Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

  • 1 year later...

Novi naslednik Papyrusa sto se tice imena, vrh

Sto se tice muzike nema veze sa Nile-om, utopili su se u neki tech / deathcore zvuk, tako mi zvuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

kao i prethodne pesme koje su objavljene - dakle dosta loše 🙂 probajte poslušati neku od ovih novih i onda prebacite na nešto sa recimo Annihilation of the Wicked, pa to je nebo i zemlja

meni je sve smrdelo kada su prešli na napalm records, izdavaćku kuću sa gomilom generičkih metal bendova....juče sam pogledao ovaj video za "under the curse" i bilo je par negativnih komentara (ne pljuvačkih, bez vređanja) i danas ih više nema, pazi obrisani bokte, dakle cenzura na delu....što se mene tiče napalm records može da se ugasi jebo im pas mater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Napalm de facto jeste groblje nekad dobrih bendova, a ako rade cenzuru tj brisanje negativnih komentara onda su stvarno prvoklasni šupci.

No, ne verujem da imaju odlučujuću ulogu na utapanje Nilea u sintetičko tech death mediokritetstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje kao da se postava malo uigrala iako i dalje Dalas fali. 

Ispod onog videa pomenutog gore ima pljuvačkih komentara btw, sad sam upravo pogledao. Karl generalno važi za kurtona ali me zabole baš, neće mi lomiti kolač na slavi. A tek za izbor labela, pa Napalm bi najradije da dobije klasik album da može da ga muze što više. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Digao sam malo obrvu na ove neke ženske horove što su ubacili, ali mimo toga isto pakovanje kao prošli, malo ulepšano doduše, ali mi nekako utisak da se pod stare dane traži neko dokazivanje kroz tehnikalije umesto kroz pisanje pesama. Vratite Dalasa pa da možda nešto pričamo ozbiljnije.

On 8/27/2024 at 1:49 PM, Grobodan said:

Meni deluje kao da se postava malo uigrala iako i dalje Dalas fali.

Koja crna uigrana ekipa, dvojica članova tu tek od prošlog leta.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...