Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Naravno da nece kad nista nisu uradili ove sezone. Na kojim to igracima se planira buducnost kluba, Mile Ilic? Covic? kog su to igraca izbacili ove godine, ovi nazovi talenti su samo nazadovali...ja sam odmah na pocetku sezone rekao da je Pesic tu samo da da laznu nadu i da Covic preuzme klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je da demagog, gospodin, profesor, saljivdzija Pesic ode. Podbacio je na svim nivoima.

 

Napad uzasan, odbrana slaba, skok u napadu nema, skok u odbrani nema, razigravanje talenata nista... Jos jedna izgubljena sezona... Nadam se da ce u ABA sledece sezone Partizan, BKK Radnicki i Vojvodina...

Edited by ..charlie..
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта бре сереш? Одлично одиграно с обзиром ко игра за Звезду. Јесте Кари стручњак,ал' није чаробњак да научи Милета Илића да игра кошарку.

Убиле нас личне и лоша игра у нападу.

И да,радује добра игра Недовића и Милутиновића.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ti od govana napravi pitu . Da nema Pesica bilo bi po 40 razlike . Nedovic mozda jeste talenat , ali je ocajan igrac , preko njega padne svaki drugi kos . Cvetkovic je nedonosce , pojeli bi ga grobari . Ko je tu jos talenat ? Niko , sve kurcopusaci .

Slobodna bacanja : postenjacine 32 , mi 13 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебено је кад мораш неког од 30 год да научиш кад ваља правити личну.

 

Пешић до немилости форсирао Томаса који бунар није могао да погоди.

 

 

Бертанс одличан. Још само да ВЈ скупи муда и да му већу минутажу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта бре сереш? Одлично одиграно с обзиром ко игра за Звезду. Јесте Кари стручњак,ал' није чаробњак да научи Милета Илића да игра кошарку.

Убиле нас личне и лоша игра у нападу.

И да,радује добра игра Недовића и Милутиновића.

 

 

Ajde ti od govana napravi pitu . Da nema Pesica bilo bi po 40 razlike . Nedovic mozda jeste talenat , ali je ocajan igrac , preko njega padne svaki drugi kos . Cvetkovic je nedonosce , pojeli bi ga grobari . Ko je tu jos talenat ? Niko , sve kurcopusaci .

Slobodna bacanja : postenjacine 32 , mi 13 .

Pesic prodaje pricu da je ovo godina za selekciju, a onda cele sa cele sezone gura tim "kurcopusaca" na celu sa Miletom Ilicem. I sta mislite da ce sledece sezone da bude? Pa sledeca sezona opet. Koji put ove sezone Diva gubi od mts-a? I to rutinski... Sta je u Zvezdinoj igri danas bilo dobro? Napad? Da Milutinovica nisu isle trojke Partizan bi dosta ranije resio utakmicu. Dobra odbrana? Nije bila losa, nista vise od toga. Skok u odbrani nemamo. Koliki napredak je Zvezda ostvarila od prvog poraza ove sezone od Partizana? Mali, jako mali. Nedovoljan.... A vama ako je ovo dobro, onda nista...

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napredak ili nazadak se najlakse uoci po rezultatima. Zapravo, to je jedini siguran parametar uspeha. E sad, da li Zvezda ima bolje rezultate sada u odnosu na pocetak sezone? Da. Da li je ovaj put rezultat bolji po Zvezdu u odnosu na prethodne derbije u ovoj sezoni? Da.

 

Druga je stvar sto si ti nezadovoljan, ali treba biti realan. Ja smatram da ce Kari nesto da uradi sa ekipom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa od utakmice.

Glupe faulove prave Divini igrači, primer je onaj udarac Čovića po Raduljičinom kuku pred kraj. Ideš s leđa na čoveka višeg 30 centimetara i koji se nalazi u reketu, bez čuvara. Potpuna glupost.

 

Divljačka je bila košarka i dok je Partizan igrao sa Zvezdom, a ovo sa FMP-om, tj. Divom baš nije gledljivo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da je situacija oko Pesica takva... Mislio sam da ima zacementirano mesto trenera... Daleko od toga da ovaj tim ima kvalitet za vise od ovoga, ali mi je krajnje dosta toga da se prica o nekom gradjenju tima za buducnost, a da nam na terenu Mile Ilic i Popovici po 25 minuta. Pa cija su oni buducnost? Partizan ima mladji i talentovaniji tim od nas (nisam racunao godine, ali mi se cini da je tako), a opet gaze Zvezdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravljas da ovaj tim nije bio Karijeva selekcija (tj. jeste, ako gledas koga je oterao i to, ali on nije dovodio igrace). Ja sve kontam da je on dosao na par sezona, i da mu ova samo sluzi da vidi sta od ovih panjeva moze da se iskoristi, a da njima pridodaje kvalitetne igrace u narednom periodu. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ali se igraci (ozbiljni) ne kupuju na sred sezone. Zato i nisu dovodili 'pojacanja' za domacu ligu, sto je i sam rekao. Hteli su da je izguraju sve sa tim igracima sto su tu od starta sezone, tako da kapiram da ce ovog puta dovoditi pojacanja po Karijevoj meri. Ne zaboravi da su i Keselj i Bjelica bili njegovi pick-ovi, covek zna da proceni igraca.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda , sve sto je Zvezda pokazala je velika zelja i agresivnost i dobar sut za tri poena Miltinovica.

Partizan je u par navrata ostecen jer se Petru Popovicu ne sviraju barem 3 ocigledna faula u napadu , laktanje na sve strane ...dok se Katicu za obicno gradjenje pozicije svira faul u napadu . 19 slobodnih bacanja vise je sasvim realno kako je Zvezda igrala u odbrani .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni gledao utakmicu kao ni prosli derbi jer nemam zivaca a i rezultat se znao unapred. Koliko god da je Partizan los Zvezda je losija.

 

Pesic je doveo onog Tomasa koga bih ja jos odavno sutnuo. Umesto da bude ubedljivo najbolji igrac medj'ovim retardima on se uklopio u celokupno sivilo ekipe. Meni uopste nije jasno kako je on bio najbolji strelac u Italiji. Najobicniji mediokritet. Moja baba bi bolje sutirala od njega. Sto je najbolje ima maksimalnu minutazu, valjda da se opravdaju pare. Takvog igraca su mogli da nadju i u srpskoj ligi.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ајде кад се већ прича о томе,због чега Човић хоће да шутне Карија?

 

Zato što igra koju CZBGD pokazuje nije srazmerna Pešićevoj plati od 350 000 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...