Jump to content

Košarka 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Гледао данас Сплит-Загреб. Добио Сплит,изгледа да се враћају у Јадранску лигу следеће сезоне. Нисам знао да Вујчић игра за њих,мислио сам да се повукао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вујчић се активирао само у завршници како би помогао Сплиту да се пласира у Јадранску.

Иначе је до тада обављао неку високу функицију у клубу.

 

Ја гледао утакмицу против Задра где су пукли. Генерално су танка екипа.

Онај Суботић им је пресмешан. Игра и ултра ветеран Анте Гргуревић који је био у зениту кад је Партизан играо против Кроација Осигурања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Барса опрала Реал у последњој четвртини,али човече како је Мирза залепио Микела! Микел кренуо да закуца и овај му ухвати живу лопту! :rockdevil:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno skoro pa random pitanje :) Davno, u osnovnoj, sam igrao u jednom selu koje se zove Aleksa Šantić, i uglavnom u protivničkoj ekipi je igrao neki dečko koji je tada trenirao za pleja u Partizanu. Zanima me, pošto kontam da ima ljudi koji baš prate klub, da li je čovek uspeo. Trebalo bi da ima oko 23 godine, crne kose, tamnih očiju, iz tog mesta koje sam pomenuo, na severozapadu Vojvodine otprilike :) Nažalost pojma nemam kako se zove, znam da je popio par rampi od mene :mhihi: Pošto je naša ekipa bila neverovatan krš (beše ekipa lokalnog seoskog 'kluba'), imali smo pleja koji je bio krme, i odbranu smo igrali po principu 'ti si najbolji, čuvaj njihovog najboljeg, bez obzira na poziciju' :haha: Tako sam ja kao bek čuvao tog Partizanovca, čini mi se dosta dobro, tu smo negde po poenima bili, mada smo izgubili 60 razlike :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo sreće da smo bar imali tako visokog igrača, ma ne mora nikakvu tehniku da ima, samo da stoji pod košem, pošto je protivnik imao lika iz osmog razreda sa 195+ cm visine, koji je sahranio naše 'centre' :haha: Ali kontam da se aludira na to da pravnik ne zna da igra basket :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма јок, нисам ни ушао у игру

буразер је знао да ће бити бламаже, па је ујутро фолирао да је болестан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovde ubacio 20-ak od ove naše nesrećne brojke. Shvatio sam to kao uspeh pošto je protivnik trenirao u Partizanu, a ja u školskoj sali za fizičko sa trulim tablama i parketom :mhihi: A trener nam je bio pun optimizma. Gubimo mi 3-1, i tu ja ubacim trojku, kakvo je to oduševljenje bilo. Naravno, to je bila jedina naša trojka na utakmici :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...