Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ništa ja tebe nisam skapirao :)

 

Čekaj mi smo ljudi koji smo se vratili u prošlost i naselili Zemlju (a sad nemamo pojma kako da spičimo sa nje), a ostali pripadnici naše rase su daaaleko ispred nas i zezaju se po ovoj vasioni i pritom nas lože da su mali-veliki buljavi ljubičasto-roze-zeleni vanzemaljci :mrgreen:

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ja tebe nisam skapirao :)Čekaj mi smo ljudi koji smo se vratili u prošlost i naselili Zemlju (a sad nemamo pojma kako da spičimo sa nje), a ostali pripadnici naše rase su daaaleko ispred nas i zezaju se po ovoj vasioni i pritom nas lože da su mali-veliki buljavi ljubičasto-roze-zeleni vanzemaljci :mrgreen:

aj da probam još jednom

 

dakle, vanzemaljci su zapravo ljudi (TO SMO MI), ali kroz jedno milion godina, koji su otkrili način da se vrate daleko u prošlost (2011. godinu na primer) i tu mogućnost koriste tj. putuju kroz vreme i vraćaju se na planetu sa koje su (tj. sa koje smo) potekli (Zemlju jelte) pomoću tog vremeplova da bi bolje razumeli sopstvenu prošlost

 

kao kada naučnici danas istražuju pećine u kojima je živeo praistorijski čovek da bi bolje razumeli njegov način života i bolje shvatili našu evoluciju i tako to

 

poenta priče je da smo mi zapravo vanzemaljci ali mnoooogo mnoooogo godina u budućnosti koji su pretrpeli fizičke izmene (velike crne oči, izrazito dugački prsti itd.) pod uticajem čestih intergalaktičkih putovanja brzinom bliskom brzini svetlosti (pošto smo i tu mogućnost takođe otkrili ali mnogo godina od sada)

 

kapiraš sada? :zeleni:

 

Kako sjajna, sjajna, logicna teorija xDDD

pa kakvih sam se sve teorija naslušao ova mi se još i najviše sviđa :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto moderna fizika dozvoljava mogućnost putovanja kroz vreme, svaki dan se pojavljuju nove teorije zbog kojih taj izraz 'teorija' sve više gubi svoj naučni smisao. Realno, ideje sa vanzemaljcima kao tvorcima ljudske vrste su tu da bi se prodavale, ne da bi zapravo pomogle razvoj čovečanstva :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao kada naučnici danas istražuju pećine u kojima je živeo praistorijski čovek da bi bolje razumeli njegov način života i bolje shvatili našu evoluciju i tako to

 

 

E vidiš to mi nije jasno.

Naučnici istražuju prećine, dakle ostatke te prethodne kulture, a ne vraćaju se kroz vreme pa posmatraju te praistorijske ljude.

Ako su ti vanzemaljci iste rase kao i mi, samo su kako ti kažeš usled putovanja, dakle sredinskih uslova, malo mutirali, zašto ne stupe u kontakt sa nama? Ne kapiram razlog zbog kog nas oni proučavaju, ako već putuju u budućnost, a otišli su sa Zemlje.

Nekako mi to brate mnogo nelogično... Jednostavno nema smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naučnici istražuju prećine, dakle ostatke te prethodne kulture, a ne vraćaju se kroz vreme pa posmatraju te praistorijske ljude.

pa vraćaju se u vreme ali u figurativnom smislu a KAD BI MOGLI vratili bi se i u bukvalnom smislu, u to budi siguran

 

zašto ne stupe u kontakt sa nama? Ne kapiram razlog zbog kog nas oni proučavaju, ako već putuju u budućnost, a otišli su sa Zemlje.

da li si ti nekad gledao neki film o putovanju u prošlost? :bigblue:

 

znaš za ono kao: vratiš se u prošlost i promeniš neku naizgled potpuno nebitnu sitnicu a posle se ispostavi da to uopšte nije sitnica ili da ta sitnica pokrene lavinu nekih drugih promena što na kraju dovede do promene smera kretanja čitavog čovečanstva

 

e pa, možda alieni (tj. mi iz budućnosti) sa IQ-om od 980 to dobro zanju pa su u fazonu "ne diraj ništa, samo gledaj" :haha:

 

a to što su (smo) zapalili sa Zemlje je sasvim logično (prenaseljenost, iscrpljenost resursa, opasnost od zračenja sa sunca itd.). jednostavno, mi ljudi smo uvek bili u fazonu "trbuhom za kruhom" pa makar to značilo i odlazak u susednu galaksiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram na šta misliš ali s jedne strane budućnost čovečanstva leži na pojedincima (oduvek je tako bilo) tj. na osobama koje svojim genijalnim izumima, koji su posledica njihovog talenta, kreativnosti i rada, direktno utiču na smer kretanja čitave civilizacije (da ih sad ne nabrajam). oni su dakle sposobni da "povedu" i druge ljude u nekom novom boljem smeru a s druge strane sve je više značajnih naučnih projekata u kojima učestvuje više zemalja i mnogo institucija tako da, eto, postoji nada da će se jednog dana možda i ceo ljudski rod ujediniti u želji za opstankom i naravno napretkom

 

kao što vidiš nije sve tako crno kako se čini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, to je optimističko mišljenje :) Pesimističko bi bilo da se međunarodni projekti pokreću zbog nedostatka stručnog osoblja u razvijenim zemljama, koje ne mare za razvoj celog sveta, već za sopstveni razvoj i eventualno razvoj svojih ekonomskih partnera, po svaku cenu otprilike. Realnost je nekakav čudan spoj optimističke i pesimističke percepcije stvarnosti :bigblue: Šta će u budućnosti prevagnuti - želja za kolektivnim ljudskim napretkom ili sebičnjačka politika moći i novca, to ćemo tek videti :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, baš sam se bio naložio kad ono:

 

The astronaut, along with other contemporary symbols was allegedly added in 1992 during restoration work on the cathedral. The person responsible for the restoration, Jeronimo Garcia, reportedly chose an astronaut as a fitting symbol of the twentieth century.

 

mora nešto da ti pokvari doživljaj pa to ti je :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto su tako 'amazing' bili helikopteri i svemirski brodovi u piramidama, za koje je potvrđeno da ih je podmetnuo Erich von Daniken, blago njemu željnom novca i slave. Verujem da je katedrala sasvim dovoljno novca zaradila od ove priče, bila on istinita ili ne :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam malo po netu, lik je podmetao svakakve lažne dokaze, nekakvu grnčariju na kojoj su iscrtani leteći tanjiri je sam napravio, slikao i predstavio kao dokaz poseta vanzemaljskih bića :D Možda nije on kriv za helikopter u hijeroglifima, ali vidim mnogo mnogo osporavanja da je uopšte u pitanju helikopter, već običan znak kome se egiptolozi otkrili značenje.

 

HelicopterCartouche.jpg

 

Ali stvarno, Egipat je jako jako sumnjiv, i da tražim dokaze vanzemaljskih poseta Zemlji u antičko doba, naravno da bih prvo tražio u zemlji u kojoj su sagrađene piramide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...