Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Ocigledno su usli opusteno u utakmicu, verovatno i zato sto nam ne znaci mnogo pobeda, vazno je da dobijemo Turke jer ako to izgubimo ova pobeda nam nista ne znaci. Tako da ocekujem pobedu protiv Turske jer tesko da mozemo 4 za redom da izgubimo. Spanci nisu nista posebno, vise se nasi zajebavaju...a ne mogu se otmem utisku da Duda obozava Tepica, ne znam iz kog razloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perovic je takav balvan da je to skoro nevidjeno u istoriji kosarke. Bas bih voleo da vidim da li je gori nekada postojao. Vranes za njega brz kao Tyrone Muggsy Bogues.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево га Баалов Марјановић, јебем ли му све по списку...и њему и оном ко га је повео.

Боже, хвала ти што та врећа гована није у Партизану иако је постојала могућност потписа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka se nosi onaj sudija u picku materinu mamu mu jebem smrdljivu bre!!! Spanci su jaci, ali tehnicke i ona ponovljena slobodna bacanja me najvise nerviraju!!! Kostu Perovica Marjanovica ubiti, bolje da ne igramo s centrom nego da njih dvojica igraju u picku materinu. Boba doduse barem napravi faul, dok preko Perovica najopustenije ubacuju. Mnogo nam fali Novica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

svejedno je

 

Nemačka da sve dobije do kraja opet je iza nas ako pobedimo Tursku

 

Turska može da dobije Litvaniju, ali ako izgubi od nas ispada.

 

Najvažnija je pobeda nad Turskom.

 

Mene samo nervira da i pored toga što nas sudije ubijaju danas mi i ne bismo mnogo bolje igrali. Stvarno smo očajni u napadu, u odbrani još gori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte mozda Marjanovic i uradi nesto. Covek tek usao prvi put. Po njegovoj iskezenoj faci bih rekao da je toliko srecan sto je najzad usao da su mu se odsekle i noge i ruke. Cekajte da se covek malo otkravi nemo da ste takvi. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...