Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo je ludilo!

Kroz koje prolazi svet

Ovo je ludilo!

Ja ne vidim preokret

Ovo je ludilo!

I ne postoji sjaj

U jednom trenutku doci ce kraj

 

Je l' si ti meni hteo da iskopas oci na okupu metalheadsa u Bgu 2006. godine kad smo se sprdali sa frizbijem i urnebesom?

Mile je iz trstenika i nije bio po okupima a ko si ti sa metalhedsa pobogu ne secam se da sam tebi dao op:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nikad nije bio zvanican okup to je bio okup za izdajice dukatlije i shooogejzere!!A ste provalili kako yumetal sve vishe lici na #metalheads :)

Gledam slike sa okupa 2006 jbt to je ono kad smo se takmicili u pisanju sa solijem :)Bilo je djuture ljudi tad

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај матори је био закон. До јаја екипа, до јаја блеја, све. Нисам се скидао одатле. После сам почео да излазим :haha: И онда након неког времена чуо да је отишло у курац све. И био сам оп на један дан, а онда сам баталио :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха, сећам се кад ми је Зец на једном од тих окупа (2002. или 2003.) причао како ће да прави бенд који ће да направи бум код нас, и како ће се бенд звати Надимач :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a pazi kad se svi sa tog okupa 2002 i dalje druzimo :pivopije: .........sem riba obicno su necije bivse :P @baal 2007

 

Nije bre, bio sam negde tamo 2004. ja mislim. Kad su nas izbacili iz Kasine i kad se Dragon ljubio sa onim drugim likom da bi se posle ljubio sa Zmajom.

 

Krv ti jebem čega se ja sećam. Troubled childhood.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre, bio sam negde tamo 2004. ja mislim. Kad su nas izbacili iz Kasine i kad se Dragon ljubio sa onim drugim likom da bi se posle ljubio sa Zmajom.

 

 

Jes' ti bio na okupu il' na gej paradi?

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni je to prvo upalo u oci :haha:

covek se po gacama poznaje a za njega se vidi da je black-er :haha:

 

inace aj na priodnu negu tela nabavila sam neki marokanski sapun od crnih maslina napravljen bez truncice hemikalija drugih :da:

 

Browner pre....

 

 

Ne mogu oči da odvojim od ove teme, prejaka mi... šta reći :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...