Jump to content

Tankard


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Nije nista "plasticniji" od poslednjijh nekoliko Destruction albuma...kao sto sam rekao,ukoliko su vec uzeli da rade remake starih stvari,onda treba da bude u toku sa danasnjim zvukom benda.To je sasvim logicno i ispravno.

Po meni nije...po meni Tankrad u globalu nije ni blizu kvalitetu Kreatora i Destructiona,pa i Sodoma...i stari i novi radovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitna je energija,ali ne vidim po cemu je Tankard energicniji od bilo kojih od navedenih bendova.Zato sto pevaju o pivu?Nema veze.Svi ovi bendovi su energicni,nemozes reci "E ovaj je energicniji".Objektivno,Tankard je stvarno dobar bend,ali je u globalu mnogo slabiji od Kreatora i Destructiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče jesi li ti bio na koncertu!? Očigledno je da više volim Tankard od ostalih gore navedenih, ali njihov koncert je po mom objektivnom mišljenju bio bar tri puta bolji nego koncert Destruction-a, a ni Kreator im nije bio ravan. Nije čak ni toliko bitno što pevaju o pivu :lol:

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na koncertu.Ajd' reci zbog cega su po tvom misljenju bili bolji?

Ako cemo kvalitet benda ocenjivati samo na osnovu toga koliko se masa suta na njihovim svirkama,onda do kurca sve. :da: Onda idemo slusati punk.

Ja ne vidim zasto za neki bend ne mogu reci da je energicniji niti ne vidim zasto i po kom osnovu ti mozes da kazes da su oni slabiji bend od Kreatora i Destructiona. To je mozda neko tvoje misljenje, ali siguran sam isto da ce biti jos dosta ljudi koji se s tvojom izjavom nece sloziti, a opet ce postojati gomila ljudi koja ce se sloziti, tako da se sve na kraju svodi opet na stvar ukusa.

A kako Dead Man vala kaze najbolji thrash metal koncert kod nas u zemlji ikad :pivopije: Koncert Kreatora je u poredjenju sa Tankardovim bila engleska popodnevna cajanka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozes reci da je neki bend energicniji od nekog drugog benda?Bend je ili energican ili nije.Nema polovicno energican,90% energican ili 40% energican.Ili jesi ili nisi.To kao da stoje dve prelepe ribe i ti kazes "Ova je lepsa".Kako moze biti lepsa,kada su obe lepe?!?Stvar je u tome sto se ta tebi vise svidja.I tu dolazimo do onoga sto si rekao,da je to stvar ukusa.Vezano za tu energicnost.A sto se tice kvaliteta,tu ukusa nema,to su cinjenice.A cinjenica je da su Destruction i Kreator muzicki i idejno mnogo kvalitetniji od Tankarda.Jednostavna cinjenica.E sad,to opet nema veze sa tim da li ce ti se svideti ili ne,ali je cinjenica.

Destruction sam gledao,i razvalili su.Tankard nisam gledao.Kreator takodjer (to jebeno nikada necu prezaliti...svirali smo vece pre na Hitu Nedelje 202,posle toga se ponapijali,kupali se u jezeru do 3 ujutro i sledeci dan me mrzelo da idem u bg i dao sam akreditaciju drugaru....budala!Jako mi je zao sto nisam gledao Mileta).Tako da po tom pitanju nemogu nista reci.Ali iskreno,meni je neshvatljivo kako nesto moze biti bolje od onog pakla iz 2005. i olmajti Slejaaa.

 

ali mi je ovaj re-recorded best of bolje odradjen nego Destructionov, vishe mi se svidja i zvuk i izvedba, a sa Sodomom i ne vredi uporedjivati.

 

To neznam,posto Tankardov remake nisam cuo.Ja samo kazem da je Destruction remake potpuno logican,posto se savrseno uklapa u taj novi zvuk benda sa prethodna 4 albuma.Savrseno.E sada,stvar je ukusa da li ce ti se svideti.Meni se svidja,tebi ne.Ukusi.

Sodom je katastrofa.To govno sam vec prokomentarisao,i nemam sta da dodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Suffocation!:)

 

Bre sto se tice koncerta, svaki je bio dobar na svoj nacin, meni je Destruction br.1 od Nemackih thrash bendova, 6 dana posle beograda, isao sam u Skoplje da ih gledam, i stvarno bi mogao da ih gledam svaki dan, a sto se tice bolje atmosfere, e to je bilo vrh na Tankardu, imam snimak par pesama, ono je ludilo, svi skacu i svi osmeh oko usiju!Na Kreatoru mi je bio 18 rodjendan, a Kreator mi je na 3 mestu, i na tom koncertu mi je bilo extra!Stvarno, ne moze se bas gledati bendovi po atmosferi koju su napravili na koncertima ovde, jer je svaki bio extra!!!A ovaj Destructionov rimejk mi se svidja, bas su gitare onako masne i malo su usporili, ali mi se svidja, Tankard onako, nisam ga nesto mnogo preslusavao, ali ok.Sodom nemam reci, ali i to je slusljivo, sta da se radi....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kao da stoje dve prelepe ribe i ti kazes "Ova je lepsa".Kako moze biti lepsa,kada su obe lepe?!

Ali iskreno,meni je neshvatljivo kako nesto moze biti bolje od onog pakla iz 2005. i olmajti Slejaaa.

pa lepo pogledas koja od te dve ribe ima vece sise :) :) :)

E da si bio sve bi ti bilo jasno :pivopije:

Nego mislim uvek ovako krenemo jebote da poredimo dva benda i to nikad nigde ne odvede :) Zaista bi trebali da prestanemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je Tankard npr najbolji nemacki thrash metal bend. Mozda oni nisu toliko tehnicki potkovani kao ovi drugi bendovi, ali su zato bend koji po meni ima najvise energije u svom zvuku, a to smatram najbitnijim ovde :pivopije:

Слажем се. Old school thrash je досадан, без масне и набуџене продукције нема доброг албума.

 

 

Pa Suffocation!:)

Behemoth

 

 

И шта, бре, кењате о рибама? Увек се може рећи која је лепша...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...