Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

@bata trokrilni: sve je to ok ali... i nije. mislim, nisam to pitao da bih prozivao nekoga već mi stvarno izgleda čudno i preterano da neko takvim tempom menja ribe... kao da imaš neku kvotu koju moraš da ispuniš pre nekog određenog roka... mislim, imam dosta drugara i svi su stvarno normalni likovi i većina njih ima devojke ali niko od njih ih ne menja ni približnim tempom kao ti... zajedno su minimum 6-7 meseci. ali ok, da ne zalazim dublje u temu, dosta je i ovo

 

@fapril: fala buraz :pivopije:

 

 

aj da i ja priupitam nešto vezano za temu (kol'ko tol'ko)

 

kako prići devojci koja radi u cd shop-u? konkretno, u onom Vulkanu u sremskoj. mislim, par puta sam bio tamo (i fino pazario) i par puta sam probao (kao) da započnem neku priču s njom, u fazonu, 'e ćao, je l' imate možda nešto od blackmore's night? (čini mi se da sam to tražio) a ona samo kaže 'nemamo' i posle par sekundi se okrene i ode :cry:

 

da probam da tražim nešto žešće? kao, 'ćao, da nemate možda prvi demo kanibal korpsa? e ako je to ne obori s nogu, ništa neće :bigblue:

 

Pa, ja znam likove koji menjaju cure i češće, ali su u pitanju pretežno jednokratne šeme. Recimo, jedan moj drug je samo u maju bio sa 4 komada. Naravno da nemam kvotu, nego mi se tako potrefilo. Obično kad jedna naiđe, pored nje se navuku još dve-tri opcije. Ne znam zašto je to tako, kad nema, onda nema nikako, a kad jednom bude, onda počne lavina. :haha: E sad, zašto tako kratko ostajemo zajedno - pa zato što ili ja razočaram njih, ili one mene. Jer, to je uglavnom tip cura koje bi želele nešto na duže staze, pa im se ja na prvu loptu učinim adekvatnim za to. Međutim, već na drugu-treću loptu, maske brzo padaju i ili ona ostavi mene, ili me "hlađenjem" isprovocira da ja ostavim nju. :haha:

 

Za radnicu u cd šopu - pa, ja bih za početak recept kako uopšte prići bilo kakvoj radnici u prodavnici/kasirki i slično, a onda ćemo lako za ovaj pojedinačan slučaj da smislimo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bata trokrilni: sve je to ok ali... i nije. mislim, nisam to pitao da bih prozivao nekoga već mi stvarno izgleda čudno i preterano da neko takvim tempom menja ribe... kao da imaš neku kvotu koju moraš da ispuniš pre nekog određenog roka... mislim, imam dosta drugara i svi su stvarno normalni likovi i većina njih ima devojke ali niko od njih ih ne menja ni približnim tempom kao ti... zajedno su minimum 6-7 meseci. ali ok, da ne zalazim dublje u temu, dosta je i ovo

 

@fapril: fala buraz :pivopije:

 

 

aj da i ja priupitam nešto vezano za temu (kol'ko tol'ko)

 

kako prići devojci koja radi u cd shop-u? konkretno, u onom Vulkanu u sremskoj. mislim, par puta sam bio tamo (i fino pazario) i par puta sam probao (kao) da započnem neku priču s njom, u fazonu, 'e ćao, je l' imate možda nešto od blackmore's night? (čini mi se da sam to tražio) a ona samo kaže 'nemamo' i posle par sekundi se okrene i ode :cry:

 

da probam da tražim nešto žešće? kao, 'ćao, da nemate možda prvi demo kanibal korpsa? e ako je to ne obori s nogu, ništa neće :bigblue:

 

Mislim da ce ti Princ najbolje pomoci,naime prema njegovim matematickim proracunima sledi

stock-vector-mathematics-formula-on-squared-paper-vector-illustration-40878772.jpg

znaci

xys60.jpg

 

iz ovoga se lepo vidi da je u poslednjih 10 godina pojebao pola beogradjanki,dok druga polovina ni ne zna da ih je jebo.

