Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

On 6/15/2024 at 2:31 PM, Najtmerinjo Najgori said:

Jesi u pravu,ali izasao je na BMP ovaj remaster verzije albuma u 2cd-a ,pa sam zato podelio kao novitet. Inace je ovo stari klasik. Hvala ti na smernici.

Brate, nemo' se ljutiš... zvučiš k'o Chat GPT.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/21/2024 at 4:38 PM, Haos sam ja said:

Meni taj Kvaen do sad bio totalni meh, aj da vidimo taj novi

Meni je ovaj album bas dobar. Moje misljenje samo.

On 6/21/2024 at 10:48 PM, Miilos said:

Brate, nemo' se ljutiš... zvučiš k'o Chat GPT.

 Mozda i jesam Chat GPT. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraju je dosta dugo uzivo, dosta dobro se uklopila u setlistu.
Omot nekako klasicno glup za njih, a produkcija slicna kao i na prethodnim izdanjima.
Bas me interesuje kakve su ostale pesme, nadam se da su negde u fazonu prethodna dva albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako kao singlica mi i nije nesto ali ovde u celoj setlisti meni zvuci ok.

27:02
Ako im je to jedina sporija pesma na albumu i u tom fazonu, nemam nista protiv.
Fevers & Suffering zvuci ok. Definitivno obe pesme zvuce znatno drugacije nego Infernal Decadence/A Diabolic Thirst.

18:10

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Haos sam ja said:

Dva prethodna SW do jaja albumi a i prvi je sasvim solidan. Ima brdo pamtljivih pesama, ako frigid and spellbound nije pesma ja ne znam šta jeste.

Jesu krzljave produkcije ali materijal je vecinom odlican.
A Diabolic Thirst bukvalno nema loseg momenta na albumu i tu kao da im je kliknulo pisanje takvog materijala, a Infernal Decadence je bio probijanje leda za takav zvuk. Nije svaka pesma vrhunska ali je dosta dobro izdanje.
Uzivo razvaljuju, realno obrisali su patos sa Norveskim/Svedskim blek metal bendovima prosle godine na BA. Dok su se Norvezani mucili da odsviraju svoje setove kako treba ovi Kanadski hipstercici su razvalili Oktagon binu. Toliko je bila dobra svirka da smo posle njih otisli na Watain koji su svirali 15min kasnije i bili su super ali Spectral Wound je ostavio daleko jaci utisak. Oni i Misthyrming #2 najjaca nastupa na tom festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da uzivo kidaju sa energijom itd ali muzicki mi su u ravni sa xy bendova iz 90ih koji su svirali istu muziku, samo sto eto sad ima malo disso i mgla uticaja tu i tamo. Pricam generalno, ne konkretno za ove Wound, ali to je taj utisak koji imam. Sad ako se nekome to svidja, njemu vise muzike..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/28/2024 at 10:20 PM, Milosh87 said:

 

Dobar mi je ovaj gaslighting u opisu:

"Vafurlogi is rooted both spiritually and literally in the early 2000s black metal movement, as the earliest songs were written nearly twenty years ago."

 

A zvuk 90% klasični Svartidaudi od pre pet godina.

Inače ne zvuči loše, i poslušaće se puno izdanje otvorenog uma, kao i uvek, ali mi je žao što je Noevdia od lučonoša black metala postala još jedan trendy label koji ne izbacuje gotovo ništa što nije isfurani dissoshit (Verberis, LVME, Kathaaria), B-verzija bendova koji već dugo postoje (NEDXXX, Sodality, Destruction Ritual) ili Islanđani (Misthyrming i sada ovaj Vafurlogi). Jedino što malo iskače iz kalupa je Lifvsleda, a i to je objašnjivo time što znamo da se lože na Sorhin, Malign i generalno švedski black iz sredine devedesetih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...