Jump to content

Dresovi


iron will

Recommended Posts

taj ruski je baš nekvlt za razliku od tog iz '88 (mada je i te godine apsolutno glavni, takođe isti adidasov template, holandski, Rusi su ionako bele nosili u finalu), ajde i Meksiko ali je taj dizajn >>>

ostali su uglavnom kult totalni, nemački domaći iz '88/'90 ako nije i najkultniji dres ikad

 

mogu na prste jedne ruke da nabrojim kikseve dizajnera nemačkih dresova, ubedljivo najlepšu opremu u fudbalu imaju

meni se recimo nije sviđao prvi dres iz 2014. sa onim crvenim V, rezervni je bio ok. rezervni sa poslednjeg EP jako loš.

sad meni lično dres iz '90 nije najlepši, to bi verovatno od starijih bio dres sa SP 1986. gospodski

germany-world-cup-1986.jpg

takođe i dres sa EP 2012, koji je manje - više rimejk ovog, pogotovu rezervni. domaći je imao one 3 kose crte u bojama zastave, uz to verovatno najlepši Adidas font još od 2002 (slab sam na taj font jako, i uvek mi bilo krivo kud smo baš tad prešli na Loto)

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada je i te godine apsolutno glavni, takođe isti adidasov template, holandski

 

Е, тај је култан.

Немци су могли да убаце папагајку из '94.

 

Аргентински дресови стандардно најљепши.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je lep dres skroz, ali nikako za rezervnu varijantu, eventualno kao treći ili za stručni štab majica npr. Apsolutno je nepraktičan, padnu nam se Totenhem i Bešiktaš i nosimo crne od prošle sezone :D pogotovu s tim striktim UEFA pravilima, pitanje protiv koga bismo mogli da nosimo to. svakako bih obukao na nekoj svadbi npr

vratiti bordo plave već jednom

takođe, beli dres sa crnim šorcem pod obavezno, prošle sezone je to izgledalo odlično, ovaj rezervni sad, sa zagorelim rukavima, nikakav

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, bordo plavi u skladu s time da domaći dres bude beli sa crnim prugama kako i treba, a ne crni sa sa nešto malo belog kakav je ovaj jad trenutno

 

nije u upotrebi odavno, na najku smo već 2 sezone :D

 

pa da jebote, mi smo i protiv Bilbaa i Augzburga morali da nosimo tu crnu sa onim V izrezom, staru tada već 2 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

meni krivo što nisam uzeo kad su bili oni iz 2010-11 za sitne pare pre neku godinu, nemam nijedan LŠ dres, zato imam Imlek iz 2005. :bigblue:

 

inače nisu dresovi al baš brutalnih stvari ima u KK šopu ove sezone, ja uzeo ovo

https://kkpartizanshop.com/collections/majice-1/products/majica-dugih-rukava-dordevic-mcmxcii

 

ko Ulver omot onaj :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...