 

Pa, ja znam likove koji menjaju cure i češće

Evan Stoun?

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče mi pričala drugarica da ju je pre neki dan spopao neki pacijent usred Kneza i u roku od tri minuta joj rekao da je lepa, da je baš lepo što je visoka, tražio joj broj mobilnog... Kladim se da to neki Tešin kolega sa kursa kod Mister Propera.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kako prići devojci koja radi u cd shop-u? konkretno, u onom Vulkanu u sremskoj. mislim, par puta sam bio tamo (i fino pazario) i par puta sam probao (kao) da započnem neku priču s njom, u fazonu, 'e ćao, je l' imate možda nešto od blackmore's night? (čini mi se da sam to tražio) a ona samo kaže 'nemamo' i posle par sekundi se okrene i ode :cry:

Davno u Knezu je valjao diskove neki lik sa dugom plavom kosom i imao je glas ko Bajaga. Tog dana dobih posao pa rekoh da pazarim koji disk u to ime, blenem u one diskove i kad cuh taj umilni glas, istopih se. Pita "sta treba" "tvoj broj telefona".

...I tako smo bili u vezi neko duze vreme :wub:

Naravoucenije cekaj da te pita sta ti treba :haha:

 

Znači, po tebi momak i devojka zapravo nisu momak i devojka ako nemaju seks? A kako to da onda svi ljudi koje znam, pa i ja, računaju početak veze od prvog poljupca, a ne od prvog seksa?

Momak i devojka su momak i devojka ako su u vezi, a veza se potvrdjuje imanjem seksa. Sve pre toga je intro i obicno se ne racuna u vezu vec u predigru, ili tvrdjenje pazara.

Naravno, if you score, onda se preracunas i racunas vezu od prvog poljupca jer je "urodilo plodom".

Ako ne urodi plodom, onda i niste bili u (pravoj) vezi, jer veza kao takva se definise odredjenim vecim stepenom intimnosti.

 

Sad, svako moze da racuna vezu kako se njemu svidja, ne postoji opsta definicija.

Moz ti da racunas da si bio sa devojkom ako je pristala da izadjete na dejt iako je nisi ni pipnuo na tom dejtu, a ona zazdila posle pola sata sa varijantom da joj je ostala ukljucena pegla u rerni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

ti njoj nožni palac u usta ona tebi štiklu u međunožje, pa ti vidi da l' ti se isplati :bigblue:

 

Ne jebem ribe u stiklama uglavnom. Volim da ih golicam po stopalima. Foot fetish!!! Tako da moze da padne samo foot job.

 

 

Za radnicu u cd šopu - pa, ja bih za početak recept kako uopšte prići bilo kakvoj radnici u prodavnici/kasirki i slično, a onda ćemo lako za ovaj pojedinačan slučaj da smislimo. :haha:

 

Evo moj ortak koji je pravi seksualni predator ima veliku slabost prema kasirkama i prodavacicama uopste. Sa svakom baci opasnu pricu i zato ja izbegavam da sa njim svracam u prodavnice. Baci neku glupu recenicu tipa - imas li hladno pivo? Ona ce na to da odovori ili imam ili nemam. Ako ima pitace - jesi li to hladila samo za mene? Ako nema reci ce nesto u fazonu - E sada si me razocarala i poceti da joj kuka i istovremeno joj se smeska u facu. To citava festa u svakoj prodavnici svaki dan. Nemam ja za to zivaca.

