I neka James nauci da trza gore dole,a ne samo dole.A Lars nek se tera u Gnomergan ili tako nesto za patuljke i co.Kirkove reci:,, da nije bilo Cliffa,nebi smo bili ovde''.Pa naravno,metallica bi uvek bila thrasherica sa Cliffom.RIP

 

I neka se Robert Trujillo vrati u INFECTIOUS GROOVES,gde mu je i mesto.Nema funka bez takvog basiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da hvala i za kill em all,ride the lighting,master of puppets i and justice for all :D I zelim da kirk nauci da svira i da prestane da svira one blues solaze brzinom jebivetra.I neka James nauci da trza gore dole,a ne samo dole.A Lars nek se tera u Gnomergan ili tako nesto za patuljke i co.Kirkove reci:,, da nije bilo Cliffa,nebi smo bili ovde''.Pa naravno,metallica bi uvek bila thrasherica sa Cliffom.RIP

 

I neka se Robert Trujillo vrati u INFECTIOUS GROOVES,gde mu je i mesto.Nema funka bez takvog basiste.

Podržavam svaku reč. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko je retardirana ona crvenokosa iz 202. :no: :no: :no: Drugari i ja se deremo SLEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i ona kurvetina kaze ,,jao cujem da neko hoce metallicu''i retardi pustili master of puppets.Ali sutka je bila na nivou(UDRI CELAVCA :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Metallica i Exodus su bendovi zbog kojih sam počeo slušati thrash metal. Zadivila me ona stvar nothing else matters u izvedbi sa jebenim simfonijskim orkestrom i tad sam odlučio poslušati nešto žešće od njih.

 

2.Svi veliki bendovi jednog dana postanu prodanovići. Tako je bilo sa COF-om, Nightwishom pa i sa Metallicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth
Ipak svira on gore dole, ima jedan deo u Blackened koji ne može da se odsvira samo na dole, ma kol'ko da si brz...

 

Joj vas. Pa naravno da ce svirati dole-dole... To je Trash Metal... osim u Scratchu naravno (blackened npr)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth
Kao da je bitno to sto James samo trza dole

 

Hteo sam u proslom postu da kazem da to nije nedostatak nego da se tako svira jebeni Thrash!

Edited by Yerathroth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth
"Thrash" - tuci, mlatarati, udarati, naziv za pravac u metal muzici.

"Trash" - smece.

 

Jasnije sada?

 

Ali kakve ste seljacine :D

Mislim kao da je bitno... ali nema veze... ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...