Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

ау, јел се Дробњак навукао на пајдо?! преполовио се човек :haha:

 

Јеботе,не могу да верујем да је оно он.

 

Не знам шта драмите,играли смо са 30 посто снаге против ових шабана,лагана победа.

Црногорци се распадају,јеботе оно што они играју није кошарка. Целу 4. четвртину се испуцавали,не могу да се повежу у одбрани...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l video neko kako je tomas izpizdeo na lekare i bacio flasicu sa vodom? :haha:

:haha::haha::haha::haha:

 

А је л' гледао неко ХРТ ових дана? Она плавуша што води емисију о ЕП је прво рекла да су Француска и "Њемачка са Новицкијем" фаворити у групи па је онда данас рекла да је у утакмици Италија-Србија одлучена битка за треће место. :haha::haha::haha:

 

Rizik da će Hrvati pogoditi posljednji šut za pobjedu zaista je nešto što si svaki protivnički trener može priuštiti.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kazem i ja nesto :bigblue: Prvo mislim da se Nemci dizu previse u nebesa, ja licno mislim da oni nece proci ni cetvrtfinale. Mene njihova igra ne fascinira uopste, nikad nije da budem iskren. Evo juce su se mucili sa Italijanima, i iako su na kraju ubedljivo pobedili utakmica je bila egal do 4,5 minuta pre kraja. Nasi poboljsavaju igru i ja ocekujem jos bolje u nastavku, pre svega da ne dozvole oscilacije u igri i pad koncentracije.

Inace odigrah juce dvojku na Letoniju sa hendikepom +16.5, na 700din dobio 1300, jbg. nije lose, inace u kladionicu odem jednom godisnje i ovo je bio taj put za ovu godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ову боранију ћемо ваљда лако. мада имају они пар играча који знају да се убагују.

 

него:

 

јел има неки РТС стрим?

 

смарају ме ови италијански коментатори.

Share this post


Link to post
Share on other sites

нашао. тј, нисам нашао, него овај стрим са тим жабарским коментаторима се одједном пребацио на РТС :haha:

 

ево линка, ако треба:

 

http://www.sportlemon.tv/v-2/8/188/v-298973.html

 

како је добра ова што рекламира овај баланс јогурт :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj stream ne radi, ali sam nasao neki na engleskom. Deru nas ovi lepo za sada. Au jbt. Ovi nasi prsli skroz!!!

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...