Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Teodosić 0/7, svih 7 trojke :mhihi: Ne brinem posebno da će biti igra kao u 4. četvrtini protiv Nemaca i Francuza, najviše naši daju kad je gusto i kad stisne protivnik za jaja. Čeka se ova večerašnja utakmica, Francuzi bi trebali dobiti, ako Noah uspe da isključi jednog od onih dvojice plavušana, a mislim da hoće, npr. Kamana :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega stalno moramo da se priberemo?!?Tako je i juce bilo.Zbog cega jebeno ne mogu odigrati u kontinuitetu?!?Nabijem ih na kurac.Jebali ih sutevi za tri poena,kosarka za maloumnike.

 

aj brate, ovako je zanimljivije :)

 

E sasd krece 5 utakmica za prolaz u cetvrtfinale:

Nemacka

Francuska

Spanija

Litvanija

Turska

 

moramo da dobijemo minimum 3 od 5 za prolaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kad vidim onu židovsku laktašku uštvu pomislim da je kartmen možda i u pravu.

2. volim ivkovića čak i kad se ne slažem sa svime što radi.

3. savan i kešelj jebali.

4. (nevezano samo za ovaj meč) krstić i teo i kad nisu na svom nivou su sjajni i neophodni ovom timu i to samo slepac ne vidi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj brate, ovako je zanimljivije :)

 

E sasd krece 5 utakmica za prolaz u cetvrtfinale:

Nemacka

Francuska

Spanija

Litvanija

Turska

 

moramo da dobijemo minimum 3 od 5 za prolaz

 

Kako si to izračunao? Dovoljno je dve dobiti za četvrto mesto. Inače, trebalo bi čudo da se desi, pa da iz ove grupe sve četiri ekipe ne prođu u polufinale, tako da nam i četvrto mesto opušteno igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је Дуда улетео да јебе маму оном жидову после лакта, плаках! :lol: Ђубрад покварена. И што каже овај коментатор, стварно имају брзе руке, јебо те, к'о муња. Очас посла нам пресеку пас! Не знам који им је курац, надам се да ће против Сенегала да се саставе људски. И ГДЕ ЈЕ БОБАН МАРЈАНОВИЋ!? :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi najjasnije kako je funkcionisao žreb, pa je došlo do takve podele da jače ekipe iz grupa C i D imaju laganu šetnju do četvrtfinala, tj. Rusija, Slovenija i Grčka upadaju, ostali će da se kolju za četvrto mesto, a realno niti jedna od preostalih ekipa ne zaslužuje mesto među prvih 8 evropskih selekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si to izračunao? Dovoljno je dve dobiti za četvrto mesto. Inače, trebalo bi čudo da se desi, pa da iz ove grupe sve četiri ekipe ne prođu u polufinale, tako da nam i četvrto mesto opušteno igra.

 

2 pobede su samo teorijski dovoljne za prolaz. Vrlo lako se moze stvoriti krug od 3 ekipe pa da ga tu ispusimo zbog neke kos razlike. Sa 3 pobede od 5 smo sigurica u cetvrtfinalu. Sa 2 treba da drhtimo i zavisimo od drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onog pninija sam zamrzeo kad je roknuo robertsa u kontri prosle godine u 1/4 finalu evro0lige. a danas mi nije bilo jasno kako ga neko nije upucao do sad.

mora bolje od ovoga. danas mi se cinilo da kao da igraju preko kurca, pogotovo teo. mora on bolje. keselj kad bi ubacivao bar dve trojke na svakoj, bilo bi sjajno. mislim da cemo bolji biti protiv ozbiljnijih ekipa.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ми реци. :rockdevil: Знам Бобија, он је из Бољевца, а ја сам тамо провео пола живота малтене. Увек је био огромна сомина, није ни чудо што је стигао до репрезентације. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...