Jump to content

2011.12.13. *KC Grad, Beograd* Karma To Burn (USA), Stonebride (CRO)


VoivodBG

Recommended Posts

I šta je sad ovo sa vremenom, ne kontam? Rečeno je da će biti u 22:00, što i piše na kartama i plakatu, uostalom. Sada na FB-u stoji 21:00 sa mogućnošću pomeranja na 22:00.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk bio iznenađujuće dobar, barem meni.

Slažem se sa Kendallom, ljudi su odsvirali majstorski, malo mi krivo što Stonebride nisu nastupili ali i ovako je bilo odlično veče. :rockdevil:

Solidna poseta i dosta ljudi sa foruma.

 

Jel zna neko kako se zove ona poslenja pesma? Pogubih se sa brojevima.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево мене, али само на кратко. После овакве свирке, једино што може да се каже је: УФ!

 

Идем сад на спавање, па сутра опширнији коментар. Велики поздрав за Гроба, Луа, Лунара, Азала, Урук Хаиа и Анализатора. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobe ja nikako sa tobom da se upoznam.

 

Enivej, spalishe!

 

Bubnjar je nesto izmedju Charles Mansona charles-manson-1.jpg i Gonjasufija Gonjasufi-001.jpg .

 

 

Od ljudi sa foruma naisao sam na Lunara i Jaroslava, fino. :D I Defunctusa, al' on je nezaobilazan nekako. :D

 

Vece je bilo kompletno kad se i Dzonu Rackovic pojavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam te video jednom kad si ti bio u prolazu, i jednom kad sam ja u zurbi proleteo pored tebe. No, drugi put onda ;)

 

Inace, pricao sam sa bubnjarom, i pitah ga zasto onako visoko drzi cinele, ako sam ga dobro razumeo ranije je svirao duboke bubnjeve(tj. timpani, dobos, itd su bili mnogo veci) pa je tad polako poceo da ih dize sve vise i vise i eto. Bas mi je pojava, on mi dodje 50% benda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бубњар је цар! А и разваљује оне бубњеве поштено. :da: И, људи, побогу, човек је исти Талви. :haha:

 

Иначе, људи су скроз опуштени и расположени за комуникацију. Уопште не глуме никакве звезде, иако би по ономе што раде без проблема могли. Поштено смо се и Вук и ја испричали са гитаристом после свирке.

 

А звук мислим да бољи нисам никад чуо, када су у питању концерти/свирке у мањем простору. Да човек не зна, помислио би да имају три гитаре. А басиста има најјебачкију дисторзију икада. :rockdevil:

 

Штета што нису изашли на бис. Задње две ствари су баш, баш, баш опрашили! И мени је посебно драго што су свирали Patty Hearst's Closet Mantra. И само да кажем да онај ко није био, жестоко се зајебао.

 

Надам се само да ћемо имати прилике опет да их видимо на некој следећој турнеји.

 

РОКЕНРОЛ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бубњар је цар! А и разваљује оне бубњеве поштено. :da: И, људи, побогу, човек је исти Талви. :haha:

 

Sve i da imam i dalje kosu i bradu (a nemam), ja nisam kovrdžav, majku mu. :haha: Mada po građi jesmo tu negde. :haha:

 

A što nisu išli na bis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF RIF

 

JEBANJE

 

 

Video sam Lua treći put, najbolji sam na forumu.

Četvrti put, izjednačeno sa Gojkom, Lunar na drugom mestu sa tri poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...