Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Ма њихов шут је мањи проблем у односу на нашу лошу одбрану рекета. Чим њихов играч пробије спољну линију у 9/10 ситуација је остао неки њихов играч сам на зицеру. Јебеш ти 10 тројки када нам дају 24 поена и најлакше могуће позиције.

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihov sut je najveci problem trenutno! Mozemo mi da popravimo odbranu samo tako, davace koseve iz nemogucih situacija...kad nekoga sere onda ga sere ... Krle i Tepic odlicni, Macvan ok za ono malo kolko je bio unutra, Savan nije jos proradio, pa cak i Teo ima 10 poena, ali jebo mater ne mozes nikako na kraj sa ovim teledirigovanim loptama litvanaca ... valjda ce manje da ih sere u nastavku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šut iz igre ima je 22/32, to mora da opadne u nastavku.

Imaju više skokova od nas. To mora da se promeni. Samo nas je Francuska nadskočila i to je bio možda i ključni razlog našeg poraza.

Dakle pod hitno jača odbrana - u šta ne sumnjam (ali pitanje je koliko će to sudije dozvoliti) i popraviti ofanzivni skok!

Nadam se da ćemo uspeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

namam vise zivaca da gledam...srecno nasi ja odoh na 'ladjenje...

 

+1

 

Kad god nisam gledao tekme pobedjivali smo, aj da ne baksuziram, ionako dobih temperaturu od nerviranja

 

Btw mnogo neozbiljno igramo s obzirom da jedna utakmica moze da odluci, sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šut iz igre ima je 22/32, to mora da opadne u nastavku.

Imaju više skokova od nas. To mora da se promeni. Samo nas je Francuska nadskočila i to je bio možda i ključni razlog našeg poraza.

Dakle pod hitno jača odbrana - u šta ne sumnjam (ali pitanje je koliko će to sudije dozvoliti) i popraviti ofanzivni skok!

Nadam se da ćemo uspeti.

Имају више скокова зато што су све погодили и ми нисмо имали шта да хватамо.

Ако вежемо 3 добре одбране и извучемо неку контру и полу контру можемо да се вратимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li da zamerim nashima, sudijama ili ovim SSSR otpadcima.

 

Nashi pali posle Senegala, sudije sude majmunima, takodje i publika ima uticaja.

 

Pomirio sam se sa porazom kao i u tetrisu. Samo da se zavrshi.

 

Edit: dobro, makar sudija nije bio Hrvat...

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi Litvanci ako odigraju još jednu ovakvu utakmicu do kraja, svaka im čast.

Kad otvoriš veče sa 4/4 za 3, automatski je u reketu više prostora za utrčavanja i za centre.

Nisu imali slabe tačke večeras, svaka im čast.

A mi idemo dalje, nema šta da žalimo. Nismo im mogli ništa večeras i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre, jos slag na tortu, ona nepostojeca dva poena posle faula sto su im dali da bi imali sto. Najgore od svega, nasi su imali skroz okej procenat suta, ali koj' kurac da igraju kad su ovi nenormalni useri, a kad im se priblizimo na par poena dobijamo tehnicku, sviraju nam one retardirane faulove kad njihov igrac ne uhvati loptu posle promasaja ili jednostavno promase nasi. Najvise me iznerviralo u trecoj cetvrtini, nekoliko napada smo odbranili, ali isto toliko i promasili. Ma, samo da dobijemo Turke lopove i fakticki smo u polufinalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...