Jump to content

Deep Purple


Phantom Lord

Recommended Posts

Ja bih najviše voleo da opet dodju kod nas, ali mislim da po treći put ne bi došlo ni 5.000 ljudi... Jedino kad bi bila sprovedena neka baš žestoka marketinška kampanja, ali za to nema baš ni vremena...

btw

Cene karata za Budimpeštu:

 

Standing

Presale 38,09 EUR

 

Seat IV

Presale 38,52 EUR

 

Seat III

Presale 51,35 EUR

 

Seat II

Presale 64,20 EUR

 

Seat I

Presale 81,32 EUR

 

Seat V

Presale 32,10 EUR

a jel se zna za sarajevo mozda koliko je karta ?

 

 

Kad ih nisu u Arenu onda kad je trebalo, sad i ja mislim da bi Pionir bio OK (nekako mi deluje akustičnije nego HS).

Back to the roots... hehe, još kad bi ista postava koja je bila u Pioniru došla... :smajlikojibalavi:

e to je i meni zivotna zelja da vidim ali to necemo nikada doziveti :udri: :udri: :udri::cry: :cry: :cry::no: :no: :no:

 

 

ovaj meni je drago što dolaze kod mene u Split, tako da idem 500% koliko god bila karta

boli tebe tuki ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče Frubi da je pričao sa menadžerom, i da postoje razlozi zašto zaobilaze Srbiju ovoga puta, mogu samo da pretpostavim da se radi o tome da prepostavljaju da bi bilo malo ljudi, još kad bi uspeli da dovuku Heaven & Hell (kojima je inače isti menadžer)... Purple bili već 2 puta, mnogo ljudi bi se za H&H odlučilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heaven And Hell se josh nadam da moze doci..ali ovde se govori vishe o DP chlanovima, pa ga ne spominjah..ali njega bih gledao najradije nego sve gore navedene..

a zamisli da on dodje?ili graham bonnet:)?aaa?AA?
Hehe, pa skoro su on i Tarner imali zajednicku turneju..dal Japan, dal Amerika...izvodili i Rainbow klasike..to stvarno bi bilo extra da se vidi, heh...Bonet me kao pojava nervira strashno, ali ima glaschinu chovek ubija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih najviše voleo da opet dodju kod nas, ali mislim da po treći put ne bi došlo ni 5.000 ljudi...

I meni se tako nesto cini...

 

Inace,kad bi opet dosli Deep Purple ovde u Srbiju bas bih se dobro zamislio dal' da odem...Prvi put kad sam bio bilo mi je bas prijatno iznenadjujuce,drugi put neprijatno razocaravajuce,tako da sam i izgubio volju da ih gledam i treci put :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se tako nesto cini...

 

Inace,kad bi opet dosli Deep Purple ovde u Srbiju bas bih se dobro zamislio dal' da odem...Prvi put kad sam bio bilo mi je bas prijatno iznenadjujuce,drugi put neprijatno razocaravajuce,tako da sam i izgubio volju da ih gledam i treci put :(

 

Ma bem ti koncert jedva sam ostao ziv, vadili me iz prvog reda tako da mi preseo kncert.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ma bem ti koncert jedva sam ostao ziv, vadili me iz prvog reda tako da mi preseo kncert.

Au.Pa ti onda ne znam kako bi preziveo neke druge koncerte,kad si na onoj 'laganici' od koncerta jedva izdrz'o :bigblue:

 

Увек бих отишао опет да гледам Purple. :da:

Pa eno,sviraju u Sarajevu za nekih mesec dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobar koncert...Odprilike 12 hiljada ljudi.Profesionalno odradjenih 1 h 45 min.

 

Standardna set lista...

 

 

Pictures of Home

Things I Never Said

Into The Fire

Strange Kind of Woman

Rapture of the Deep

Mary Long

Kiss Tomorrow Goodbye

Knockin at Your Backdoor

Lazy

Perfect Strangers

Space Truckin’

Highway Star

Smoke on The Water

 

Hush

Black Night

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...