 

Tako da mozes da pitas brate imas li novi CD Nede Ukraden i kada ti ona kaze da nema ti joj reci - U jebote ekstra!!! Sva sreca!!! Daj mi Canibal Corps!!! I nastavis pricu dalje. Vazan je Ice breaker.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako prići devojci koja radi u cd shop-u? konkretno, u onom Vulkanu u sremskoj. mislim, par puta sam bio tamo (i fino pazario) i par puta sam probao (kao) da započnem neku priču s njom, u fazonu, 'e ćao, je l' imate možda nešto od blackmore's night? (čini mi se da sam to tražio) a ona samo kaže 'nemamo' i posle par sekundi se okrene i ode :cry:

 

da probam da tražim nešto žešće? kao, 'ćao, da nemate možda prvi demo kanibal korpsa? e ako je to ne obori s nogu, ništa neće :bigblue:

1. Otkriješ šta ona sluša (zajeban deo, ne sme ona da bude izvor)

2. Wikipedia je prijatelj

3. Gomila para na diskove koje ona ima ili bi volela da ima, ali kupuješ samo kada je ona tu

4. Smeškaj se, ali ne diži obrvu

5. Mesec dana kasnije, dođi u radnju i zvekni pitona na pult (ponesi hoklicu, da možeš da se popneš do te visine)

6. Ona će znati gde je WC

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj ortak koji je pravi seksualni predator ima veliku slabost prema kasirkama i prodavacicama uopste. Sa svakom baci opasnu pricu i zato ja izbegavam da sa njim svracam u prodavnice. Baci neku glupu recenicu tipa - imas li hladno pivo? Ona ce na to da odovori ili imam ili nemam. Ako ima pitace - jesi li to hladila samo za mene? Ako nema reci ce nesto u fazonu - E sada si me razocarala i poceti da joj kuka i istovremeno joj se smeska u facu. To citava festa u svakoj prodavnici svaki dan. Nemam ja za to zivaca.

 

Tako da mozes da pitas brate imas li novi CD Nede Ukraden i kada ti ona kaze da nema ti joj reci - U jebote ekstra!!! Sva sreca!!! Daj mi Canibal Corps!!! I nastavis pricu dalje. Vazan je Ice breaker.

Realno. Treba ostvariti komunikaciju, a najbolje je nekom makar poluduhovitom opaskom da se devojka nasmeje. Smeh je najbolji bondig agent :)

Kod tvog ortaka je to standardni oprobani algoritam

snandardna konverzacija : imas li hladno pivo? > standardan odgovor > prvi stepen intimizacije sa potencionalnim trsionim objektom : jesi li to hladila samo za mene? > smeh

5 points for Griffindor.

 

Naravno, ima tu i supackih fora po tom algoritmu, ali sve zavisi koliko je neko sarmantan i harzimatican kada prospe foru.

 

Samo što to rijetko, ako ikad, upali kad su obrnute uloge... tj. ako ti imaš glas kao Bajaga, a on je ćelav.

:haha: :haha: :haha:

 

uvek mozes da pokusas, ako ispusisi sa stilom to je onako ko pola da si pobedio, bar ces joj ostati u lepom secanju, tj imaces par start poena za neki sledeci put ako se desi

stil je najvazniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednja rečenica je esencijalna - šarm i harizma. Uzaludne su fore, kada ne znaš kako da ih prospeš.

 

EDIT: Kurac, editovala si. :D

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Realno. Treba ostvariti komunikaciju, a najbolje je nekom makar poluduhovitom opaskom da se devojka nasmeje. Smeh je najbolji bondig agent :)

Kod tvog ortaka je to standardni oprobani algoritam

snandardna konverzacija : imas li hladno pivo? > standardan odgovor > prvi stepen intimizacije sa potencionalnim trsionim objektom : jesi li to hladila samo za mene? > smeh

5 points for Griffindor.

 

Naravno, ima tu i supackih fora po tom algoritmu, ali sve zavisi koliko je neko sarmantan i harzimatican kada prospe foru.

 

Upravo tako. Treba imati stila, a ne samo pevati kao pesmicu. Ne treba izmisljati toplu vodu. Najbolje je baciti neku prostu foru slicnu ovoj. Ako devojka ima smisla za humor nasmejace se i razgovor moze da pocne.

