Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

uf, ne sećam se

ima i starijeg burazera, igra studentske lige i sav je u fazonu Rusija - Srbija, Putin, folklor itd

 

dakle, iz dobre su kuće :bigblue:

 

sad se setih

kako se navijalo na utakmicama koje je dom igrao protiv drugih domova

bakle gorele

 

tom njegovom burazeru smo pevali: "Pamela Aaaandersoooon me je pitalaaaa da li volim jeee ja joj kažem neee ja volim Čeeeliiikaaaa"

i onda je promašio penal za titulu, pa je Studenjak uzeo trofej :bigblue:

 

jasno je ko je vodio navijanje :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћале његов ми је причао да је Марко долазио у Тоболац, играо на турниру.

Јбг, не идем на те турнире, па нисам испратио.

 

Ћале му је легенда. Пишемо после утакмице записник, њега боли уво за ту папирологију, пише ручно, а не помоћу машине, не бележи картоне, измене.

Следеће недеље читам билтен лиге и видим да га суспендовао савез на неко време због неизвршавања дужности.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могуће да је тако. Једном је матори био делегат у Тоболцу, па после пар недеља опет делегат, али на гостовању. Ту смо се баш испричали током утакмице. Нисмо 10 минута гледали фудбал.

Сећам се да је прокоментарисао да Чаша треба да иде у пензију (а то је било пре 3 године). Као, не може да га гледа како умире после 20 мин. :haha:

 

Тад је Марко Пршић играо за Марбо.

 

Битно да је тај из репрезентације наш, да можемо да се курчимо. :bigblue:

 

Реци ми, јел беше Владимир Видачић играо за Житиште?

Или је био у Зрењанину...знам да сам тако нешто прочитао или си ти раније помињао. Жена му је ваљда била у женској екипи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš frustrira kad gledaš Saleta kako se vuče, a onda umesto njega uđe rumeni degenerik, pa počne da se svađa i krlja

 

Marko je bio i negde na istoku, da l' neki Kazahstan ili Azerbejdžan, ne sećam se tačno

 

jes igrao za nas, ako se dobro sećam

 

imali smo nekog Zeca

pa je prešao u Sentu ili Apatin, te smo mu pevali "Zec majmune, Zec majmune" kad je dolazio u Žitište s novim klubom

sudije plakale od smeha

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ја бих волео да одиграо и наредне сезоне. :bigblue:

 

Могуће да је играо у иноземству, не пратим тај футсал. Сад је ваљда у Економцу.

 

Зец мајмуне. :haha:

 

Сад кад се присећамо тих старих прича, ред би био да Лаловић исприча како је могао да добије батине од Муслија.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам јуче ишао да гледам Младост Земун.

На клупи Гаги Николић, а функционер (ваљда директор или шта већ, Слађан Стојковић).

Каква шмекерица, као да је јуче престао да игра. Нема ни пола килограма вишка. 35+ калчо фризурица (Малдини, Пирло итд).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гаги целу утакмицу јебе играчима милу мајку, па у паузи од економа тражи чоколадицу да поједе.

На крају је пришао матором лику из обезбеђења и рекао му - е, бре, бољи смо од вас, али ми крв попоше.

Овај човек га бело гледа, па после каже другом из обезбеђења - јебем ти будалу.

 

На крају, Гаги задовољан, добише, опет прилази том маторцу и каже - нико вас не воли као ја, све ћу да вас водим у Београд. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...