Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Skyrim koristi neku hardcore izbudzenu varijantu Gamebryo-a, razlika izmedju FO3 Gamebryo-a i ovog sada je tipa razlika izmedju UE3 kad je izasao i njegovog trenutnog build-a i jaca (ipak se Gamebryo koristio za Morrowind, Oblivion i FO3).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo Bethesdu, bilo bi čudo da izbace igricu kad su je najavili. Mada, bilo bi stvarno kul da to urade s obzirom da do prije par mjeseci nismo ni znali da se igrica radi i onda su iz vedra neba objavili release date.

 

Što se tiče engine-a, ja sam svudgdje čitao da ga rade "from scratch".

 

Fallout 4 je kompletno novi fallout koji radi bethesda, niko drugi. Ne znam čemu se više radujem, tome ili Skyrimu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema odlaganja Skyrima, bio sam u slucajnoj mogucnosti da odigram neki kit, nesto poput bete samo vise basic. Jedno je sigurno ako vam se dopao Oblivion, dopasce vam se i Skyrim, nece biti nekih grandioznih promena. To je sve lepo i ogromna ali nije neka igra koja bi mene zadovoljila isto kao i Oblivion.

 

Kladim se da sam ja jedini lik ovde, koji jedva ceka ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=OLruIB8fZpY

Inace muziku je pravio lik koji ravio muziku za Dextera. U Dexteru je bio sasvim dobar, nadam se da ce moci barem malo da parira Akiri.

 

I nesto veoma interesantno, igra je na moju radoznalost dosta dobre ocene pokupila u svetu. Inace od ljudi koji su napravili Personu.

http://www.youtube.com/watch?v=4lBSAZuQ1o0&feature=related

 

Radi se o liku koga napada Sucubus, i trudi se da mu unisti njegov mirni zivot koji je izgradio.

 

Catherine_Game.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se da sam ja jedini lik ovde, koji jedva ceka ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=OLruIB8fZpY

gresis barem za jednu osobu. :bigblue:

mada, ruku na srce, nisam siguran koliko ce ovo biti vredno cekanja. vec neko vreme Silent Hill serijal tapka u mestu, a Downpour mi ne deluje kao nastavak koji to moze da promeni. no, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, meni Homecoming predvidljivo tesko smece od igre. Mada lomim se koji mi je najgori SH Origins ili Homecoming. Mada da ne ogresim dusu Shattered Memories je fantastican, bas onako kratko ali slatko. Videcemo nasta ce da lici ovaj Downpour.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ti Resident Evili koji su van originalne serije, totalno su beskorisni i nepotrebni.

 

Ali da ne ogrešim dušu, Code Veronica je bila sasvim zadovoljavajuća.

Edited by Lunar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurna*

Nisam, ali nadam se da nisu, ako jesu, verujem da ce biti sranje :S

Ali samo kad vidim onaj blood leak na 1:59, smorim se, brate, slonu da odeces glavu ne bi tako krvario...

A surround dosta lici na Bethesdu... Ma videcemo, necu da mracim unapred :)

Edited by ~HaVoC~

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...