Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

Heh,... vezano za onu recenziju gore... Ja tachno kapiram da postoji izvestan broj ljudi, mozda i vecina, koji ce Nothing označiti kao degradirajući momenat u odnosu na Destroy_Erase_Improve_ i Chaosphere_, ali mislim da takvi likovi skroz mashe poentu... Nothing je najveća groovchina svih vremena... s koje god strane da ga pogledash preterano je ubedljiv... trebalo je imati ogromna m*da za osmišljavanje i izvodjenje tog poteza... ta konkretnost nothinga ubija, brate... veliki respect za to... meni je nothing najmuškiji album ikada... !!!

 

Ja volim da kazem da postoji nekoliko albuma na ovoj planeti koji su sami po sebi genijalni + imaju dodatni touch neke više sile ( icon_rolleyes.gificon_smile.gif )... ozbiljno!!.. tu recimo ne svrstavam ni jedan album Deftonsa iako se kunem u njih i mislim da su najbolji bend...

 

Medju te nadljudski dobre albume ubrajam Nothing- Meshuggah (bez obzira sto je Destroy Erase Improve razudjeniji), Leitmptif-Dredg (bez obzira shto je El Cielo sadržajniji), Aenima-Tool (bez obzira sto je Lateralus tehnichki savrseniji) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

azzo, nisi nista rekao...postovao si glupe slike i neke glupe prozivke o nekom pederisanju.

 

ja kad sam pisao zajebantska pitanja za To-Die-For...jesam ih ismejavao..ali ima i tu cinjenica...jer jesu bend trece klase koji prodaje albume zbog obrada dobrih bendova.

 

zao mi je ako te je to povredilo. icon_smile.gif

 

za recenziju...pa ako nije volela Nothing..cudo i da je 7 dala...mada...ribe i metal recenzije.... icon_mrtav.gif

Prvo nije AzzA nego Sinstrel... nije smesno sprdati se sa mrtvakom! no.gif

Drugo nisi me povredio ali izgleda da ja tebe jesam cim si mi obrisao moj set pitanja .

Trece ja se ne vezujem tako emotivno za neki bend kao sto se ti (i ostali sa teme) vezujete za Peesh. Tako da me zabole sta mislis o T/D/F koji su btw izbacili dva albuma za Nuclear Blast trecerazrednu izdavacku kucu. Prodaja albuma zbog obrada je mnogo debilnija ideja nego pomisao da Meshuggah ima dobru pesmu (bareeem jednu). Peace out!

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš si postao konfliktna ličnost u zadnje vreme..

 

da citiram mog omiljneog lika:

 

Jeez, you're a little irritable. What's the matter? You got some sand in your vagina?

 

We've gotta get that sand out of your vagina. It's making you cranky.

 

And if that sand in your vagina doesn't get released, you could become a walking time bomb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo pomislih da se obracas ajshi zbog dela sa vaginom (i pitam ste sta ti je ona koji vrag skrivila?) a onda primetim "postao".

Citat bi daleko bolje zvucao da je na srpskom jeziku a ja nisam konfliktan, svet je kriv!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos nedelju dana pickice.

 

user posted image

 

Krandze, izgleda da ce biti mesta ako si jos uvek za.

 

Video sam na forumu da su svirali The Mouth Licking What You've Bled u Svedskoj...batice.

 

I da sviraju of Mind's Mirror do sporog dela In Death - Is Death...sto se tice Catch 33.

 

 

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...