Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ova Metallica je cudo! icon_smile.gif Nisam cuo novu pesmu no1, ali ova no2 je pankerica(ne preterano dobra), ali pankerica koja ima solo sto je u svakom slucaju bolje nego bilo sta sa "svetog ljutka", elem, neka naprave los pank album i ja sam zadovoljan, definitivno je st. anger bio dno u koje je bend udario i sad vrlo polako stvari idu na bolje... mada, prave parodiju od sebe(ako vec do sada nisu)... smesno u svakom slucaju. uuuuo uou uooo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Metallica je cudo! icon_smile.gif Nisam cuo novu pesmu no1, ali ova no2 je pankerica(ne preterano dobra), ali pankerica koja ima solo sto je u svakom slucaju bolje nego bilo sta sa "svetog ljutka", elem, neka naprave los pank album i ja sam zadovoljan, definitivno je st. anger bio dno u koje je bend udario i sad vrlo polako stvari idu na bolje... mada, prave parodiju od sebe(ako vec do sada nisu)... smesno u svakom slucaju. uuuuo uou uooo....

Na nesrecu, da je ono bilo dno niko ne bi kupio album. Ali, glupavi Ameri odmah pohrlili za rekalmom i ispade ljutko jedno od njinih prodavanijih izdanja. Da stvarno niko nije hteo da ga kupi, pa da malo porazmisle o svemu i gde grese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni solaze uopste nisu bile presudne kod ljutka. Minut solaza na 7 neinspirativne svirke ne bi ama bas nista promenio.

totalno!

 

sto se mene tice, da izbace "Oooooo..." deo iz druge pesme, bila bi extra (za ovu poslednju dekadu rada), ovako je dobra! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf bre ljudi nisam bio 3 dana i vidi sta se sve ovde nakupi...

Ovako: Tvrdnja darthmaula da su textovi na St.Angeru cista umetnost...

Znas sta, ja pisem textove za svoj bend, a vec godinama se amaterski bavim pisanjem i novinarstvom, i mogu procenim sa cisto umetnicke strane koji su tekstovi sranje a koji ne a oni na St.Angeru su tako govno da je to neopisivo... Nek mi neko da jedan razlog zasto bi 4 srednjovecna muskarca kojima dolari ispadaju iz dzepova trebali da budu ljuti zbog necega... Znam, nije sve u lovi, al zanima me bas kakve to licne probleme oni imaju???

Dalje, najbolji tekstopisac u thrash metalu je bez pogovora David Mustaine!

Dalje, molio bih darthmaula da mi kaze zasto su anthraxovi radovi iz osamdesetih gori od onih sa bushom, pogotovo Among The Living??!

 

Inace nisam ja neki Metallica hater, volim ono sto je taj bend nekada bio, i isao bih da ih gledam uzivo jos stotinu puta, jer su stvarno do yaya uzivo i dan danas, ali preko nekih stvari ce morati da se predje a to je da (najverovarnije) vise nikada nece objaviti nista kvalitetno

 

That was mine two cents icon_smile.gif

E burazeru,

 

Ja mislim da, takav umetnik, koji na avataru drzi Slayer (pucaju od umetnosti)

moze samo da malo cuti za promenu...

Sta ako pises pesme??? Ajde da ih cujemo... A gde se to vidi da im ispadaju dolari??? Jel si im ti finansijski menager?

Pazi, Larzu mozda ispadaju, ali Jamesu sigurno ne.

Wooow...kao pises pesme i mozes da provalis ste je umetnost, a sta ne???

Ma daj molim te nemoj time da zamaras ljude...

 

 

Oni su toliko toga uradili... Mustaine moze jos 10 nekih thrash albuma da izda sa svojih 40 godina, ali jedan ride, master i justice mogu da zakopaju sve slayer-e,kretor-e i slicne. I na muzickom, i na pesnickom i na svakom mogucen polju... Sta reci, oni iza sbe imaju nesto sto svi ti bendovi zajedno i za jos 1000 god. nece napraviti.

