Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

sad malo pre sam sedeo na shkolskom i pio pivo...i neko je pokrenuo prichu o GOT-u...naravno, interesovanje blejacha o seriji je pobudila bash pricha o perverzijama i ogavshtinama koje se toliko usiljavaju, dakle HBO-ova fora je proshla...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad malo pre sam sedeo na shkolskom i pio pivo...i neko je pokrenuo prichu o GOT-u...naravno, interesovanje blejacha o seriji je pobudila bash pricha o perverzijama i ogavshtinama koje se toliko usiljavaju, dakle HBO-ova fora je proshla...

Površni ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima je i 2. knjiga najdosadnija tako da me i ne iznenadjuje sto je sezona dosadna.

 

A i budimo realni svi smo zavoleli Son Bina u Lotru pa otud i toliko ljubavi i radosti u prvoj sezoni. A i realno, on i Drogo su bila najveca badassa u 1. sezoni i tako su bezveze umrli

 

SMRT SATRO KONANU

 

KAKO MI JE DRAGO BILO KAD JE CRKA

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogo, brale... :wub:

 

A ovo za perverzije i ogavštine koje privlače ljude... pa, ne znam, s obzirom na to da sam čitala knjige, nemam osećaj, ali moguće je da nije ni ponudjeno dovoljno drugog sadržaja u seriji. Mislim, da li su likovi i medjuljudski odnosi u seriji dovoljno dobro opisani, da bi privukli publiku? Ja to ne mogu da procenim, ali sigurno nisu ni blizu dobro opisani koliko u knjigama... na primer, drugarica koja gleda a nije čitala je kopala po forumima i netu (i ja joj dosta pričam) pa sklapa kockice al kaže da joj nije bilo dovoljno jasno mnogo stvari... a brutalnih scena i sexa je i njoj previše.

 

nemam pojma. Ja samo hoću da uživam :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srsly... da otvorimo dve teme o seriji, jednu za vas što niste čitali jednu za nas što jesmo, da nam se ne ukrste putevi.. slučajno? :haha:

јебо вас који када треба да се гледа порнић кажете ''чекаћу да се напише књига''

 

:нрдс:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja scena u kompletnoj seriji je kad Drogo pozlati onog pedera Denerisinog buraza, pušite ga.

 

Tu jedinu scenu prihvatam, samo zato sto je uklonio tog fegetliju iz serije. Ali generalno Drogo je klasican varvarin nikad nisam umeo da simpatisem takve karaktre.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim knjige, ali ono što cenim kod serija i filmova koji su rađeni po knjigama je zapravo taj momenat kada se radnja ne odvija baš kao u knjizi, jer volim da se iznenadim novim vidom priče koji neće bitno poremetiti tok radnje, a to ovi u GOT rade i to dobro.

 

Tako da pripadam onima koji pored toga što obožavaju knjige, smatram da je serija absolutely fabulous :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...