Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

eh , detinjstvo... period kad stidljivo pokrivamo oci kada naletimo na scenu ljubljenja na tv-u , ali trcimo i radoznalo gledamo preko ograde kada neko kolje svinju . krasni dani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad se setih pistolja na metkice,to je bilo totalni smor.Svi su ih imali osim mene.Blejali smo na krovu jedne zgrade kod okretnica trola ja i ortaci.Cim su putnici izasli iz trole ovi moji pucase i prestravise ljude.

 

Mi se sakrismo,a posle nekoliko minuta dodje neki crnogorac,student koji je izlazio iz trole,umlati moje ortake i izlomi im pistolje.Posto nisam imao pistolj nije me tukao.Ipak se isplati biti pacifista :P

 

 

haha to neki moj zemljak a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se seca neko c market senfa u casama?

 

A pogotovu eurokrema u loncicima.Secam se neke 97-8 i u radnji nista nema od slatkisa osim punih gondola tih loncica sa nindza kornjacama na njima,valjda je bila i ejpril.Kupis jednu i kostala je jednu mesecnu platu otprilike.Zao mi je sto nemam slika toga.To je bas zal :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi i dalje postoji taj senf u casama, eve kod mene jedan u frizideru :haha:

 

iako su mi danas drazi diskovi... kada se setim prikupljanja muzike na kaseti, pa presnimavanja sa drugih kaseta, sa radia, jer je tesko bilo naci dobru mjuzu, onda standovi kod skc-a i bleja da biste nabavili neku "retku" kasetu :haha:

walkman.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio seksualno, skinuo sam nevinost jako rano, imao sam 12 godina, uvek sam bio jako napredno dete.

 

Mislio sam na nevinost zivota, trcanje medju drvecem, po poljima, pecanje i igranje zmurki, jedna opsta bezbriga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...