Jump to content

Priče iz klonje


Lou

Recommended Posts

Brate , ja sam bio igrom slucaja na moru sa 4+1 ribom , mesec dana na gajbi . Ta plus jedan je bila moja dugogodisnja , jbg :bigblue:

Tvrdim odgovorno da su muskarci gospoda , cak i dripci iz kraja . Trebalo je da ostanemo jos na moru , naravno zapalio sam glavom bez obzira . Pet riba , sve u fulu , svako bi pomislio - SHOW TIME . Od tada se ne druzim sa zenama uopste , samo karanka i to je to . A u pm ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije hteo niko nabijem ih na kurac :bigblue:

Sreo sam posle dve nedelje neke dileje iz kraja , posaljem uvece ribe na kurvanje , a mi na gajbi cirkamo ko stoka . Tako sam preziveo . Ne ponovilo se . Ali sto se tice reda , cistoce i svega ostalog , zene su debakl .

 

@ Novaliis - a jbg dve su sestre od ribe , jedna sestra od tetke , jos kao ozbiljna veza , ko me jebe , ode mast u propast

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije hteo niko nabijem ih na kurac :bigblue:

Sreo sam posle dve nedelje neke dileje iz kraja , posaljem uvece ribe na kurvanje , a mi na gajbi cirkamo ko stoka . Tako sam preziveo . Ne ponovilo se . Ali sto se tice reda , cistoce i svega ostalog , zene su debakl .

 

@ Novaliis - a jbg dve su sestre od ribe , jedna sestra od tetke , jos kao ozbiljna veza , ko me jebe , ode mast u propast

 

U jbt pa reverse gangbang je jos bolji kad su sestre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja čitati na šolji.

Valja, ali samo uputstva sa sredstava za ciscenje.

posto je ukinuta snaga reci (o, neserce!), a citam ovu temu i priteralo me da napisem neki tekst koji ce vam omeksati dusu ;) da lakse izbacite krakena citajuci. :) :)

(btw, prica je zapravo istinita)

 

---------

 

 

Poglavlje #1 (Godina 1992) - Panika, uzas, strah!

 

Tad sam imao 14 godina. To leto sam proveo u vikendici na planini. Jednog dana, predvece, sedeo sam u kuci sa matorcima i kulirao. Odjednom, udarci po ulaznim vratima. Neko mahnito lupa i nesto nerazumljivo vice. Posle par sekundi razaznajem reci "pomozite mi, molim vas, dete, dete". Moji otvaraju vrata, i vidimo unezverenog starijeg coveka kome suze teku iz ociju u panicnom strahu. Komsija iz susedne vikendice ima dva unuka. Stariji unuk, mog godista, isao je da bere pecurke. To im je porodicno znanje koje se prenosi sa oca na sina, i veruju mu da zna sta radi. Nekoliko pecuraka je spremio i pojeo, i od tad mu nije dobro, povraca, bled je, lezi i ima groznicu, trese se. Nalazimo se u vikendici u sumi, najbliza bolinica je oko 100 km. Deda nije reagovao cim je video da mu nije dobro nego je sacekao misleci da ce klincu da bude bolje. A zapravo mu je bilo sve losije i njegova panika je bila opravdana.

 

Kad smo culi sta je u pitanju, matorci su se resetovali. Bio sam u godinama kad covek manje ozbiljno shvata situaciju, pa mi mozak nije blokirao i bez oklevanja sam rekao: "uzmite dva belanca i umutite u solju mleka, dajte mu da popije i on ce odmah povratiti sve sto mu je u stomaku". Deda se odmah okrenuo i otrcao nazad. U kuci muk. Nikom nista nije jasno, pitaju me otkud mi taj 'recept', sta ako gresim, to su ozbiljne stvari... Istina, ne znam - ali to je najbolje cega sam mogao da se setim.

 

Deda se vratio posle pola sata, srecan i presrecan. Kaze da se unuk ispovracao cim je popio moj recept, prestala je groznica i deluje mu da ce biti bolje. Hteo sam da mu kazem "dajte mu da pije vode, posto je povracao, da nadoknadi tecnost", ali sam zakljucio da je vreme da prestanem da se kurcim i da deda to zna i sam. Posle toga sam dobio nadimak "doktor", jer je covek svima pricao kad je imao priliku o onom klincu sto se "razume".

 

Par godina kasnije, neki ljudi koji su tu kupili vikendicu su pricali samnom: "aaaa, znamo, jel si ti onaj klinac doktor, culi smo".

Ja se mislim u sebi: "E, kad biste vi znali otkud meni takvo znanje i sigurnost, ne bi tako mislili".

 

 

 

Poglavlje #2 (Godina 1986) - Moje najvaznije kenjanje u zivotu mog druga

 

Vracam se kuci iz skole i hocu da eksplodiram koliko mi se ide u WC. Ulecem, zakljucavam vrata, i spremam se za dugo iscekivano olaksanje. Vidim da ce to biti nesto duzi proces i krecem redom da citam uputstva na sredstvima za sanitarije.

 

Dolazim do "varijakine". To je valjda neki izbeljivac za ves, pojma nemam, ali u svakom slucaju imao je vrlo jasno i lepo napisano uputsvo sta raditi ako sredstvo dodje u kontakt sa ocima, sta raditi ako neko popije itd. Nacrtana mala crvena mrtvacka glava na poledjini ambalaze, sve uredno opisano, a kaze ovako: u slucaju gutanja sredstva, sto pre umutiti dva belanca u solju mleka i popiti, sto ce izazvati povracanje, a potom odmah potraziti pomoc lekara".

 

Ponekad tako cujem ili procitam stvari koje pamtim godinama, a pojma nemam zasto. Totalno nepovezane stvari, nasumicno mi se urezu u pamcenje (a ono sto treba da pamtim zaboravljam). Na srecu mog druga, kog tad jos nisam ni poznavao, ovo uputstvo sam zapamtio. Da tog dana nisam imao zatvor i da nisam dugo sedeo na solji - ne bih procitao ovu spasonosnu recenicu. ;)

 

 

Poglavlje #3 (godina 2011) - Happy end

 

Svadba jednog od mojih najboljih prijatelja, za stolom velika ekipa, on igra sa mladom na podijumu dok svira neka bljutava muzika za takve prilike.

 

Zajednicki ortak: "E, ti ga nesto dugo poznajes, cini mi se.. pricao mi je da te zna iz vikend naselja"

Ja: "Pa da, znamo se jedno 20 godina, ali sve je pocelo mnogo pre toga, tako sto sam imao zatvor jednog dana"

Ortak: "Kakav bre zatvor?"

Ja: "Pa nisam mogao da serem.. Sad cu da ti ispricam".

 

Necu valjda da propustim priliku da izblamiram ortaka i njegovo "poznavanje" pecurki.

 

 

 

Poglavlje #4 - Zakljucak

 

Naravoucenije: "Sve pecurke su jestive, ali neke samo jednom". ;)

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...