 

Moj ortak je te fazone doveo do savrsenstva. Obrnuo je pola kasirki po BG-u i AR-u. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da i ja priupitam nešto vezano za temu (kol'ko tol'ko)

 

kako prići devojci koja radi u cd shop-u? konkretno, u onom Vulkanu u sremskoj. mislim, par puta sam bio tamo (i fino pazario) i par puta sam probao (kao) da započnem neku priču s njom, u fazonu, 'e ćao, je l' imate možda nešto od blackmore's night? (čini mi se da sam to tražio) a ona samo kaže 'nemamo' i posle par sekundi se okrene i ode :cry:

 

da probam da tražim nešto žešće? kao, 'ćao, da nemate možda prvi demo kanibal korpsa? e ako je to ne obori s nogu, ništa neće :bigblue:

 

Treba ti neko pitanje na koje će ona malo više da se raspriča. Idealna situacija za to ti je, npr, kupovina cd-a za šatro sestru, drugaricu ili tako neku blisku personu ženskog pola. Traži joj neku preporuku, ako vidiš da je devojka u nekom određenom fazonu reci joj da baš podseća na tu personu za koju kupuješ, kad nešto preporuči ti to pohvali... I baci neku šalu usput ali spontanu, da ne deluje prenavežbano, improvizuj u skladu sa razgovorom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

M da, a tako ces i skontati njen muzicki ukus, a to uvek daje dobar povod za razgovor.

mada je to malo trash i suvise standardno

Daj nešto providnije, ako imaš.

upravo :)

gledas li ti filmove? najbolje je kada nekogh uhvatis bez garda, iznandjenjem

 

so play big

sve devojke vole slatkishe i sladoled

kreni u shop i pazari usput dva razlicita kolaca u poslasticarnici (300 din troska max sve ukupno), recimo jedan vocni jedan sa cokoladom, jer ne znas sta voli

osacujes kad je sama u shopu

dodjes i doneses joj kolac i prospes neku dobru recenicu

sad jebiga meni nista pametno na pada na pamet trenutno, sta znam "e cao, vidim smaras se pa sam ti doneo kolac da ti pravi drustvo, al nisam znao koji volis pa sam uzeo dva" po principu moraces onda jadan ti taj drugi da pojedes :)

 

ako i ispushis kod nje, bar ces dobiti preporuku za sve njene drugarice

 

btw CD shopovi i dalje postoje??? ja rekoh Mordor je bio poslednji :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno. Treba ostvariti komunikaciju, a najbolje je nekom makar poluduhovitom opaskom da se devojka nasmeje. Smeh je najbolji bondig agent :)

Kod tvog ortaka je to standardni oprobani algoritam

snandardna konverzacija : imas li hladno pivo? > standardan odgovor > prvi stepen intimizacije sa potencionalnim trsionim objektom : jesi li to hladila samo za mene? > smeh

5 points for Griffindor.

 

Naravno, ima tu i supackih fora po tom algoritmu, ali sve zavisi koliko je neko sarmantan i harzimatican kada prospe foru.

 

 

:haha: :haha: :haha:

 

uvek mozes da pokusas, ako ispusisi sa stilom to je onako ko pola da si pobedio, bar ces joj ostati u lepom secanju, tj imaces par start poena za neki sledeci put ako se desi

stil je najvazniji

 

 

