Jump to content

Dødheimsgard


Demon Seed

Recommended Posts

dodheimsgard-a-umbra-omega.jpg

 

 

Malo me plaše ovi trouglovi

 

1. The Love Divine

2. Aphelion Void

3. God Protocol Axiom

4. The Unlocking

5. Architect of Darkness

6. Blue Moon Duel

 

Најкултнија слика:

 

1424_photo.jpg

 

Do sad sam mislio da je ovo nova promo fotka, genijalci je turili 15. januara na cover photo xD

 

Odradili pre 3-4 godine fotke za novi album, pa da se ne baci, što da se cimaju da se slikaju opet :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam napaljen a vi kako oćete

U ćmar.

 

Aldrahn na 0:54 pobeđuje, isto ludilo kao na 666 International. I onaj rif koji Simon spominje bi lako mogao da se ugura na Satanic Art, nije mi toliko sumnjiv kada razmišljam u kakvom kontekstu može da se nalazi.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rif je meni tačno njihovo prepoznatljivo čukanje, ali mi nije baš toliko dobar i zarazan, nadamo se da je repić nečega još boljeg :D

 

To je taj momenat na 0:54, ima posle još jedan sličan xD

Mada je ceo vokal super, ne moramo da se koncentrišemo na napade histerije :D

 

Što bih ja slatko turio Khvosta i Czrala da gostuju na albumu...

 

Btw lepa ova pesmica od Watain što kreće posle :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najozbiljnije je pevač ikonopisac.

A ni pivo ih nisam video da piju, momci za primer. xD

 

Hvala na dobrom jutru i pitanju, saću sve da ti ispričam kako je bilo!

Jesam kurac, bio sam gotov oko 9 i 20 da se uspavam i prevarih se, uzeh laptop da udarim jedno pešes refresha na forumu i ostadoh do 12. Onda sam čvrsto rešio da je vreme da zaklopim laptop i spavam, međutim gledao sam neku police drama seriju i reprizu prvog poluvremena Atletiko - Barselona, jesi video majke ti onaj penal van 16 i seljaka Jordija Albu kako se valja po zemlji jer ga je linijski sudija zakačio zastavicom? Ustao sam u 7 i 20.

 

Inače baš volim Dødheimsgard.

 

Pitao sam juče Vicotnika na fejsbuku da li imaju dvojicu basista ili je greška na arhivama (tamo su nabrojani Void i Clandestine), reko' možda nije greška, blesav čovek, možda stvarno drži dvojicu u bendu.

I on, fin gospodin, mi odgovori, kaže samo jedan je tu, pod imenom L.E. Måløy. Al' ne reče mi da li je to jedan od ove gorepomenute dvojice, moguće da jeste, pošto je na fejsbuku npr. kao bubnjar naveden Sekaran, a to je zapravo Terghl, ušao sam mu u trag preko objave da svira live sa Blood Red Throne.

 

EDIT: Bubnjar Discipline Kičme je na primer veroučitelj :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači nisu toliko loši zbog droge nego Isusa? Nešto od ta dva je moralo biti u pitanju.

 

Svaka čast, baš si poranio, ja ustao u 9:30 mada nisam trebao tako rano jer radim noćnu. Odoh sad nešto čitati.

 

Dodheimsgardu nisu trebali oni trouglovi na omotu novom :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rekoh sebi da neću više da puštam singlove pre slušanja albuma (osim ako nije nešto meni nepoznato), ali sada se ne kajem što sam napravio izuzetak.

 

Meni je ovo dobrota. Čuje se na šta je Aldrahn mislio kada je napravio poređenje sa 666 International, ima te sjebane atmosfere i to mi se sviđa? Rekao bih da veštije nego ikada prelaze sa jedne na drugu deonicu, a ovde ih ima u izobilju. Radujem se albumu, imam očekivanja, čime sam se možda zajebao, no, šta sad. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...