Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

Ko ce docekati novembar sunce ti..

Skyrim izgleda odlicno, jos realisticnije, pravi korak napred u odnosu na Oblivion.

 

Sto se tice Dead Island - i ja sam jedan od onih sto sanjaju zombi apokalipsu svakog dana, tako da jedva cekam i to da vidim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pratim razvojni proces te igre od 2007e. I kada se u 2010oj pojavio ovaj trailer http://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0 , 100% sam bio siguran da cu priorderovati igru. A sada sto? Pa osim sto trailer ima 101 aluziju na neke stvari sto vorsipujem poput bladeRunnera i Ghost in Shella, tim je uradio nesto sto se do sada niko nije setio. A to je Re-renesansa ili cyber punk renesansa. Posto ja sam freak sto se tice tog vremenskog perioda, cim je poceo trailer i video sam onu aluziju na Dr. Tulp i Direrovih jahaca apokalipse, bio sam sretan ko malo dete. A ponovo sve je tako suptilno uklopljeno. A i ja veoma verujem da moze dosta filozofije da se izvuce iz Man/machine interfejsa , i ako se neko potrudi moze stvarno da napravi nesto i originalno i intelignento iz toga. Sami Francuski filozofi su u 18om veku posmatrali ljude kao masine i pravili veom interesantne teoreme iz toga. Isto tako bice akcenat na h+, na post-human projekat, koji je postao aktivan pre 20 godina u naucnim krugovima, kolko je to dobro i sta dobro i sta lose moze ono doneti nama. Isto tako i Hideo Kojima nadgleda projekat a on je nesto kao moje heroj. I poslednja interesantna stvar, glavna dva coveka iz ovog projekta su Francuzi i black metalci(dobra kombinacija) ( http://www.facebook.com/vanja.stupar1#!/video/video.php?v=10150199596555558&oid=119442141442476&comments ), i bas mi se dopada JJB(jedan od to dvoje BM likova) kako razmislja i vodi Art Directoring igre. XD .

 

Tako da se nadam da shvatas moje motive za priordering ove igre. Naravno za ostale stvari ja razmisljam kao ti, bez ikakvih problema, dok se ne proba nema ni davanja para.

Edited by Lunar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AndriaNegde tamo u 2012, to je sve sto se zna. :) I da bi ce i za PC.

 

@Gojko: Znas da je Gabe Newell usao u top 100 najbogatih ljudi na svet ( http://dudelol.com/DO-NOT-HOTLINK-IMAGES/Gabe-Newell-Ladies-Man.jpg ) , i meni te epizode nikako nisu jasne, umesto da nam daju jedan celi produkt, oni su ih podelili u tri veoma kratke igre. I sada se covek pita, kao su to vec uradili bilo bi okej da one barem cesto izlaze ono po godinu dana jedna. Ali ne, sto godina izbacuju te epizode, sto je totalno nejasno, jer su epizode veoma kratke sta im tolko treba to da urade. Mora da ovaj debeli Gabe jede programere u Valvu nema drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi kul da posle ovog obrade Rome TW. Tamo za neke 2 godine, da izgleda super relano i mocno, ne treba mi nista vise od toga. :haha:

AMIN! Prekopao sam internet za nekom zamenom Rome TW i nista me nije zainteresovalo... Mora da padne Rome 2 TW sigurno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...