Ja stvarno ne znam na koju ribu te soc fore funkcionisu, ali valjda ima i toga, imam jednog ortaka koji bukvalno prolazi (ne tako cesto, ali prolazi) na fore tipa "oces da se kresnemo odmah sada ili da izadjemo prvo na neki kao dejt?" Stvar je veoma jednostavna, postoje razliciti tipovi riba i nije lako proceniti kakav pristup koja voli ali generalno je najbolje izvaliti neku opustenu foru, da i ne deluje da zapravo imas muvacke namere. E sad, glavna stvar je da se devojkama ili svidjas na prvi pogled ili ne.. ako ne, tesko da ce ti bilo kakva prica pomoci, ako da onda si vec na konju, samo treba da ne ispadnes konj. Konkretno sa tom ribom iz cd shopa, iscimas fazon ortaka da smara nekog od tih likova koji isto rade tamo da saznas makar neke detalje, tipa da li riba ima frajera, u kom je uopste fazonu itd. (ne pitas ti posto uvek mogu da ti uvale kurchinu ti likovi i odrukaju te). Onda kada znas na cemu si mozes da krenes u akciju.. krenes neku opustenu spiku na temu makar i jednog benda za koji znas da joj se svidja, zavisno od toga kako ti ide i da li izvaljujes da je zainteresovana izvalis nesto tipa "uvek sam mislio da su devojke koje slusaju dobru muziku/rade u cd shopovima/bla kurac veoma seksi/kul/bla kurac. Alternativno, ako te mrzi da cimas ortaka mozes i da zapocnes spiku na neku foru kao 'sta bi ona preporucila' ti dosao po, lupam, opeth, ali bas te zanima sta bi ona uzela itd.

 

Mislim, pazi, glavna fora je da budes skroz opusten i delujes ne kao da umires od zelje da je savatas na pultu nego ti je kul da i neka devojcica slusa dobru muziku pa bi malo sa njom da popricas o tome..

 

EDIT dok ja napisah izadje jos 5 postova..

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj frend je imao dosta zanimljivih startova, secam se da je jednoj cici poklonio malo zvono praznih diskova sa pricom da niej znao sta ona voli da slusa pa joj je pazario diskove da nareze sama sta hoce :) to je bilo pocetkom semestra, valjda su imali neke vezbe na faxu zajedno sta li xD

znam da sam isla da mu kupim veliku roze masnu za to, posto nije hteo to da pakuje vec da samo smekerski zaveze masnu :)

epilog - bili su zajedno skoro dve godine, mada nikad nije uspeo da svari stvari koja ona u stvari slusa :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

so play big

sve devojke vole slatkishe i sladoled

kreni u shop i pazari usput dva razlicita kolaca u poslasticarnici (300 din troska max sve ukupno), recimo jedan vocni jedan sa cokoladom, jer ne znas sta voli

osacujes kad je sama u shopu

dodjes i doneses joj kolac i prospes neku dobru recenicu

sad jebiga meni nista pametno na pada na pamet trenutno, sta znam "e cao, vidim smaras se pa sam ti doneo kolac da ti pravi drustvo, al nisam znao koji volis pa sam uzeo dva" po principu moraces onda jadan ti taj drugi da pojedes :)

 

Otprilike ovo što gospodin iznad reče, meni takav pristup deluje malo stalkerski. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Salvation

raspitivanje je gej

jer mozes dobiti prilicno oprecne informacije koje ti kurcu ne trebaju

u jednom se moram sloziti sa Mr Properom, ko ne reskira taj ne dobija - ako previse okolisas ima da ti uleti neki padobranac pola sata u termin i da je zbari na keca glupim vicem sa Cak Norisom dok ti cekas informacije

 

samopouzdanje je seksi, ne arogancija ili snebivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste šmekeri. :D

 

Prije jedno 2-3 mjeseca izašao ja u Pg s bratom. Razvrnuli se od alkohola i sad ja gledam jednu curu sa 3 momka oko nje. Ona opušten tip, ima stila, solidna pička u facu, ali siseeee - bruka (prelomni faktor).

 

Nekako u toku večeri ona ostaje sama i ja prilazim nešto tipa : " Rizikujem li ja da mi pukne neka flaša o glavi sa ovim prilaskom? Imaš opasne drugove." Ona "Molim!?" Ja ponavljam uz osmijeh i objašnjenje moje šale. Ona me gleda čudno i kaže " Ne."

 

Pauza...

