Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

pamelu drzim dvije godine, ti si tek ovdje stigao pa ne kapiras, no nije ni bitno. inteligentnija je od svih tvojih 825 postova u svakom slucaju.

 

nauci da koristis google u potrazi za istorijom ovog benda. mozda i saznas nesto.

 

caslave sine: icon_rockdevil.gif l biggrin.gif to ti kazem biggrin.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a jel Lars Urich bubnjar? Da, bez "L" icon_rockdevil.gif

 

Ste vi primetili da Srndeta ili prozivate ili totalno ignorisete? pivopije.gifmrred.gif

 

BOC & MD - FWTBT je negde iz '01, ali ne postoji ni na jednom zvanicnom Tribute albumu niti se bilo gde moze naci podatak da li su to zaista Oysteri i Megadeth... A da lici lici bas kao i ona legendarna pesma "Valley Of Misery" sto je bila prica da je prvi singl sa novog albuma. Koliko god da sam znao da je Jason tada otisao i da oni nisu u studiju toliko sam bio ubedjen da James peva tu pesmu tako da ne znam za FWTBT... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

`da li je mustaine bio clan metallice?`

`da li metallica ima album pod nazivom Load?`

`jel im se gitarista zove Kirk?`

 

ne mogu da odgovaram na ta pitanja.

 

jaymz: gdje si to iskopao? btw, mozda postoji neki zajednicki nastup, mozda neki festival gdje su to radili..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao neki snimak metallice iz perioda kada su snimali st.anger, a pesma se zvala "Roll, dead Kenedy, roll", ili tako nesto! imao sam samo neki isecak iz te pesme od desetak sekundi kad hetfield nesto peva u refrenu i na kraju kaze "Roll, dead Kenedy, roll"... nemam pojma sta je to, ali super je zvucalo, uopste nije bilo u ovom st.anger fazonu, vise je bilo neki load, reload! ta pesma se nije pojavila na ovom albumu, bar je ja nisam prepoznao... mozda su je ostavili za sledeci... ko zna! pivopije.gif

 

PS: srnde mentol! user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad bas nesto slusam metallicu, i najezio sam se kakav hetfield ima glas na S&M-u... extra... za mene je vise metallica postala aksioma, ali sad sam bas nekako obratio paznju, i bas me je uhvatila jeza kako je dobro... ja ne znam ni jedan drugi vokal, koji je tako dobar konkretno... bas je faca! icon_da.gif

 

kako se lozim na metallicu, to je strasno! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte bre ljudi,kako mustaine obradjivao metallicine pesme?

Pa zar oni nisu u svadji?

Sta jhe bre ovo? Evo sad cu da cujem da Max i Igor vec uveliko rade nove albume sepulture. Sacuvaj boze...Jos ce me pita:a sto? Kako sto? Pa pljuju se 100 godina i cak mustainova pesma je dedicated to danish piece of crap,a ti sto? PA NELOGICNO MI BRATE ! Aj mi razjasnite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo Gero-Man,

zove se Dead Kennedy Roll i to je na zvanicnom sajtu bilo sa jos jednom pesmom (ubi me ako mogu da se setim imena!) a jedno godinu i po dana kasnije je izasao intervju sa Larzom gde su ga pitali za tu pesmu i rekao je da im se ipak ne uklapa u koncepciju (kontracepciju hehehe) novog albuma...

p.s. Vrati mi disk vishe icon_rockdevil.gif

 

Blondie,

to je sve bilo sa Napstera (samo da me Lars ne cuje hehehe) i tu je zaista moglo sve i svasta da se nadje)... Kazem, i dalje nisam siguran da je to ONAJ BOC (jel' postoje oni uopste????) & Megadeth (kao sto Bora kaze ONAJ Mustaine da obradjuje Metallicu????)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte bre ljudi,kako mustaine obradjivao metallicine pesme?

Pa zar oni nisu u svadji?

Sta jhe bre ovo? Evo sad cu da cujem da Max i Igor vec uveliko rade nove albume sepulture. Sacuvaj boze...Jos ce me pita:a sto? Kako sto? Pa pljuju se 100 godina i cak mustainova pesma je dedicated to danish piece of crap,a ti sto? PA NELOGICNO MI BRATE !  Aj mi razjasnite

kupis fino Behind The Music: Megadeth i tamo ti Lars, James i Dave licno razjasne sve stvari u vezi njihovog odnosa.

 

 

pjesme koje vam pominjem nasla sam na winimixu.

fora je sto ne mogu na google da nadjem dalji info.

 

 

Vanish: kakav Blek Totem? ne kapiram.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...