 

zao mi je. Sad but true...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su toliko toga uradili... Mustaine moze jos 10 nekih thrash albuma da izda sa svojih 40 godina, ali jedan ride, master i justice mogu da zakopaju sve slayer-e,kretor-e i slicne. I na muzickom, i na pesnickom i na svakom mogucen polju... Sta reci, oni iza sbe imaju nesto sto svi ti bendovi zajedno i za jos 1000 god. nece napraviti.

Istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su toliko toga uradili... Mustaine moze jos 10 nekih thrash albuma da izda sa svojih 40 godina, ali jedan ride, master i justice mogu da zakopaju sve slayer-e,kretor-e i slicne. I na muzickom, i na pesnickom i na svakom mogucen polju... Sta reci, oni iza sbe imaju nesto sto svi ti bendovi zajedno i za jos 1000 god. nece napraviti.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... jel ima neki smajli koji se vise smeje? Ovaj mi nije dovoljan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su toliko toga uradili... Mustaine moze jos 10 nekih thrash albuma da izda sa svojih 40 godina, ali jedan ride, master i justice mogu da zakopaju sve slayer-e,kretor-e i slicne. I na muzickom, i na pesnickom i na svakom mogucen polju... Sta reci, oni iza sbe imaju nesto sto svi ti bendovi zajedno i za jos 1000 god. nece napraviti.

Isto tako da svi ti bendovi postoje i rade jos 100.000.000.000 godina nece uspeti da naprave cudo neopevano kakvo je st.anger i nece prodavati suze i intimu onako kako to radi Metallica u Some kind of monster, oni su svoje zavrsili '92-'93. i zdravo dovidjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E burazeru,

 

Ja mislim da, takav umetnik, koji na avataru drzi Slayer (pucaju od umetnosti)

moze samo da malo cuti za promenu...

Sta ako pises pesme??? Ajde da ih cujemo... A gde se to vidi da im ispadaju dolari??? Jel si im ti finansijski menager?

Pazi, Larzu mozda ispadaju, ali Jamesu sigurno ne.

Wooow...kao pises pesme i mozes da provalis ste je umetnost, a sta ne???

Ma daj molim te nemoj time da zamaras ljude...

 

 

Oni su toliko toga uradili... Mustaine moze jos 10 nekih thrash albuma da izda sa svojih 40 godina, ali jedan ride, master i justice mogu da zakopaju sve slayer-e,kretor-e i slicne. I na muzickom, i na pesnickom i na svakom mogucen polju... Sta reci, oni iza sbe imaju nesto sto svi ti bendovi zajedno i za jos 1000 god. nece napraviti.

 

zao mi je. Sad but true...

Sine Mitre...

Pod broj jedan, u Slayer mi ne diraj. Lepo ti Bosko rece, taj bend za razliku od metlice, se nikad nije prodao i dan danas sviraju pravi thrash metal i jebu kevu 10-15 godina mladjim bendovima.

Nisam ja rekao da ja mogu da "provalim" sta je umetnost, a sta nije, nego cisto da dam moju subjektivnu procenu koja moze i nemora biti tacna. Pesme koje su Hetfield i ekipa pisali do 1991 su bile stvarno zakon u svakom smislu, ali baljezgarije sa Stangera...

Sta kazes, Hetfieldu ne ispadaju pare iz dzepova? Idi molim te, da ne shpara mozda ujutru zadniji dolar deci za 'leb i jogurt?

icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod broj jedan, u Slayer mi ne diraj. Lepo ti Bosko rece, taj bend za razliku od metlice, se nikad nije prodao i dan danas sviraju pravi thrash metal i jebu kevu 10-15 godina mladjim bendovima.

 

Nije se ni Metallica prodala. Tako nešto ne postoji. "Prodati se." Oni su u skladu sa svojim godinama prešli u blues, pa zatim u punk. Slayer su, u stvari, najbliži tome što nazivaš "prodatim", jer računaju na gomilu tr00(lih) metalaca koji će reći kako je Slayer do jaja samo zato što nisu izašli iz thrash žanra. Puca njima kurac i za thrash i za muziku, ako sa četrdeset godina sviraju thrashinu. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...