Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

To su navatali 20 dobrih riba i fotkali, a shift delete onih 300 gabora u madjuvremenu.

Ne verujem ja nista dok ne vidim rodjenim ocima. Uzivo, ne na monitoru :)

 

PS Kakve su cice na Adi Bojani? Na Krim stici ne mogu, ali Ada Bojana je blizu, polovinom avgusta jos blize :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su navatali 20 dobrih riba i fotkali, a shift delete onih 300 gabora u madjuvremenu.

Ne verujem ja nista dok ne vidim rodjenim ocima. Uzivo, ne na monitoru :)

 

 

nema veze..a i te sto su fotkali,imale su muda da skinu gornji deo..rispekt..

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Apropo priče,

ima li ko išta škakljivo da spomene u temi (svim ličnom doživljaju, tuđem, ili izmišljenom), ili samo Prince ima tu hrabrost?

Imam ja. Diže mi se i na zahlađenje.

 

Moje je mišljenje da je Sisus otišao najdalje do sada, da ne kažemo najdublje... :mhihi:

Jbg, kad volim da rovarim.

 

Ja malopre jeo salatu i umakao hleb u istu, računa li se to?

 

Jbt, ko još umače 'lebac u salatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, ko još umače 'lebac u salatu?

Verovatno ona klasična sa paradajzom, krastavcima, paprikom, lukom, uljem i solju (plus, minus). Kad paradajz pusti sok, bude fantastično i mož' se umače. Zna čovek znanje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ona klasična sa paradajzom, krastavcima, paprikom, lukom, uljem i solju (plus, minus). Kad paradajz pusti sok, bude fantastično i mož' se umače. Zna čovek znanje.

 

Normalno. Pusti ove kvazi urbane četke što kupuju paradajz budžen hemijom iz kog Marko kraljević ne bi ništa iscedio u Maxiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha i ja sam učestvovao u izradi svog, znači nešto si failovao. Smoren paradajz iz Vojvodine ko stanovnici, šta reći.

 

Đubrio si ga direktno iz rupe? :mrgreen:

 

U čemu sam bre fejlovao, ne kontam?

 

I ja sam iz Srema, ne iz Vojvodine. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...