 

Ja: "Kako se zoveš?" Ona kaže. Ja se predstavim, ona kaže "A, isto kao moj otac". Ja tu neku užasno glupu šalu bacim, ona me opet blijedo gleda.

 

Pauza....

 

Opet ja: " Jesi li odavde?". Ona: " Da"...

 

Pauza...

 

Ja : "Da idem ja sad?". Ona, uz smijeh: " Može".

 

 

edit: Ostalo je istorija.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ovo sa kolacima mozda i moze da upali, ali u mnogome zavisi od devojke. Ja mislim da ne treba ulaziti u previse opsirnu pricu i tupiti oko muzike. Na kraju cete postati ortaci. :icon_ne:

Bolji je iznenadni pristup posle koga sledi neko pitanje o izlasku tj. o boljem upoznavanju. To je njoj radno mesto i nikada ne znas da li ce neko bas u tom trenutku uci i prekinuti vasu konverzaciju. Treba ici po principu sto brze to bolje. Naravno ako se ona koleba ne treba navaljivati nego opusteno joj staviti do znanja da je sve stvar njenog izbora, ali usput baciti sebi neku reklamu(ne previse hvalisavu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre, nije valjda da svi padaju na priču o muzici... Moja draga bi vas opasno odjebala. :haha:

 

Da vidiš tek kako mrze priče o navijačima. :mrgreen:

 

 

Prije jedno 2-3 mjeseca izašao ja u Pg s bratom. Razvrnuli se od alkohola i sad ja gledam jednu curu sa 3 momka oko nje. Ona opušten tip, ima stila, solidna pička u facu, ali siseeee - bruka (prelomni faktor).

 

Nekako u toku večeri ona ostaje sama i ja prilazim nešto tipa : " Rizikujem li ja da mi pukne neka flaša o glavi sa ovim prilaskom? Imaš opasne drugove." Ona "Molim!?" Ja ponavljam uz osmijeh i objašnjenje moje šale. Ona me gleda čudno i kaže " Ne."

 

Pauza...

 

Ja: "Kako se zoveš?" Ona kaže. Ja se predstavim, ona kaže "A, isto kao moj otac". Ja tu neku užasno glupu šalu bacim, ona me opet blijedo gleda.

 

Pauza....

 

Opet ja: " Jesi li odavde?". Ona: " Da"...

 

Pauza...

 

Ja : "Da idem ja sad?". Ona, uz smijeh: " Može".

 

Trebalo bi da ideš časove kod Hefesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam na koju ribu te soc fore funkcionisu, ali valjda ima i toga, imam jednog ortaka koji bukvalno prolazi (ne tako cesto, ali prolazi) na fore tipa "oces da se kresnemo odmah sada ili da izadjemo prvo na neki kao dejt?"

"lepe su ti cipele, aj se jebemo" style

 

Stvar je veoma jednostavna, postoje razliciti tipovi riba i nije lako proceniti kakav pristup koja voli ali generalno je najbolje izvaliti neku opustenu foru, da i ne deluje da zapravo imas muvacke namere.

Upravo, da stvoris opustenu atmosferu druzenja pa ce stvari vec same ici u pravcu u kom treba da idu, mozda ne u onom koji si ti hteo, al ces bar to odmah videti.

 

E sad, glavna stvar je da se devojkama ili svidjas na prvi pogled ili ne.. ako ne, tesko da ce ti bilo kakva prica pomoci, ako da onda si vec na konju, samo treba da ne ispadnes konj.

Zato i smatram da je najbolji pristup u stvari play big momenat. Ako joj se dopadas bice ocarana, ako ne bar nisi ispao smarac.

 

No sta znam ja, ja sam samo zensko :haha:

 

Bre, nije valjda da svi padaju na priču o muzici... Moja draga bi vas opasno odjebala. :haha:

Na pricu o muzici moze najlakse da se padne u depru, bar moje drugarice to izbegavaju :insider info:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...