Jump to content

2011.07.15-17. *Kavarna, Bulgaria* Kaliakra Rock Fest 2011


Elldamar

Recommended Posts

15 July

Paradise Lost

 

Sonata Arctica

 

DreamShade

 

16 July

Opeth

 

Tiamat

 

17 July

Arch Enemy

 

Moonspell

 

Katatonia

 

Suicidal Angels

 

www.kaliakrarockfest.com

 

 

 

1 day ticket: 40 BGN (approximately 20 EUR) on presale / 50 BGN at the door

 

3 days ticket: 90 BGN (around 45 EUR) on presale / 100 BGN at the door

 

Ja definitivno i treći put idem na ovo \m/ !!!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno da line up na tom festivalu lici na nesto.

 

Kata,Opeth,Tiamat,Moonspell,Paradise Lost. :wub:

 

Eto mene prvi put u zemlju hevijanera.

 

Hahaha :D :D Neces stici ni do Sofije, a vec ce te rastrgati masni ManOwaR ratnici zeljni krvi :))

 

Ne kazem da ne bi bilo lose ponovo vidjeti Paradise Lost uzivo, ali nema sanse da ove godine potegnem tamo. Uz duzno postovanje prema bendovima, isuvise neatraktivan line-up za moj ukus, a o ovom festivalu kao instituciji i o Kavarni kao gradicu sve najbolje. Bio sam tamo prosle i pretprosle godine i bilo mi je sjajno! :muzicar::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vozom isao Bg-Varna-Bg sa presedanjem u Sofiji oko 100e.Skoro 24h putovanja,hard core :D

Sledeci put sam isao vozom do Sofije pa avionom do Varne, 50 minuta od Sofije, 35e :)

Sto se tice smestaja, 7,5 e je bio apartman po osobi u centru Kavarne,ali od toga nema nista ako se ne rezervise oko marta,te sam prosle godine bio ispaljen za to i jadan morao da placam 10e smestaj na nekih 30ak kma od Kavarne.Doduse u pitanju je bila vila sa bazenom,djakuzijem,saunom i ludilima xD

Cene hrana i pica po restoranima = diskotne cene kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povratna busom Beograd – Sofija oko 40 Eura, Sofija – Kavarna busom oko 15-16 Eura u jednom pravcu. Prve godine sam platio smjestaj (sobu) u jednoj kuci 25 Eura za dva dana, a prosle godine sam bio u jednom hostelu u Varni (to je oko 50 minuta busom od Kavarne) cini mi se da je bilo oko 10-12 Eura za jedan dan. Mislim da vec u ovo doba godine Bugari pocinju da rezervisu sobe po hotelima u Kavarni, pa to do jula sve bude popunjeno, ali opet mislim da se uvijek moze naci smjestaj u nekoj privatnoj kuci, samo se treba raspitivati na licu mjesta, a u krajnjem slucaju tu je veliki kamp odmah pored stadiona gdje se odrzava festival.

 

U Bugarskoj inace je sve jeftino (hrana, pice...) u odnosu na nas.

 

Na sajtu sofijske autobuske stanice imas sve moguce linije:

 

http://www.centralna...ra.bg/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad ste vas dvojca naivini,pa drugi put lepo ponesete sator i boli vas kurac za to dal cete naci smestaj i po kojoj ceni :P

Ima i prostor za kampovanje pored tog stadiona gde su svirke inace...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cime putujes?

 

Ovog puta vozom iz Sofije, zato sto nisam na vreme zgrabio avion jbg. Ali opusteno, nocna varijanta, sa spavacim kolima, totalna privatnost i to za nekih 25e ili tako nesto.

 

@ charlie - pa ja napisah na prosloj strani, ne znam kako nisi video ?oO

Ovoga puta uzeli istu vilu kao 2009.godine, 500e za 10 dana. Djakuzi, bazen, sauna, kuhinja, milion soba, 60 kvadrata dnevna soba ... nema jeftinije ni u nekoj selendri kod nas ja mislim :)

Sada ostaje jos da se sredi rent-a-car i to je to!

 

http://imageshack.us/g/857/img1678i.jpg/

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put posle valjda 5 godina najverovatnije necu ici na ovo cudo.

 

Oh well...

 

 

 

...500e za 10 dana.

 

 

Ne slusajte ovog Elldamar-a,on je burzuj,bolje idite u kamp za dzabe a te pare potrosite na nesto drugo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put posle valjda 5 godina najverovatnije necu ici na ovo cudo.

 

Такође сам и ја - сваке године од 2006 сум бил на Каварна, али овој пут пропуштам, не волим то групе. А и Каварна, Мастерс оф рок и Метал камп су по једно и исто време :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...