Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

pa kada se kaze telenor misli se na airport city glavnu zgradu, tamo se ide na razgovore za posao i sve te bitne stvari, a ti verovatno mislis na ekspoziture, ne znam kako je tamo nisam zalazio, moguce da je tako kao sto kazes

 

bio sam u kol centru kada sam radio popis inventara cele zgrade, ne bih nikad mogao da radim tamo, gomila ljudi prica psuje, svadjaju se sa ljudima,uhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar mi radi u nekoj agenciji za uterivanje dugova, baš i za Telenor, sa svačim se susreće

a drugi je počeo još zanimjiviji posao - zove ljude koji su u govnima do guše zbog kredita i nudi im refinansirajuće kredite :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

radio sam u telenoru gomilu poslova i na jednom projektu godinu dana i znam pola ljudi tamo sto radi, svi mi kazu preko kol centra se ulazi, to je ono da te psihicki izmaltretiraju tamo pa ako izdrzis onda mozes na ''normalniji'' posao kada se raspise konkurs unutar firme

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam drugaricu koja je napravila sranje sa tim kreditima, i onda mi se hvalila kako se eto "kvalitetno" izdere, izsvadja i izdrka na te sto je zovu svaki put, "jer joj je tko lakse".

u stvari, imam bivsu drugaricu

 

radio sam u telenoru gomilu poslova i na jednom projektu godinu dana i znam pola ljudi tamo sto radi, svi mi kazu preko kol centra se ulazi, to je ono da te psihicki izmaltretiraju tamo pa ako izdrzis onda mozes na ''normalniji'' posao kada se raspise konkurs unutar firme

ili to, ili se vratis sa bombom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, neko je pitao za revizorske kompanije

danas sam išao sa drugarom do Ernst&Young, to je u onoj ogromnoj zgradi prekoputa SIV-a

prošao je testove, danas je bio na razgovoru

 

pitali ga za prosek u srednjoj i osnovnoj, čime mu se bave roditelji, da li je spreman na prekovremni rad, bla bla

komedija, ništa ozbiljno

i rekli mu da izuči malo sajt ACCA, u sledećem krugu postavljaju pitanja vezana za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je spreman na prekovremni rad, bla bla

komedija, ništa ozbiljno

 

mislis, da li je spreman za prekovremeni rad koji mu nikad nece naplatiti? kako mi to ide na kurac, imam drugaricu koja radi u NIS-u, kao radno vreme je do 16h a svaki dan ostaje do 18h i naravno niko to ne plati, jer ako se slucajno pobunis ode tebi posao i doci ce novi jadnik koga ce vise da karaju za jos manje pare i ima da pita da li moze jos da radi. majke im ga nabijem bezobrazne.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ovo je druga stvar, u revizorskim su dobri ako radiš kao crnac

strane kompanije, nema stranačkog zapošljavanja, u tome je caka

mlade radnike jebu dve godine, onda se penju na lestvici i posle je mnogo lakše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pohvalim, danas dadoh otkaz u trenutnoj firmi, nakon okruglo godinu dana rada u njoj. Dve nedelje otkazni rok, od 1.og jula krecem u novu firmu da radim, Front End Developer, plata za 50% veca od trenutne, tako da, super mi je.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...