Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Da li to znachi da cemo za deset godina svi slushati Korn?

Korn se slushaju vec vishe od 10 godina i nikako ne mogu da se porede sa drugim NU bendovima,jer imaju i veoma dovre pesme (etc. Here To Stay).

St.Anger je dobar album,druga stvar je shto nije dobar Metallica album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dobar,ali nema pesme koja mozhe da te odushevi na prvo slushanje (dobro,The Unnamed Feeling mozhe).Mora da se preslusha vishe puta da bi ti se svideo,bar je sa mnom tako bilo.

Kad je izashao nisam hteo da skidam s neta,da kupujem piratske verzije,nego sam chekao da kod nas dodje na originalu.Prvi put kad sam ga ubacio i preslushao po prvih 10 sekundi pesama,rekao sam sebi da je teshko sranje.Posle mi se svideo i sad znam svaku pesmu da prepoznam u pola noci biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jaymz1

Jeste to sam ja icon_rockdevil.gif

I nisam banovan nego sam se zeznuo nesto kad sam menjao mejl adresu i upisao sam nepostojecu (duga kosa, kratka pamet icon_smile.gif ) i ne mogu da dobijem confirmation mail za reaktiviranje mog nicka wallbash.gif

A cika admini kojima kukam nesto ih boli Q...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dobar,ali nema pesme koja mozhe da te odushevi na prvo slushanje (dobro,The Unnamed Feeling mozhe).Mora da se preslusha vishe puta da bi ti se svideo,bar je sa mnom tako bilo.

Kad je izashao nisam hteo da skidam s neta,da kupujem piratske verzije,nego sam chekao da kod nas dodje na originalu.Prvi put kad sam ga ubacio i preslushao po prvih 10 sekundi pesama,rekao sam sebi da je teshko sranje.Posle mi se svideo i sad znam svaku pesmu da prepoznam u pola noci biggrin.gif

U vreme kada sam uzeo "St. Anger"(sada vec ima ravno 2 godine), lozio sam se na Metaliku ko nikad pre i nikad vishe! Znao sam tekstove i mjuzu od a do z znachi...hard core fanatik...a Stanger me je u-b-i-o. Na prvo slushanje..hm..jedino Frantic mi je jedino ushao u ushi..i iskreno uzivo je to chak i dobra pesma. Ali ne dostojna Metalike. To vishe nije to.

A danas..na 'St.Anger' gledam kao na chisto izivivljavanje, Songwriting sam vec rekao, ne svidja mi se ich. I niko nikada nece moci da mi da izgovor zashto nema solaza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj album je totalno vestacka kreacija. Radjen je sa ciljem u svesti sve vreme, nesto sto metallica ranije nije radila. Kao "ajde da opet budemo besni....a kako se to radi? Ja sam bogat i opusten vec godinama, aj probamo ovako" icon_smile.gif

 

Nadostaje im one stare spontanosti. Ima odlicnih rifova na tom albumu, ali su navrat nanos (Zavrat na noz) upropasteni u blicu.

 

Secam se da mi je prva reakcija posle odslusanog albuma bila "kakav nedostatak kreativnosti" Jebi ga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brale svaka ti cas kako si ga pogodio,uze mi rec iz usta! icon_da.gif

Samo sto se tice solaza,sami su rekli da ih taj koncept intro-pevanje-solo-kraj vise ne privlaci.A najvise se odnosi na solaze. A mozda su i pravu,teli su da probaju,evo im sad. U stvari oni vise nece uopste koristiti solaze,osim na koncertima... Takva im je vizija svetle buducnosti icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jaymz1

"Evo im ga sad" - mislis li zaista da su se oni potresli sto se vama ne svidja St. Anger kad je prodat u XY miliona primeraka!? Ne nerviraju se oni vec trljaju ruke icon_da.gif

I da kao sto rece Lars "Dok na omotu..." dotle cemo mi kupovati te albume kakvi god da su icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...