Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ok ajde da razumem da ne shvatate St. Anger i da ga pljujete ali ZAISTA sta fali SKOMu???

icon_smile.gif Jebote kakav fanatik... puko si decko. icon_uhoh.gif

 

 

Sta ima da se shvati... album je tesko sranje, budjav je... pomiri se sa tim... sto pre to bolje. icon_smile.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma morate shvatiti da je metalika pre 20-ak godina napravila revoluciju u muzickom svetu... to je pokusala i sada da napravi... da li je uspela, videcemo... samo ce nam vreme kasti... no ja vishe ne mogu da zamislim metaliku kako pegla stari dobri thrash... to mi je ni na kraj pameti... ta dva pojma (thrash i metallicu) ne mogu da povezem - sada! icon_da.gif

 

po mom misljenju, St.Anger je moderan album, i moze uticati na mnoge druge da krenu tim putem (NU metal grupe) ali i ne mora... neko je rekao da je to neciji drugi album bio bi extra, ali posto je metalikin onda je losiji - mogu reci da se slazem sa tim... kao da je Metalika tim albumom ispitivala teren, da vidi da li moze da se prodaje opet kao pre...

ja zaista ne znam u kolikom tirazu je prodat Anger ali sumnjam da je nesto extra...

zanima me kakav ce album biti sledeci... icon_da.gif

 

U svakom slucaju Mastejn nije shatro mogao da veruje da je to metalika kada je cuo na radiju njihovu pesmu sa novog albuma! icon_smile.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim sve sto je radila Apocalyptica...Zvuci tako divno i opustajuce...Pogotovo Unforgiven i Welcome Home....

slazem se... ovi iz apokaliptike bash sviraju super, i metalikine pesme fenomenalno zvuce na cetiri chela... solaze su odsvirali bolje od Kirka icon_mrgreen.gif

 

To cenim. Ja sam posle vise od godinu dana pustio Disposable Heroes

Reakcija:   

 

meni je ta pesma pomalo licila na narodnjak, kada sam je prvi put cuo... tj. samo njen jedan deo... ako neko zna o cemu pricam neka se javi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem da Apocalyptica sjajno zvuci,a dobro ti je ovo za Kirka icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

brate, sto jes, jes! icon_smile.gif

sto bi jedan ortak, reko:

Pa i ja bih otsvirao bolje od Kirka (on svira bass-ortak), a ne neki akadamski obrazovani muzicar....

 

e da kada smo vec kod toga, jesu li ovi iz apokaliptike akademski obrazovani ili su kao i ja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (samostalni - samouki umetnici) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]

Obrazovani su (zao mi je).E ljudi a da li neko znas sta je "Hunger" od Metallice, jel to ono nesto sto tek treba da izadje i da li zna neko track list.

Za ne informisane ima 11 pesama 47 minuta traje.Bolje je od St.Anger i tu Metallica definitivno zvuce ko Pantera mada.Odlicno je,samo opet nije to stara Metallica vec mesavina stare i nove(ko je slusao zna sta mislim).Ajde ko ima nek ostavi tracklist na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]
' date='2. 1. 2005, 21:56'] Obrazovani su (zao mi je).E ljudi a da li neko znas sta je "Hunger" od Metallice, jel to ono nesto sto tek treba da izadje i da li zna neko track list.

Za ne informisane ima 11 pesama 47 minuta traje.Bolje je od St.Anger i tu Metallica definitivno zvuce ko Pantera mada.Odlicno je,samo opet nije to stara Metallica vec mesavina stare i nove(ko je slusao zna sta mislim).Ajde ko ima nek ostavi tracklist na forumu.

Ja imam album pa samo pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='2. 1. 2005, 21:56'] Obrazovani su (zao mi je).E ljudi a da li neko znas sta je "Hunger" od Metallice, jel to ono nesto sto tek treba da izadje i da li zna neko track list.

Za ne informisane ima 11 pesama 47 minuta traje.Bolje je od St.Anger i tu Metallica definitivno zvuce ko Pantera mada.Odlicno je,samo opet nije to stara Metallica vec mesavina stare i nove(ko je slusao zna sta mislim).Ajde ko ima nek ostavi tracklist na forumu.

E,i mene strasno zanima sta je to! icon_confused.gif

People,ako neko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ta pesma pomalo licila na narodnjak, kada sam je prvi put cuo... tj. samo njen jedan deo... ako neko zna o cemu pricam neka se javi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

E,a mene Maideni uzasno podsecaju na narodnjake pukeface.gif ,iritiraju me zato ih ne slusam...

Za Disposable Heroes stvarno ne shvatam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene Nothing Else Matters podseca na narodnjake. Pokusajte na srpskom da je otpevate, zvuci kao da je Marina Tucakovic pisala

Ne postoji nista vise uzasavajuce od Frantic...

 

<Frantic tick tick tick tick tick tick tock

Frantic tick tick tick tick tick tick tock> icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...