Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

каква деволуција, са Википедије на Вукајлију

 

tebi ne bi ni wiki pomogao s ovakvim lupetanjem

 

suprotno od evolucija je involucija

 

los trend u lektorskoj struci koji veze nema sa gramatikom. lingvisti i dobri pisci ne vole dakanje.

 

većina Srba to čini a većina Hrvata ne, sapienti sat

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ajde more, još će tip koji je pobegao u Suboticu pred ustašama da me uči srbovanju, bar to neka ti ne pada na pamet

 

budući da oficire JNA nazivaš ustašama, maltene mi familiju vređaš u par kolena, dakle, ja sam još uljudan prema tebi kakve gluposti drombuljaš, samo malo te zaebavam oko gramatike, mogu mnogo gori da budem, mamlaze

 

P.S. Kada iznosim tvrdnje o Juventusu to znači da govorim o Juventusu, a ne o tebi, pa se opušti malo.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde more, još će tip koji je pobegao u Suboticu pred ustašama da me uči srbovanju, bar to neka ti ne pada na pamet

 

budući da oficire JNA nazivaš ustašama, maltene mi familiju vređaš u par kolena, dakle, ja sam još uljudan prema tebi kakve gluposti drombuljaš, samo malo te zaebavam oko gramatike, mogu mnogo gori da budem, mamlaze

 

P.S. Kada iznosim tvrdnje o Juventusu to znači da govorim o Juventusu, a ne o tebi, pa se opušti malo.

 

Ako bas zelis znati,pred ustasama nisam pobegao,jer sam ziveo u Krajini u ratu 5 godina (nesto sto ti ne mozes pojmiti),a iz Krajine sam otisao 1997.kada nas je crveno govno prodalo ustasama.Ako postoji takav kriterijum za srbovanje,onda te tu mogu uciti do kraja zivota,jer ti u od ustase nisi video,eventualno na slikama.Kao ni r od rata.Ti si kurcina na bicikli.

 

Ja nigde oficire JNA nisam nazvao ustasama.Bulaznis.I ovo oko vredjanja familije su fore koje samo ti mozes odvaliti.Ali,ako pod tim eventualno mislis na ono sto sam pricao o osnivacima Partizana,onda nisam ni pogresio mnogo.Jer su doveli u ekipu polovinu reprezentacije NDH,sto ih cini istim ustasama.Isto tako,druge reci ne postoje za upravu u kojoj sedi Franjo Tudjman,najveci dzelat srba u modernijoj istoriji.A na kraju krajeva,prvi si poceo sa kenjazom o komunjarama u Zvezdi,a ja sam ti odgovorio.U svakom slucaju je mnogo bolje da mi klubom rukovode komunjare,nego Pavelicevi i Stepincevi sledbenici.A ti nauci da provokacija ide obostrano.Jer ako nekoga provociras,provokaciju ces dobiti i nazad.Samo sto u nekim slucajevima,dobijes duplo vise.Jebiga supcino,zasluzis.

 

Sto se tice gramatike,ti koji recenicu pocinjes sa ACTUALLY nemas pravo ici srati okolo ljudima o srpskom pravopisu i narecju.Mislim da za to nije potrebno objasnjenje,ukoliko imas gram mozga u toj tvojoj glavi iz paralelnog univerzuma,skapiraces.

 

Ovaj post scriptum je toliko nebulozan,da ni ne zasluzuje komentar.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa, momče, ja svaki put kad napadnem Juve (a ne tebe) ti napadneš mene (a ne Milan). Ne sećam se da sam ja tebe nazivao bilo kakvim imenima, bar ne prvi. Zato, nemoj DA sereš.

 

Drugo, gde sam ja rekao da je problem biti komunjara, pa ja sam komunjara. Dakle, saberi se malo kad čitaš ono što ja pišem, rekao sam da civilno društvo nije stvorilo Zvezdu i da je to laž, a komunizam nisam kritikovao.

 

treće, Tuđman je prvo bio u Partizanu pa je onda postao ustaša. Je li možda i Bobek ustaša? S druge strane, Prosinečki je igrao u Zvedi, pa onda grlio tog ustašu pa onda opet došao u Zvezdu. Pametnome dosta

 

i četvrto, iako nisam znao da si bio u Krajini do 1997. važno je naglasiti da sam ja bio 200 km zapadnije od tebe, zapadnije od Zagreba, i da ne znam kakva je to nesreća za obojicu rekao bih ti nešto al neću...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, samo sam mu odgovorio na pitanje. I još dosta bivših NDH reprezentativaca je igralo za Partizan. Vjerovatno su svi oni morali igrati za NDH, a možda i nisu, možda su igrali zbog ličnih ubjeđenja, nekad se možda i sazna. Dotad, oni ostaju ustaše.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

valjda da peva Marseljezu i bude zaklan

 

Čovek je igrao za Partizan i živeo u Srbiji do smrti 2010.

 

mislim, jel to ustaše inače rade?

 

Ne znam, samo sam mu odgovorio na pitanje. I još dosta bivših NDH reprezentativaca je igralo za Partizan. Vjerovatno su svi oni morali igrati za NDH, a možda i nisu, možda su igrali zbog ličnih ubjeđenja, nekad se možda i sazna. Dotad, oni ostaju ustaše.

 

to ti je isto kao da si pitao zašto je neko bio obućar u NDH

 

to je posao i on je samo radio svoj posao

 

pa jbt igrao je fudbal nije klao

 

 

Lov na jelene(1972) all over again....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гарант да је неко играо из убеђења, ту спора нема.

Но, мислим да је 99% играло зато што је било или-или. Тврдокорни су после рата бежали вани, јебало им се за Југославију.

А тај Бобек је најбољи стрелац у историји Југославије.

 

Ако је сваки Хрват усташа, онда ок.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...