Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam sa metalmanije al su se onomad okupi udruzili :)

 

 

koji je tebi nick bio na maniji?

ja sam tamo dosta dugo bio @,a metalheads sam prestao da posecujem 2008. jer tad je sve puklo na krstarici..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,nakon nekoliko kvalitetnih strana legendi,ponovo stizu anonimusi of metal.Ovo je rasprava za stubove (odmah da preteknem kuruza,i bandere :D )foruma,idite na temu o putovanjima i jermenskom doom-u,ili se upoznajte sa Traparom.

 

Ovo je ludilo!

Kroz koje prolazi svet

Ovo je ludilo!

Ja ne vidim preokret

Ovo je ludilo!

I ne postoji sjaj

U jednom trenutku doci ce kraj

 

Nesa metalac,iskren i posten covek,kao i svaki carapan.Jedan od retkih ljudi koji nikada nisu izdali.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre,ti se petljas u moje postovanje,karijesu nezaleceni.

 

To nikad nije bio zvanican okup to je bio okup za izdajice dukatlije i shooogejzere!!A ste provalili kako yumetal sve vishe lici na #metalheads :)

Gledam slike sa okupa 2006 jbt to je ono kad smo se takmicili u pisanju sa solijem :)Bilo je djuture ljudi tad

 

Soli carina.Vecno cu pamtiti kada smo terorisali ljude na beer festu pjani ko majke.

"E cao,da li znas ko peva ovu stvar:ALELUJA,SVE MI SE LELUJA,SKAMENJEN,JA BICU NJEN!"

Edited by lemmy sixx
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su Lou i Soul wandering? U isto vreme nisu tu. Just sayin'.

 

Вероватно јој Лоу на неком чету објашњава како да декорише цвеће у углу собе, или који лак да користи да јој не пуцају нокти кад крене зима :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...