Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne ne, dopada mi se emisija. Aca mi je super komentator, negde sam već napisao da su mi uglavnom zabavni prenosi koje on radi :)

 

Gledam dosta prenose po stranim televizijama, ono je strašno koliko mogu da ubiju utakmicu smaranjem, a kod nas uglavnom traže da komentator ne priča ni o čemu nego o trenutnom dešavanju na meču. Dobrih komentatora nije mnogo, a oni najbolji se izdvajaju po nečemu, a recimo da Aca pokušava da napravi nešto po čemu će biti specifičan, nekome se to sviđa nekome ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ontopik: jesu majmuni (ako mislis na ove tvoje), niko nije kupio kartu da gleda Barsu B, nego najjaci sastav.

 

Цену карте није одредила Барса, већ управа ХСВ-а. А повређен играч не може никако да игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga! Pa dobro, bre, je l' ti to nas zajebavaš?! Uprava HSV-a je platila separatistima 800.000, a oni pošalju B tim. Gledaocima očigledno ne smeta da daju 55€ za Barsu, ali im smeta da daju 55€ da gledaju anonimuse.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па имају право да пошаљу кога хоће. Што, у том случају, нису склопили уговор у коме пише да мора први тим да игра, него су рекли да само Месија хоће? А ако су гледали анонимусе, онда би трибине ХСВ-овог стадиона требале стално да буду празне, јер замисли колики су тек њихови играчи анонимуси кад су изгубили од Б тима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve sad veze ima što su izgubili? Izgubili su Mesi i ekipa od Osasune. To znači da je Lekić bolji od Mesija, a Osasuna bolja od Barse? Lepo što si priznao i to, nakon priznavanja nezavisnosti Kosova.

 

Nek sledeći put u polifinalu LŠ ili derbiju sa Realom izvedu B tim i sve će biti u redu.

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...