Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

C. Pa dobro, al' ako ima neko nesto tako atmosfericno, a da nije bas toliko tipicno za black(ne mora biti netipicno kao SoTM, samo da ne budu bas oni klasika black rifovi), preporucite. I onako mracna atmosfera, ali nemojte neki depressive black poput Urfaust da mi preporucujete.

 

Inace, crko je talvijev link, evo mediafire za Farsot ovde

http://prophetofdeath.blogspot.com/2011/10/farsot-insects-2011.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff ja ne znam nijedan album danas koji je na fazon Privilegivuma ali uvek sam gledao na njega kao prva 3 Samaela za novi milenijum pa eto, ako nisi slušao te klasike get working. Imam neki Rock hard BM specijal gde su članovi poznatih bendova birali svoj top 5 black metala i super mi je bilo što članovi SotMa nisu izabrali niejdan norveški album nego albume Samaela, Mortuary drape, Root, Master's hammer i ne mogu da oporavim koji je bio peti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam Ceremony, i to dosta, vis' mogu prva dva skinuti. Ni ne trazim da bude muzicki isto, vec vise da su sa istog izvora sto bi se reklo, slicne motivacije, da idu ka istom cilju, atmosferi, emociji, u tom smislu slicno ;)

 

Tako da si npr, sa tim Samaelom sjajno pogodio, a ako se setis i neceg drugog vici. :D

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff ja ne znam nijedan album danas koji je na fazon Privilegivuma ali uvek sam gledao na njega kao prva 3 Samaela za novi milenijum pa eto, ako nisi slušao te klasike get working. Imam neki Rock hard BM specijal gde su članovi poznatih bendova birali svoj top 5 black metala i super mi je bilo što članovi SotMa nisu izabrali niejdan norveški album nego albume Samaela, Mortuary drape, Root, Master's hammer i ne mogu da oporavim koji je bio peti.

sabat mi nekako dodje kao logican odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidaj, drugačiji je trip malo a i kratak je album na kraju krajeva, nemaš šta da izgubiš.

Dobar je, ipak, album, čak sam se prijatno iznenadio. U odnosu na prošli - bolja produkcija, zanimljivije ideje, a muziciranje i atmosfera zaista zaslužuju epitet "post" (nešto što prethodni album, po mom mišljenju, nije postigao). Skok između izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...