Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Prvi Metalika album na kojem sam poceo preskakati pjesme je St. Anger, ali isto tako na Death Magneticu sam preskakao 3-4 pjesme otprilike isti broj kao na St. Angeru, sto ne znaci da su losi albumi samo nisu dobri kao oni prije njih. A Megadeth... pa... ima i tu preskakanja ali manje :smile:... najvise na Youthanasia-ji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gejv je ipak ultimativni pobjednik ne zbog megadeth-a,vec zbog toga sto su metlice na prijemu u hol of fejm svirale njegovu pjesmu,iako im je lijepo ona latino gorila rekla da se ne ciganisu vec zovnu dzejsona i odrade black album set.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju su to Dejvovu pesmu svirali na Hall of Fame? Inace, jedini Megadeth album bolji od Loada je Rust in Peace, svi ostali su slabiji od Loada.

Dokle vise?

Ne mogu da se porede Metalika i Megadeth. Megadeth je tru thrash, a Metalika se svrstava u kos sa SOADom, Linkin Parkom, Nirvanom i slicnim pozerajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupaj. Megadeth nije thrash jos od Rust In Peace-a. Albumi posle njega jesu dobri (osim Risk-a) ali jednostavno nisu thrash, osim nekih pesama. Svi Metallica albumi osim Load-a, Reload-a i St. Anger-a su thrash.

Po cemu je to CTE manje thrash od Black Albuma?

Edited by biohazard

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote,odje ljudi uze vide cak i od mejden fanova.

 

edit:daj kad vec toliko volite bend malo se zainteresujte.ja licno ne bih sebe nikad nazvao ni megagejv ni metlica dajhard fanom,i zabolje me za tu vs. pricu oduvijek.ko zna zna,ko ne ra ra.

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko čega da se zainteresujemo?Oko toga da si očigledno pomiješao Klifa i Gejva? Dejv je uredno dobio zasluge za 2 pjesme sa RtL albuma, a ovo nije jedna od njih. Čovjek... pardon, humanoid je čak išao dotle da je tražio zasluge za Leper Messiah glavni riff, ali NIKAD za For Whom the Bell Tolls.

 

Kad kažem zasluge za 2 pjesme, naravno da ne mislim na komplet pjesme već samo djelove, kao što je onaj uvod u The Call of Kthulu,

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mastejn je svoje komplekse da mora da bude bolji od Mjetlica preneo na fanove.

Razlika izmedju ta dva benda je u tome sto je mjetalika uvek furala svoj fazon,ljudi se zajebavali,a ovaj se iz zavisti stalno trudio da bude iznad,da ima bolje plasirane pesme na listama od mjetalike,da mu se albumi bolje kotiraju od mjetalikinih i bolje prodaju,a nikada u tome nije uspeo.I uvek menjao clanove kad vise nisu hteli u potpunosti da ga prate.

I bas zbog toga ce Metalika uvek biti veca i popularnija,a ostalo je stvar ukusa kome se koji bend vise dopada i koji albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...