Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Spot za "All nightmare long" je skroz nekomercijalan,tu se moramo svi sloziti.Bas je NeMetallica-rski.Ocekivao sam sranje poput "The day that..." kad ono.Odgledao sam ga dva puta i mislim da je i to previse.Inace,pesma nije losa mada je dosadnjikava u pojedinim delovima.

 

Ja "novu" metallicu gotovo i da ne slusam.Glupo je reci da bi bilo bolje da su se posle prva 3-4 albuma raspali,ali bas.Ljudi su raskrstili sa thrash metalom i kraj price.Ne razumem problem!Ako je nekom potrebno 20 godina da to shvati onda bolje da se obrati za pomoc u najblizem domu zdravlja(i da ne zaboravi da ponese overenu zdravstvenu knjizicu)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death Magnetic je apsolutno cool album! Cak sta vise, odlican s obzirom kroz sta su sve prosli i koliko godina imaju clanovi. Do jaja je! Vidim pominjete pevanje, ne znam, sto kaze lemmy sixx, u skladu je sa godinama, dajte, molim vas, ja kad slusam Slayer umirem od smeha kako je to otpevano, 'ajd u studiju se jos i nabudzi ali uzivo.. :)

 

Metallicu sam gledao 2 puta i to je prica za sebe! :pivopije:

Edited by Theory of Chaos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death Magnetic je apsolutno cool album! Cak sta vise, odlican s obzirom kroz sta su sve prosli i koliko godina imaju clanovi. Do jaja je! Vidim pominjete pevanje, ne znam, sto kaze lemmy sixx, u skladu je sa godinama, dajte, molim vas, ja kad slusam Slayer umirem od smeha kako je to otpevano, 'ajd u studiju se jos i nabudzi ali uzivo.. :)

 

Metallicu sam gledao 2 puta i to je prica za sebe! :pivopije:

 

istina,odlican je album ali ako cemo iskreno nije ni za prismrdeti novoj pesmi slayera.

inace album i posle koliko vremena i danas rado slusam,prija mi muzika.skroz je opustena,ne iritira me kao njihove druge stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf potpuno su nebulozni ovi postovi oko toga kakva je produkcija i kako bi to trebalo da bude.Hej...pricate o metallici jednom od najprodavanijih metal produkta ikada.Taj bend realno nema svoju dushu vec 20 godina...prodato...samo da bi postigli ovaj kultni uspeh koji sada imaju naravnp.Hetfield je genije da se ne lazemo.Sere pop pesme kako god pozeli.Ok je sve to kao metal smo i carevi smo bolji smo od megadetha i svih metal bendova ikada,ali treci singl nagadjam unforgiven 3 mtv/billboard/all music sve topliste na svetu bitje u prvih 5...cak i najvece govno od pesme ikada (moje misljenje) "The Day That Never Comes" je bila veoma veoma veoma visoko kotirana na top listi singlova setite se i metallica samo na to cilja realno.Na sta drugo da ciljaju uopshte sa statusom koji su izgradili tokom svih ovih godina.

 

Rick Rubin...ej ljudi...Beastie Boys,Slejer,RHCP,Johny Cash josh milion drugih oni su sada megazvezde zahvaljujuci tom coveku.Legije i legije novinara ce pohvaliti novi album bilo kog benda koji je Rubin radio samo zbog statusa koji je on za sebe napravio.Plus sto on tacno zna sta radi.Pogledajte nove ganse i uporedite ih sa novom metalicom...ok novi Gansi su potpuno drugaciji zvuk od onoga sto se ocekivalo.Da si mega fan Gansa verovatno bi ti novi album zvucao ko st.anger...bukvalno sto se promene zvuka i stila i produkcije tiche...i naravno potpuno je omanuo poshto ljudi nisu cekali 15 godina na takvu promenu...isto kao sto je i st.anger omanuo...ali eto metallica unajmi rubina i odrade 12 pop pesama i zapakuju ih u staru tresh metal ambalazu i 90% ljudi je u fazonu "To je to brate metalika se vratila jacha nego ikada napokon su skapirali da trebaju da se vrate na stari zvuk i da sviraju thrash metal itd."....E bash taj novi "Load/Reload/S&M/St.Anger" zvuk koji je metallica pokushala da nam nudi su poslednji momenti te dushe koju su prodali...znaju da su najveci bend i pokushace neshto potpuno drugacije samo da bi se osecali kao umetnici.Koliko god sitno i nebitno to sve zvucalo...to se ceni danas ako volite muziku kao muziku a ne kao to koliko koji bend sme kreativno da bude ogranicen a koliko ne...Metallica je najobicnija pop muzika nishta vishe...ne shvatam sto ulazete neke nade da je Metallica neshto vece od tipicnog sablona komercijalnih metal bendova trenutno u ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam spot... Za razliku od TDTNC koji se vrti mesecima, ovaj će na MTV-u možda pustiti tri puta, što je i dovoljno. Mada, realno, nije mi All nightmare long jedna od omiljenih pesama sa albuma, možda i nije bila pravi izbor za spot. Mogli su da snime That was just your life, ili Broken, beat & Scared.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina,odlican je album ali ako cemo iskreno nije ni za prismrdeti novoj pesmi slayera.

inace album i posle koliko vremena i danas rado slusam,prija mi muzika.skroz je opustena,ne iritira me kao njihove druge stvari

 

pa metallica nikad nije bila slayer, niti ce biti. ipak su oni mnogo stepenica.. hm.. znate vec.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koji se kurac onda zovu Metallica?Pa i Megadeth je shto se mene tiche odavno u pop metal fazonu....Ma svi su oni otishli u kurac.Shto se Araye tiche neko ga je spomenuo,slazem se ja da mnogo loshe peva u poslednje vreme,ume da zvuchi ko pecinski chovek,ali bolje to nego da zvuchi ko pichka...Shto se mene tiche Load je extra album u odnosu na ovo!Ova the day that never comes mora da se dobro prodaje,poshto su svi ameri postali patriotski nastrojeni posle 11-og septembra,a Metallica zna to dobro da iskoristi ochigledno,mada mislim da su ceo spot odradili iskreno,jer hetfild je uvek bio u tom nekom fazonu,chitao sam neki intervju kao klinac gde on pricha o ratu u Vijetnamu i uopshte ne znam kako je doshao na tu temu,znam samo da je rekao bolje sht osmo mi njih ubijali nego oni nas i slichne fore,chak sam chuo da je i njegov ortak Axl Rose pevao na nekim nazi skupovima...Uvek me nervirala ta blaga doza(u nekim sluchajevima i nije blaga)juznjachkog patriotizma i rasonalizma...Hetfild se uvek deklarisao protiv crnja i slichne fore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su manje-vise gluposti sto si napisao. Ne znam kako si povezao tdtnc sa patriotizmom i rasonalizmom, kada je poruka pesme potpuno humana i nema nikakve druge elemente. A ako je Hetfild takav kakvog si ga opisao, na sta se odnosi ona pesma Disposable heroes ili One recimo, ne verujem da bi neki ludi patriota imao takvu pesmu :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj bre,i vrapci znaju da je Hetfild jebena juznjachka seljachina...I sam je govorio da mrzi crnce.Pa daj pogledaj spot,ispadoshe irachani ono mali prljavi i zli a americhki vojnik jadan ranjen,shta da se radi....Ishli ljudi onako kroz pustinju shetali okolo i jurili sojke,kad ono ne lezi vraze,naletoshe zli irachani i pokvarishe im zabavu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...